Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

problem s intel deskou

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Bohus
Příspěvky: 166
Registrován: 17 years ago
Kontaktovat uživatele:

problem s intel deskou

Příspěvekod Bohus » 17 years ago

zdravim. tak mensi problemek s intel deskou. KOupil jsem desku s cipsetem 945G ma ICH7. kdyz nainstaluju 24h verzi MK na HDD tak to jede.Jakmile to dam na redukci IDE/CF nebo DOM tak to nevidi zadny disk. uz nevim co s tim (CF pouzivam kingston nebo pretec). Nevite jakej by to mohl byt prepinac v biosu nebo co by to mohlo byt?? dekuji
0 x

Bohus
Příspěvky: 166
Registrován: 17 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bohus » 17 years ago

Jedine co me napada ze to bude tim ze deska nepodporuje ata66 ale uz jen 100 a vejs. Nebootujou v tom zadne CF v redukci a ani moje stara DOM. Bios je vubec nevidi.
0 x

jirk
Příspěvky: 188
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod jirk » 17 years ago

Myslím si, že deska podporuje všechny ATA. Tím to nebude. Funguje ta redukce v jiném PC?
0 x

Bohus
Příspěvky: 166
Registrován: 17 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bohus » 17 years ago

prave ze v jine desce jede bez nejmensiho problemu. Jak rikam. Nasel jsem doma i DOM modul a taky nic. jedou v te desce pouze HDD. zkousel jsem i jiny BIOS , starsi i posledni verzi a porad stejne. deska je D945GCL Corywille od intelu
0 x

Bohus
Příspěvky: 166
Registrován: 17 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bohus » 17 years ago

tak jsem se nastval a vymenil desku za Asus s podobnymi vlastnostmi a vse jede jak ma. Intel desku zase dloooho nekoupim :)
0 x