Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

vtipné fotografie

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
zavoda
Příspěvky: 15
Registrován: 5 years ago

Re: vtipné fotografie

Příspěvekod zavoda » 5 years ago

Nevim koho to je
0 x

kadlcikales
Příspěvky: 164
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Zlín , Otrokovice , Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kadlcikales » 5 years ago

FTTP - fiber to the páska :D :D + jiné zbroušení ferule je též asi nezajmá
Přílohy
Optika.jpg
Optika.jpg (72.43 KiB) Zobrazeno 3877 x
0 x

radektfm
Příspěvky: 21
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod radektfm » 5 years ago

zavoda píše:Kvalitní vysílač


Ta vrchní anténa je uchycená na té spodní nebo se mi to zdá ? :)
0 x

Striker
Příspěvky: 692
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Striker » 5 years ago

kadlcikales píše:FTTP - fiber to the páska :D :D + jiné zbroušení ferule je též asi nezajmá

Tak tohle je docela velkej mazec, větší prasárnu jsem tady snad neviděl :D

Ono pokud je to na pár metrů, tak ten útlum v jiných ferulích nebude tak zásadní, to nic nemění na tom, že to je prasárna prvního kalibru :D
0 x


Striker
Příspěvky: 692
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Striker » 5 years ago

honzam píše:útlum nebude jo? A co odrazy?
http://vam-comunicaciones-ferroviarias. ... us-pc.html

Tak odraz=útlum ne? :))
Tak to bylo spíš myšleno tak, že to pojede, ale jak :D
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 5 years ago

Nemusí být. Útlum může být způsoben mnoha dalšími faktory - materiálová absorpce, materiálový rozptyl a další...
2 x

Striker
Příspěvky: 692
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Striker » 5 years ago

honzam píše:Nemusí být. Útlum může být způsoben mnoha dalšími faktory - materiálová absorpce, materiálový rozptyl a další...

Ano ale tak předpokládám, pokud se bavíme o ferulích a jejich broušení tak odraz=útlum, nebo nemám pravdu? Já to vnímám jako to stejné akorát pod jiným názvem. Ale nechám se opravit, pokud je to jinak.
0 x

Uživatelský avatar
Gemb
Příspěvky: 2633
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod Gemb » 5 years ago

Striker píše:
honzam píše:Nemusí být. Útlum může být způsoben mnoha dalšími faktory - materiálová absorpce, materiálový rozptyl a další...

Ano ale tak předpokládám, pokud se bavíme o ferulích a jejich broušení tak odraz=útlum, nebo nemám pravdu? Já to vnímám jako to stejné akorát pod jiným názvem. Ale nechám se opravit, pokud je to jinak.

Odraz a utlm su dve rozdielne veci....treba si zobrat do ruky OTDR a hned zistis aky je rozdiel medzi utlmom a odrazom...
2 x

Pintero
Příspěvky: 1352
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Pintero » 5 years ago

kadlcikales píše:FTTP - fiber to the páska :D :D + jiné zbroušení ferule je též asi nezajmá

ntvl to je ukrajina hadr. A na vchodových dveřích určitě krásná samolepka od srátnetu "I v tomto domě jedeme 300 Mbps za 250,-Kč !" :wink:
0 x

Pintero
Příspěvky: 1352
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Pintero » 5 years ago

Starnet Wap 60 GHz AP
Přílohy
sratnet_60ghz.jpg
sratnet_60ghz.jpg (141.62 KiB) Zobrazeno 3536 x
1 x

kadlcikales
Příspěvky: 164
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Zlín , Otrokovice , Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kadlcikales » 5 years ago

Pintero píše:
kadlcikales píše:FTTP - fiber to the páska :D :D + jiné zbroušení ferule je též asi nezajmá

ntvl to je ukrajina hadr. A na vchodových dveřích určitě krásná samolepka od srátnetu "I v tomto domě jedeme 300 Mbps za 250,-Kč !" :wink:


Starnet to buhužel není ale jeden větší garážník u nás na zlínsku :D ale cenová hranice je nastavena podobně
Naposledy upravil(a) kadlcikales dne 13 May 2019 22:56, celkem upraveno 1 x.
0 x

kadlcikales
Příspěvky: 164
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Zlín , Otrokovice , Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kadlcikales » 5 years ago

honzam píše:Nemusí být. Útlum může být způsoben mnoha dalšími faktory - materiálová absorpce, materiálový rozptyl a další...


Osobně jsem zkoušel jak se bude chovat trasa když se zamění patch cord a je rozdílné zkosení, na 300m jede multi mode ale tak nějak chybuje na single mode se mě trasa rozpojovala, na obrázku je trasa dlouhá cca 200m
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 5 years ago

Pintero píše:Starnet Wap 60 GHz AP


nějak mi nedochází účel takové montáže to jako že jim někde vypadl ten kus plechu kterým se strká kovovej pásek nebo co jako ????
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Pintero
Příspěvky: 1352
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Pintero » 5 years ago

okoun píše:
Pintero píše:Starnet Wap 60 GHz AP


nějak mi nedochází účel takové montáže to jako že jim někde vypadl ten kus plechu kterým se strká kovovej pásek nebo co jako ????

Me to taky nedochazi, ale videl jsem dve dalsi takhle udelany Wapky na jinem miste. Asi jim nikdo neukazal, jak se to sklada...
0 x