❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Starnet
- okoun
- Příspěvky: 6980
- Registrován: 17 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Mordor
Re: Starnet
hmm podivné že to ruší směrová parabola? nebo užř mají i sektory ve 2,4GHz? ale nedivil bych se spousta míst má horší 5GHz než 2,4GHz venku 
0 x
-
ppp76
- Příspěvky: 3017
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
Nemaji smerovou parabolu maji 2,4 od tika qrt2 ale v okruhu 50m od bodu je to totalne zabity
a liid co to maj ve smeru vysilani tak to maj zabity i o slusnej kus dal , zkusil sem 2,4 tika cca 100m od bodu a ukazalo mi to signal -21 tak jakej tam asi maj vykon
bezny klientsky krabicky tohle ruseni proste neudejchaj 
0 x
-
Ispič
- Příspěvky: 186
- Registrován: 9 years ago
dagus píše:Zavírat úřad nemá, stačí dobře vybírat příspěvky. Kdyby to vybírali systematicky, tak to může být pro mnoho isp likvidační.
Onehdá jsem se při pokecu s borcama z čtu (pokuta za indoor) bavil, a prý: u Vás jako malých isp se o pokutě nedohadujete, a když ano, stejně nakonec zaplatíte. U větších isp je to pro nás strašný opruz, vykrucujou se, odvolávají se, přestupky se řeší několik let, a pořád nejsou dořešené. Prostě mají na to lidi. Z těchto důvodů na stránkách s pokutama, jich mají velcí isp tak málo.
1 x
-
rsaf
- Příspěvky: 1669
- Registrován: 19 years ago
Co je velký ISP?
Přijde mi pokuta, samý paragraf a píše se tam o výši až 10mil, to se mi sevře zadek. Když se dočtu k místu, kde chtějí 5tis + 2tis náklady řízení, s úlevou to běžím zaplatit
Kdybych se s nimi měl hádat sám, nic neukecám. Když půjdu za právníkem tak si řekne 5tis jen za dobrý den.
Přijde mi pokuta, samý paragraf a píše se tam o výši až 10mil, to se mi sevře zadek. Když se dočtu k místu, kde chtějí 5tis + 2tis náklady řízení, s úlevou to běžím zaplatit
Kdybych se s nimi měl hádat sám, nic neukecám. Když půjdu za právníkem tak si řekne 5tis jen za dobrý den.
0 x
-
Ispič
- Příspěvky: 186
- Registrován: 9 years ago
Oni řešijou recidívu, pokud to děláš opakovaně, jde to v násobcích nahoru. U mě to tak bylo, jelikož su kokot, nedovedl jsem si ohlídat jedno apčko, změřili, a šup flastr 40k. Předtím to bylo 10k za jedno.
Velký isp = můžou si dovolit právníka? ;)
Velký isp = můžou si dovolit právníka? ;)
0 x
-
the.max
- Příspěvky: 1306
- Registrován: 18 years ago
- Bydliště: Sudetten land
- Kontaktovat uživatele:
ppp76 píše:...protoze to maj ohuleny az se lame rucicka na meraku...
Tywe, kam ty na to chodíš, sem si málem stříknul do textilu
0 x
- Gemb
- Příspěvky: 2633
- Registrován: 11 years ago
Ispič píše:Oni řešijou recidívu, pokud to děláš opakovaně, jde to v násobcích nahoru. U mě to tak bylo, jelikož su kokot, nedovedl jsem si ohlídat jedno apčko, změřili, a šup flastr 40k. Předtím to bylo 10k za jedno.
Velký isp = můžou si dovolit právníka?
Za co to bolo ? Indoor alebo mimo pasmo ?
0 x
-
Ispič
- Příspěvky: 186
- Registrován: 9 years ago
- Gemb
- Příspěvky: 2633
- Registrován: 11 years ago
Este ze tu nas nemera nikto nic....ale som rad za konkurenciu ktora to ide striktne okolo 5.1 a 5.8
Aspon zostalo to legalne pasmo pre nas. Vykon sa vobec nejako riesi ci nie ?
0 x
-
CrazyApe
- Příspěvky: 790
- Registrován: 11 years ago
Frequency usage z jrc24ex z cca 150m vzdalenosti namireneho proti AP Srátnetu.
- Přílohy
-
- Výstřižek3.PNG (34.03 KiB) Zobrazeno 4593 x
-
- Výstřižek1.PNG (32.73 KiB) Zobrazeno 4593 x
-
- Výstřižek.PNG (26.29 KiB) Zobrazeno 4593 x
0 x
- Selič
- Příspěvky: 818
- Registrován: 16 years ago
- antispam: Ano
a co tim chceš říct?
Že ten Starnet není tak zlej - kolem 5,4 a 5,8GHz zbývá spousta místa
0 x
- Gemb
- Příspěvky: 2633
- Registrován: 11 years ago
Stale je tam kopec volnych kanalov, zalezi len od to kto sa ako boji ich pouzit 5.3, 5.1 krasne volno ta co...
0 x
-
daffyx
- Příspěvky: 16
- Registrován: 15 years ago
Taková blba otazka, je právně v pořádku když : dáváš reklamu na super internet budiž strašný slovo ohledne jich ..na ičo, které má dva roky přerušenou činnos?
0 x
-
Kart
- Příspěvky: 246
- Registrován: 10 years ago
Caute, rad bych se zeptal Vas - jihoceskych.
Jel jsem pred par tydny Vltavu a staveli jsme v Rozmberku.
Utopeny mestecko je vsak pokryte nekde z centra mesta a spoj ma Sratnet natahly odnekud z kopce(louky). Maji tam nejaky retrans, bliz jsem nemel moznost se dostat, je to pravdepodobne nejaka bouda/retrans na Rozmberk. Hadam, ze mozna i bez el.energie.
Muze nekdo upresnit nebo nemate fotku?
https://en.mapy.cz/s/2TfaC
diky
Jel jsem pred par tydny Vltavu a staveli jsme v Rozmberku.
Utopeny mestecko je vsak pokryte nekde z centra mesta a spoj ma Sratnet natahly odnekud z kopce(louky). Maji tam nejaky retrans, bliz jsem nemel moznost se dostat, je to pravdepodobne nejaka bouda/retrans na Rozmberk. Hadam, ze mozna i bez el.energie.
Muze nekdo upresnit nebo nemate fotku?
https://en.mapy.cz/s/2TfaC
diky
0 x