Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Zpoplatnění volných pásem !!

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
josefp
Příspěvky: 206
Registrován: 12 years ago
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpoplatnění volných pásem !!

Příspěvekod josefp » 9 years ago

Tak uz nam ta podpora trochu roste i na FB viz. https://www.facebook.com/branme.bezdratovou.svobodu :)

/josef
0 x
/josef


Přímý dovozce FTTx komponentů pro optické sítě
http://www.centel.cz
Internet bez omezení

basty
Příspěvky: 2475
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod basty » 9 years ago

Připravujeme to. Během pár dní dám vědět.



Diky, pujdem do toho.
0 x

Uživatelský avatar
stepan.benes
Příspěvky: 818
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stepan.benes » 9 years ago

http://video.aktualne.cz/dvtv/zpoplatneni-wi-fi-nedovolim-rika-ministr-prumyslu-mladek/r~e52a88829dac11e4b98c002590604f2e/

Tahle bitva je vyhraná, válka zdaleka nekončí. Příští týden sem hodím dokumenty, které připravovali a některé další věci.
0 x
Profesionální troll, manipulátor a hrubovibrační ještírek.
Vůbec mi nevěřte, protože se s Vámi velmi pravděpodobně právě teď pokouším manipulovat !!!

Petr Bačina
Příspěvky: 1361
Registrován: 9 years ago
Bydliště: Horní Slavkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Petr Bačina » 9 years ago

Není to nějaké divné celé? Proč mi to zavání tím, že to prostě zkusili, doufali že si toho nikdo nevšimne, nebo že to nikdo nebude řešit a najednou když to rozvířilo takový bugr, dělaj jako že nic?
0 x

Robotvor
Příspěvky: 803
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Robotvor » 9 years ago

Jsou to prostě mrdky...ten tam koktá ani neví o čem. Banda kokotů..
0 x

Pintero
Příspěvky: 1352
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Pintero » 9 years ago

Nekolik komentaru z diskuze Idnes:

Kód: Vybrat vše

Já fakt zírám, to je náhodička. Lichvář z HomeLess creditu koupí O2. Nejdřív intervence ČNB, která mu ušetřila velké peníze, pak zrušena aukce na frekvence, aby to měl za vyvolávací cenu, teď změna zákona dokonce proti pravidlům EU, aby mohli účtovat smluvní pokuty, o konkurenci tu stále nemůže být řeč, protože tzv. Virtuální operátoři patří velké oligopolní trojici a teď útok na téměř jedinou konkurenci ADSL, které je zcela vlastněno O2 a dle jejich ceníku není problém ubohých 8 | 0,5 Mbps za 750,-Kč měsíčně. Holt ČR, země neomezených možností, kde zákony a amnestie jdou zlodějům na ruku a už to nikomu nepřijde ani divné.

Kód: Vybrat vše

Upřímně, čekali jste od pana Mládka něco lepšího? Já nikoliv, naopak se děsím, co přijde dále, protože ten člověk je velmi nebezpečný a likvidace živnostníků a malých firem je jeho hobby. Ne nadarmo je autorem výroku o živnostnících parazitech...

Kód: Vybrat vše

Já si taky myslím, že 28% sociálního pojištění, 7% zdravotního pojištění, 15% daň z příjmů/zisku, 21% DPH, brutální spotřební daň na benzínu (a alkoholu/tabáku) + asi 15 dalších nepřímých daní, které se jen nejmenují daně, ale poplatky jsou stále málo.

71% + "poplatky" každý měsíc z každé mzdy... Tam je ještě stále prostoru odkud brát...

Kód: Vybrat vše

Oni někde viděli samolepku "Wi-Fi free", a to je hned Mládky trklo, je to free, tak to zdaníme.
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 9 years ago

to co zde napíšu se asi pár lidem nebude líbit, ale stará dobrá sdružení! :)
v nejhorším opět rozjedu sdružení, tím pádem nebudu podnikající osoba s wifi, ale strat se o síť bude už moje firma :)
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

superweb
Příspěvky: 238
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod superweb » 9 years ago

josefp píše:Tak uz nam ta podpora trochu roste i na FB viz. https://www.facebook.com/branme.bezdratovou.svobodu :)

/josef


Me na ty FB page trochu smrdi vypnute komentare a ten bulvarni popisek "Stát chce zpoplatnit Wi-Fi. Je to další zásah státu do našich svobod a našich peněženek. S tím nemůžeme souhlasit!"
Melo by to byt trochu komplexneji a realisticteji popsane. Skoro tajne doufam ze jde o podareny hoax nekoho, kdo se chce zviditelnit. Navic ta fb stranka lajkuje Svobodne
0 x

superweb
Příspěvky: 238
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod superweb » 9 years ago

Navrhovl bych sepsat inteligentne znejici online petici a pozadat vsechny nase zakazniky at hlasuji o sve spokojenosti s lokalnimi ISP versus Telefoonikou :)
0 x

Uživatelský avatar
reset
Příspěvky: 2902
Registrován: 16 years ago
Bydliště: intERnet

Příspěvekod reset » 9 years ago

Doporucuji vsem, opustit vsechny produkty od mr. kretena Kellnera .
Vysvetlete to i vsem pribuznym .
Odejdete od O2 , ze sporitelny, od PPF .
Az zacne hezky zebrat , kopnete ho do zadele.
vyserte se na predpotopni AzDSL
0 x
ERnet tady, ERnet tam, ERnet vsude kam se podivam

Besito
Příspěvky: 595
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Besito » 9 years ago

Jelikož jde o nás (všechny) ISP, měli bychom se semknout, bez rozdílu zda si konkurujeme a lezeme si do zelí, či velikosti, a jít do boje.

Pokud bude Aliance dostupná i pro nás, malé ISP (moje velikost je 200 userů), bude to jen dobře.
0 x

topnet
Příspěvky: 13
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod topnet » 9 years ago

Myslel jsem si, že nás rychle uzemní LTE a on to bude stát... :cry:
0 x

Besito
Příspěvky: 595
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Besito » 9 years ago

Jak psal p. Peterka - je nutné ještě prosadit změnu pro 5G z pohyblivé služby na pevnou... To nás taky dost ohrožuje...
0 x

hocimin1
Příspěvky: 1154
Registrován: 17 years ago
Bydliště: Náchod

Příspěvekod hocimin1 » 9 years ago

a presna definice pohybliva VS pevna ?


protoze kdyz se mi ten klient obcas prestehuje tak se pohybuje. To ze zrovna se 10 let nestehuje neznamena ze se nebude pohybovat.

Takze by to chtelo presnou definici.


PAc to je stejne jako kdyz mam slabej signal na mobil tak si taky pridam externi antenu a nehybu se
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 9 years ago

no z praktického hlediska nevím jestli je zrovna frekvence 5GHz ideální k neustálému stěhování (pohybu), to už by mohl být jeden dobrý argument, 2,4GHz byla na toto přeci jen lepší
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...