Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Firma - příhradový stožár 20-30m

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Medved009
Příspěvky: 97
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano
Kontaktovat uživatele:

Firma - příhradový stožár 20-30m

Příspěvekod Medved009 » 11 years ago

Ahoj sháním firmu co má už někde postavenej 20-30m stožár. Potřebuji hlavně aby se nemusel kotvit lanama. Nevíte o ňáky firmě???
0 x

rouchi
Příspěvky: 508
Registrován: 16 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod rouchi » 11 years ago

Připrav si tak půl míče, pokud chceš 30M....
0 x
UBNT mám rád, Mikrotik mám taky rád :-D považuji za zbytečné se přít co je lepší.
Jakub Havlíček

rouchi
Příspěvky: 508
Registrován: 16 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod rouchi » 11 years ago

Ale zkus napsat p. myškovy do WFMetalu myslim, že posílal někdy nějaký prospekty o docela velkejch příhradách, ale už si nepamatuju, jak že to bylo vysoký....
0 x
UBNT mám rád, Mikrotik mám taky rád :-D považuji za zbytečné se přít co je lepší.
Jakub Havlíček

Uživatelský avatar
Radek Úlehla
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radek Úlehla » 11 years ago

WFmetal dodává 18M okolo 38 tis. bez DPH. Nevím jestli bych šel do 30m ... to už není prdel. Základna pro 18m je 1,8x1,8x2m.
Koukám na to na papíře a když to vidim, tak by mě na to asi nikdo nedostal. Mám to i na CDčku, ale nemám na zenbooku mechaniku :lol:
0 x

rouchi
Příspěvky: 508
Registrován: 16 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod rouchi » 11 years ago

To Radek:
Nápodobně... :D taky bych na to asi nevylez kor když si vezmu jakou to musí mít monstórzní páku tak bych nevěřil ani tomu, že je v zemi nějaká větší špulka... přece jenom těch 5 tun bdue podle mě málo na nějaký větší antény u vrchu...
0 x
UBNT mám rád, Mikrotik mám taky rád :-D považuji za zbytečné se přít co je lepší.
Jakub Havlíček

Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4611
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viktor Novotný » 11 years ago

ja bych se zas tak nebal hosi :)
0 x
..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- education

Uživatelský avatar
lwq
Příspěvky: 1659
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: MistyMountain
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lwq » 11 years ago

Poradne nastrojeny a za slusneho vetru by nahore mohlo byt velmi zajimave rodeo v sedaku :lol:
0 x
LWQ ... Vice na www.lwq.cz (treba GIOM 3000 atp.) ...

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 11 years ago

panove trochu odbocim...shanim stozar, pozink...4,5M vysky, prumer 8-9cm. WFmetal nema, jen 3M kousky. Na vrchu bude drimat Ray 10 nebo 17G se zakladni 30cm antenou...

nejaky typ ? nejlepe brnensko

PW
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

Pintero
Příspěvky: 1352
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Pintero » 11 years ago

A nemuze ti tam navarit prirubu na kazdy 3m stozar a pak si to spojis? Myslim ze by se s tim i lip manipulovalo.
0 x

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 11 years ago

hele tak jak sem v pressu posledni dny, tak me to nenapadlo :lol: ti dik, uvidime...

PW
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

Uživatelský avatar
Radek Úlehla
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radek Úlehla » 11 years ago

Záleží na tom, jestli to chceš zapíchnout do země nebo vrtat do zdi. Kdyby do země, tak bych si nechal udělat určitě tu přírubu a 1,5m bych zakopal a zalil betonem. Jestli to budeš chytat ke zdi, nechal bych to svařit 3+1,5, zabrousit a pozinkovat. Kratší konec použít dolu a svar dát mezi úchyty.
0 x

Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4611
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viktor Novotný » 11 years ago

hm nevim co Myska blbne, ale trubkly se snad prodavaji po 6m ne ? takze kde je problem dodat 4,5m ? to je spis zdechlost a momentalni rozlozeni firmy chripkou :) a nebo mozna tim ze ma certve maleho kluka :) maly Myska :P
0 x
..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- education

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 11 years ago

maly myska v noci pipne stary myska z toho chcipne :lol: no ma to byt uchyceno na podlahu pudy a tram a pak sup otvorem nad strechu...

nejak to vybojuji...

PW
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

Robotvor
Příspěvky: 803
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Robotvor » 11 years ago

Si kup v hutním materiálu 6m trubku a mas klid nevim co řešíš.Snad si to nechtel kupovat na netu. :lol: :lol:
0 x

Peyrak
Příspěvky: 1588
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Peyrak » 11 years ago

ferona, koupíš hotovou pozinkovanou, průměr a sílu stěny si můžeš vybrat, délka 6m
0 x