Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

HOME WIFI router - Cloud management

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Vampír
Příspěvky: 33
Registrován: 5 years ago

HOME WIFI router - Cloud management

Příspěvekod Vampír » 5 years ago

Zdravím vespolek, potřeboval bych pro zákazníka nějaký home wifi router u kterého by šlo zakazovat buď podle času ale hlavně podle potřeby jednotlivé PC připojené jak přes wifi tak asi i přes kabel..
ideálně přes aplikaci v MT nebo nějak uživatelsky přívětivě.. Na MK by to rozhodně šlo, ale nejsem si jist tou jednoduchostí obsluhy.. (Parent Control)

Vím, že něco takového umí TENDA ale nevím u jakých modelů..

Nemáte něco takového otestováno u zákazníků??

Dík
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 5 years ago

Dej tam mikrotiky s caps a uprav na hlavnim rtr web zk se muze prihlasit pres rozhrani a menit si veci dle potreby a povoleni takze tedy i parental control.
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

Kaja
Příspěvky: 371
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Kaja » 5 years ago

Zkus hodit link na navod pro upraveni web interface (optimalne rpo omezeni na zmenu SSID, WPA klice, wifi kanalu a parental control)
K.

S_a_M píše:Dej tam mikrotiky s caps a uprav na hlavnim rtr web zk se muze prihlasit pres rozhrani a menit si veci dle potreby a povoleni takze tedy i parental control.
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 5 years ago

Mrknu doma do depositu
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!