Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

3com discovery tool, hledam....

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

3com discovery tool, hledam....

Příspěvekod pcwifi » 5 years ago

dostal se me do ruk oldies ale dle info funkcni swišť 3Com 3C16486 ale konfigurovani je mozne jen pres IP, kterou najde utlita na to urcena, nadava se tomu tusim 3com discovery tool, neni u nekoho k mani ? pres pana googla jen samy falesny bordel a vyrobce zadarmo zjevne neda nic... samozrejme na defaultni IP swišť neni... a ne, nema tlacitko na reset :rolling_eyes: tHx
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

pin
Příspěvky: 80
Registrován: 17 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Zlín

Příspěvekod pin » 5 years ago

Pokud to rozesílá nějaké discovery (nebo jakýkoliv požadavek do sítě), tak to uvidí tcpdump.
Stačí trocha trpělivosti.
Petr.
0 x

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod ludvik » 5 years ago

Zajímavý switch ... v manuálu je napsáno, že když zapomenu heslo do WEB Gui, mám kliknout na tlačítko Reset. A mazací čudlík tam zmiňují také.
0 x
Jelikož je zde zakázáno se negativně vyjadřovat k provozním záležitostem, tak se holt musím vyjádřit takto: nové fórum tak jak je připravováno považuji za cestu do pekel. Nepřehledný maglajz z toho bude. Do podpisu se mi pozitiva již nevejdou.

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 5 years ago

ja sem asi slepej jak poleno ale reset na sobe proste nema :upside_down:

EDIT : do prdele, maaaa :grinning: sorry, kurna myslel sem ze je to dira po chybejicim sroubku a on je tam fakt reset... unor je pro me stupid mesic... no stanou se hrosi veci... tHx !
2 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))