Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

ČTU Přitvrdí

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
shooter
Příspěvky: 772
Registrován: 16 years ago

ČTU Přitvrdí

Příspěvekod shooter » 10 years ago

Zdravim tak dnes jsem měl možnost pokecat s chlapikama co měřily u nás v rajonu
10ghz pry měřit ani nebudou a je to pry moc směrový a křížovou polarizaci pry nezjistí (PBM no comment ) a na AF24 nemaj jak měřit takže všichni mužou oroštovat dráb nemá čím robit
a v 5ghz bude huře už prý nebudou vyhazovat z kanalu tak že naměří pošlou dopis dotyčnej to přeladí a za týden se to vratí tak jak to bylo
ted prý bude jak naměří hned pošlou flastr

a co mě zarazilo je to že pokud se někdo neregistruje u čtu tak mu nic pry nezmužou že prý ho nemaji jak dohledat :D
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 10 years ago

flast zaplatí jen trouba, protože staží měření zpochybnit a už to tak jednozančné není :)
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

shooter
Příspěvky: 772
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod shooter » 10 years ago

prej už pár 200k složenek rozeslaly
ale jak to dopadlo nevim nevim ale kanal asi neokecas když u toho bude tvoje ssid
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 10 years ago

okecám, už jenom to že to neni moje SSID, SSID si může dát kdokoli jakékoli.
pokud mi chce někdo něco dokáz, mu vlézt k anténě a tam to přesně naměřit, jenže tam by ho nikdo neměl postit, leda že by měl povolení od policie.
a hlavně nepoužívám indoory :)
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 10 years ago

zajímavý by bylo mít všude stejný macovky na apčkách a stejný názvy. Klienty řídit podle mac filtru aby se připojovaly kam mají a pak by asi ČTU dost zuřilo... no co, naše síťová politika, běžte dál :-D
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 10 years ago

kde se da prasknout konkurence ktere jede tak 40% vysilani pod kanalem 100 CTU aby dosly a smlsly si na nich ? :lol: sme sami sobe uvolnili trosku pasmo, kdyz sme prenesli patere mimo 5G...takze zatim ok.
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 10 years ago

pcwifi píše:kde se da prasknout konkurence ktere jede tak 40% vysilani pod kanalem 100 CTU aby dosly a smlsly si na nich ? :lol: sme sami sobe uvolnili trosku pasmo, kdyz sme prenesli patere mimo 5G...takze zatim ok.

Ne pod 100 (5500) ale pod 96 (5480). 8)
0 x

ppp76
Příspěvky: 3017
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ppp76 » 10 years ago

pcwifi píše:kde se da prasknout konkurence ktere jede tak 40% vysilani pod kanalem 100 CTU aby dosly a smlsly si na nich ? :lol: sme sami sobe uvolnili trosku pasmo, kdyz sme prenesli patere mimo 5G...takze zatim ok.


podatelna@ctu.cz :mrgreen:
0 x

Uživatelský avatar
Radek Úlehla
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radek Úlehla » 10 years ago

shooter píše:Zdravim tak dnes jsem měl možnost pokecat s chlapikama co měřily u nás v rajonu


O jaký se jedná kraj?

To si už všichni nemůžete dát jména místo přezdívky nebo alespoň do podpisu jméno nebo firmu?
0 x

Uživatelský avatar
aliney
Příspěvky: 1312
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod aliney » 10 years ago

na internetu neni povinne publikovat svoji osobu verejne, smir se s tim
0 x
kvalita tohoto fóra klesla pod hranici, která je snesitelná

Uživatelský avatar
bSir
Příspěvky: 24
Registrován: 10 years ago
Bydliště: Gehena

Příspěvekod bSir » 10 years ago

aliney píše:na internetu neni povinne publikovat svoji osobu verejne, smir se s tim


Situaci kdy diky udajum na jednom nejmenovanem foru mi bylo vyhrozovan (fyzickou likvidaci) a i me rodine (vcetne posilani urazlivych sms) jsem jiz zazil.. :(

Takci onak, ti co me znaji, me po prezdivce znaji...

Omluva za OT.
0 x

Uživatelský avatar
Radek Úlehla
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radek Úlehla » 10 years ago

Ono by stačilo mít v profilu web, ano je to každého volba, ale informace "měřily u nás v rajonu" je mi pak ale úplně k hovnu.
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 10 years ago

to je krásné ne? takto si třeba píšou dva velcí rivalové a ani o tom nevědí :)
rozhodně jsem pro aby na internetu bylo nějaké soukromí a zvěřejnit zde své jméno a firmu by bylo torchu PR :)
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

shooter
Příspěvky: 772
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod shooter » 10 years ago

Radek Úlehla píše:Ono by stačilo mít v profilu web, ano je to každého volba, ale informace "měřily u nás v rajonu" je mi pak ale úplně k hovnu.

pro tvuj klid je to sever moravy a měří nas z pracoviště prostějov
0 x

Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4611
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viktor Novotný » 10 years ago

hm neni to spis pracoviste Karlovice ? a pan co se vetsinou chova alespon v ramci mezi slusne je p. Onderka ? :)

blbe na tom ale je, ze tohle se deje jen tady ... v Cechach nic a to me se*e nejvic .. kdyz nejaka pravidla, tak pro svechny stejna
0 x
..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- education