Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

FIO banka nový internet banking IB

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
mpcz
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago

FIO banka nový internet banking IB

Příspěvekod mpcz » 9 years ago

Zdravím,
možná se zde najdou aktivní klienti FIO banky. FIO banka udělala nový IB a velkým nadšením ho prezentuje. Problém je v tom, že podle mě je to pěkný paskvil, který jen vidím a dělá se mi špatně. Ve srovnání s tím původním je to ohromný krok zpět.
Zajímalo by mě, jaký názor mají ostatní uživatelé, kteří s tímto produktem aktivně pracují a co říkají na ukončení činnosti dosavadního rozhraní FIO.
Děkuji za názor.
mpcz, 16.06.2015
0 x

Besito
Příspěvky: 595
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Besito » 9 years ago

mpcz píše:Zdravím,
možná se zde najdou aktivní klienti FIO banky. FIO banka udělala nový IB a velkým nadšením ho prezentuje. Problém je v tom, že podle mě je to pěkný paskvil, který jen vidím a dělá se mi špatně. Ve srovnání s tím původním je to ohromný krok zpět.
Zajímalo by mě, jaký názor mají ostatní uživatelé, kteří s tímto produktem aktivně pracují a co říkají na ukončení činnosti dosavadního rozhraní FIO.
Děkuji za názor.
mpcz, 16.06.2015


Celkem tuhle změnu neřeším, ale většinou na IB vyhledávám, tak že je pro mne zdlouhavé x krát kliknout a pak vyplnit nepřehlednou "tabulku".

Dřív to bylo lepší, to je pravda.
0 x

DrWiza
Příspěvky: 212
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod DrWiza » 9 years ago

novej je prisernej, takze ho nepouzivam.
Nastesti je tam porad tlacitko "pro vstup do stareho,,, "
Az ho zrusi uplne, tak to teda bude,,, :(
0 x

net.work
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod net.work » 9 years ago

podle me je to o zvyku.
Já jsem ten novy ib testoval uz v betaverzi a prislo mi to naprosto hrozne.
Kdyz to prehodili na ostrou verzi, tak jsem 2 dny nadaval, nechapal jsem jak maji reseno to vyhledavani (ono je to tak nejak fulltext s filtry) ale ted s tim nemam absolutne zadny problem (mozna jen ten dashboard by sel udelat lepe).
0 x
Jan Ptáček

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 8 years ago

také používám stále starý, nový je příšerný a trochu postrádá smysl, až mi zruší starý tak přemýšlím o tom že si napíšu svoji jednoduchou aplikačku, která bude přehlednejší jak ten nový paskvil.
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Tomáš Nesrsta
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tomáš Nesrsta » 8 years ago

Na novej se dá zvyknout, není to až zase taková hrůza jako co předvedla mBank..
0 x
Bývalý ISP...

nechtej
Příspěvky: 129
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod nechtej » 8 years ago

Já si taky nemohl zvyknout, na výpisu nejsou sumy pohybů atd, ale to vyhledávání se mi líbí
0 x

mpcz
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod mpcz » 8 years ago

Zdravím,
taky by mě zajímal názor uživatelů na to, jakou FIO zvolila formu reklamy. Do teď jsem si myslel, že jsem klientem bankovního ústavu a ne teatrálního cirkusu. (Nic proti cirkusu). Začínám zvažovat, zda své peníze těm komediantům vůbec svěřovat ...
mpcz, 16.06.2015
0 x

net.work
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod net.work » 8 years ago

nepřeháněj...
pro mě fio jednoznačně nejlepší banka. dokonce i teď co jsem absolvoval návštěvu pobočky (asi poprvé po 5 letech od založení účtu!) - na pobočce prázdno, během 2min vyřízeno, ještě mi bylo ukázáno, kde se to dá udělat online...
naprosty luxus a spokojenost
0 x
Jan Ptáček

mpcz
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod mpcz » 8 years ago

net.work píše:nepřeháněj...
pro mě fio jednoznačně nejlepší banka. dokonce i teď co jsem absolvoval návštěvu pobočky (asi poprvé po 5 letech od založení účtu!) - na pobočce prázdno, během 2min vyřízeno, ještě mi bylo ukázáno, kde se to dá udělat online...
naprosty luxus a spokojenost

Odpověď na všechno možné, jen na ten dotaz ne.
mpcz, 16.06.2015
0 x

net.work
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod net.work » 8 years ago

odpoved sla vydedukovat z meho prizpevku = je mi uplne jedno, jakou reklamu banka ma. Kdyz banka dela to co ma a dle predstav jake mam, tak je mi opravdu naprosty sumak co maji za spot v TV...
0 x
Jan Ptáček

DrWiza
Příspěvky: 212
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod DrWiza » 8 years ago

mpcz píše:Zdravím,
taky by mě zajímal názor uživatelů na to, jakou FIO zvolila formu reklamy. Do teď jsem si myslel, že jsem klientem bankovního ústavu a ne teatrálního cirkusu. (Nic proti cirkusu). Začínám zvažovat, zda své peníze těm komediantům vůbec svěřovat ...
mpcz, 16.06.2015

jestli se timhle ridis vzdy tak myslim ze nemuzes pouzivat zadny produkty co maji reklamu v TV,,,

navic myslim ze konkretne bankovni sektor ma v posledni dobe jedny z nejlepsi reklam (ale diky tomu ze TV vidim jen kdyz ji testuji u zakazniku, moc reklam jsem nevidel)
0 x

Striker
Příspěvky: 692
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Striker » 8 years ago

Za mě si nestěžuju, mě se to docela líbí a to vyhledávání je parádnější oproti tomu, jak to bylo předtím. I ten vzhled se mi víc líbí.
0 x

patrik_
Příspěvky: 252
Registrován: 12 years ago
Bydliště: erotikon7, lunární modul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod patrik_ » 8 years ago

No já pamatuju dobu, kdy černý uhlí bylo ještě hnědý, dobu kdy jsme používali snad všichni v branži Ebanku, platili online převodem z mobilu při nákupu zboží třeba v extrapointu, karmě, agemu, heartwaru... ještě v dobách s dvouřádkovým monochromatickým displejem na mobilu...Ebanka po fůzi s RB začala být stejný shit jako ty ostatní.
Fio je další takový použitelný partner. I investování je zajímavé včetně aplikace ebrokeru. Takže za mě Fio A+++, mám tam devět účtů k naprosté spokojenosti.

Pokud jde o reklamu, tak ta vždycky musí cílit na většinu, jinak nemá smysl.
Tady bych si vypůjčil příběh filozofa Schopenhauera.
Sluha: Pane, mám špatné zprávy. Ve městě o vás mluví špatně
Filozof: A kdo o mě mluví špatně?
Sluha: Většina
Filozor: Tak to je v pořádku, to mě vůbec nevadí. Většina jsou blbci.

Pokud pláčete nad novým rozhraním, možná jste si nevšimli pod přihlašovacím formulářem velkého zeleného tlačítka "pro vstup do starého internetbankingu klikněte zde"?
0 x
Nejsem úplný idiot. Některé moje kousky dodnes hledají...

Striker
Příspěvky: 692
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Striker » 8 years ago

S tím příslovím to je dobrý :D
To mi přiomíná vždycky řeči zákazníků.
Zákazník: No, ono to nejde jede to špatně a ostatní to taky říkají.
Já: Kdo to říká?
Zákazník: Všichni
Já: Tak ať se ti všichni ozvou, a my se na to podíváme.
A hle, nikdo se neozval.

Jakmile to něko řekne, tak mně vykouzlí úsměv na tváři, i když ten mám pořád :D

Každopádně jak bylo řečeno za mě FIO jednoznačně bez chyby.
0 x