Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

vtipné fotografie

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Re: vtipné fotografie

Příspěvekod pcwifi » 5 years ago

že jo a me tu jebó kdyz si odskocim prispevkem lehce bokem, hned sem svine roku :persevere: :yum: :grinning: ale co by, neresil bych to nejak hluboce...
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

menicks
Příspěvky: 233
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod menicks » 5 years ago

Cheprer píše:Nechci běhat rejpal. Ale všechny vaše řešení mi přijdou špatně.
Správně řešení je společný příjem se společným odběrem a málo starosti k tomu.
Zadnej linej technik to neřeší, a já za mladých let taky ne. Teď bych někoho liskl za těch pět antén na střeše. Nehorázné mrhání pasmem, přetěžování stozaru, a promarneni firemních penez. Za ty prachy už tam mohla být ta b24 nebo lhg nebo jiný krám který klientům dovede lepší službu. A isp ušetří vše co jsem výše zminil. Vždy se to dá domluvit jenom to chce někoho kdo prostě řeší akvizice, tzn správný obchoďák.
Osobně u isp sem se setkal pouze s jedním takovým clovekem.
Já osobně mám jenom jedno takové řešení a to z důvodu že z půdy mají mezonetové byty a nechcou přetahovat kabely pod sdk. Jinak vždy odběr sw a radio. A je po starostech. A prosím zavalte mě všichni miliony důvody jak to zrovna v tom případě nejde řád se zasmějí.
Protože tu všichni řešíte co je dobře a co ne, úplně zbytečně když to jde udělat snadno. A stáčí šikovný člověk na správném místě. Zaplatí se samosprávě malý nájem za umístění a trada. Přehledně efektně a bez starostí ze při servisu by měl technik řešit poe switch na střeše v -15C s půl metrem snehu, nebo vyměňovat jednu z pěti antén když vlastně neví která je kterého klienta. Pochybují ze si to někdo popisuje :-D a ty kouzelný názory ze 5anten na jednom stožáru funguje stejně jako jedna jsou ze země růžových poníků s názvem TDMA Pink World.
Muck a hezky flame.
Ono se to tak lehce říká ale v praxi to někdy vůbec nejde. Třeba nemají ani společný prostor. Není kde se napojit, nebo nadávají ostatní že to platit nebudou. Je samozřejmé, kde to jde, tam se udělají společné rozvody, ale někdo to prostě nejde, bud technicky nebo i obchodně. Samozřejmě že někde když máme 8 klientu jsou tam rozvody. Ale kde to nepovolí samospráva tam máte prostě smůlu a jste rádi že tam vůbec můžete dát anténu pro klienta. Někde nejde ani to když to nepovolí.
0 x

Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4611
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viktor Novotný » 5 years ago

menicks píše: Ono se to tak lehce říká ale v praxi to někdy vůbec nejde. Třeba nemají ani společný prostor. Není kde se napojit, nebo nadávají ostatní že to platit nebudou.


za A, neplati nic, prece to platime my
za B, co je to za bytovku bez spolecneho prostoru ? to jako franta chodi dom oknem pepy ?
1 x
..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- education

Ispič
Příspěvky: 186
Registrován: 6 years ago

Příspěvekod Ispič » 5 years ago

pcwifi: už chápeš, proč sem svůj příspěvek posledně napsal tak velým písmem? Když to napíšeš normálně, vždy se najde nějaký nechápající trouba, co i přes 2 příspěvky o tom, že je mimo téma, bude pokračovat dál :)
Nenapadne ho aby si založil nové téma, a do stávajícího vlákna hodil odkaz. Asi neví jak se to dělá, jinak tomu nerozumím.
0 x

DarkLogic
Příspěvky: 1315
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod DarkLogic » 5 years ago

A navíc i sám moderátor jede mimo téma místo toho, aby zasáhl a třeba i zajímavou diskuzi, která je ovšem mimo téma, přesunul jinam.
0 x

mpcz
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod mpcz » 5 years ago

Je pravda, že pokud se vlákno jmenuje vtipné fotografie, tak těch moc nebylo. Ale ta diskuze se týkala, byť někdy jen okrajově tématu daném fotografiemi z tohoto vlákna 3 dny zpátky. A jak tu někdo nedávno psal, když se řešilo mazání příspěvků v tomto vláknu - někdy jsou ty komentáře vtipnější a užitečnější, než samotná fotografie, což si myslím i já. Hlasuji pro ponechání moderátora naživu.:slight_smile: mpcz, 2.nov.2018
0 x

pixall
Příspěvky: 124
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod pixall » 5 years ago

mpcz píše:Je pravda, že pokud se vlákno jmenuje vtipné fotografie, tak těch moc nebylo. Ale ta diskuze se týkala, byť někdy jen okrajově tématu daném fotografiemi z tohoto vlákna 3 dny zpátky. A jak tu někdo nedávno psal, když se řešilo mazání příspěvků v tomto vláknu - někdy jsou ty komentáře vtipnější a užitečnější, než samotná fotografie, což si myslím i já. Hlasuji pro ponechání moderátora naživu.:slight_smile: mpcz, 2.nov.2018


na poslednych 5 stranach (cca 75 prispevkov) je tu dokopy _jedna_ fotografia, ktora sa da povazovat za vtipnu. a medzitym diskusia o sposoboch riesenia odberu energie v bytovkach, pripojovacich poplatkoch CEZu, zapajanim diod na POE switche, plyvu poctu anten na stozari na efektivitu TDMA, atd.
ak niekoho raz bude zaujimat, ako ma riesit odber energie v bytovke alebo letovat diodu na POE switch, nebude to hladat na 300+ stranach vtipnych fotografii (a ak bude, tak to aj tak nenajde).
a ak niekto bude chciet odrelaxovat pozeranim vtipnych foto, tak v threade vtipne fotografie ma sancu uz len takmer 1:100, ze na nejaku narazi.
pri takomto bordeli moze byt uz rovno cele ispforum.cz riesene ako jeden thread, nemyslite?
0 x

neverhappy
Příspěvky: 565
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod neverhappy » 5 years ago

Pred 6 roky jsem udelal pripojku na konzole 2,8cm a ted jsem menil za DISC. Mezitim si tam Televizaci k tomu vylozniku uchytili 80cm parabolu. Prej to drzi 4 roky.
Mimochodem ta atika, kde je ten drzak stozaru s tim sroubkem je cca 50cm vysoka a cca 35 cm siroka. Nechapu, proc nedali drzak s T uchycenim do te atiky.
Moc vtipny to neni, ale zachranuji vlakno fotkou :-)
drzak.jpg
drzak.jpg (239.52 KiB) Zobrazeno 4043 x
1 x

helapc
Příspěvky: 1012
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod helapc » 5 years ago

0 x


Uživatelský avatar
David Ulman
Příspěvky: 18
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod David Ulman » 5 years ago

Konečně jsem pochopil, proč se dává do UTP ten provázek a plastový kříž.
Ono to musí udržet celý stožár......


PS: Nejde to z tohoto pohledu vidět, ale drží to jeden spodní šroub a 4 UTP.
Přílohy
IMG_20181102_154058.jpg
IMG_20181102_154058.jpg (50.91 KiB) Zobrazeno 3577 x
0 x
​Pracujme abychom žili, ale nežijme jen pro práci.

Martin63
Příspěvky: 94
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod Martin63 » 5 years ago


Blázen to je, což o to. Na druhou stranu už je celkem jedno, zda spadneš ze 120 metrů, nebo ze 360 metrů. Při chybě zemřeš úplně stejně... Tady máš video podobného rázu přímo z ČR: https://www.youtube.com/watch?v=2K_Bm5dPnns
Viděl jsem z ČR i mnohem horší videa, kde na komín lezl 14 letý kluk úplně sám. Jeho kanál již půl roku neexistuje, ale sledoval jsem ho pravidelně. Vyhlížel si komíny a stožáry na které pak lezl bez jakéhokoliv jištění. Lezl i na některé polorozpadlé komíny a moc mu nevadilo, že se s ním ten žebřík může urvat.
0 x

Kubajz
Příspěvky: 24
Registrován: 13 years ago
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Kubajz » 5 years ago

Až vám za týden nepůjde zahraniční internet, tak to překopli, protože se nikdo nepřiznal :-)
SRN-Praha.jpg
SRN-Praha.jpg (56.52 KiB) Zobrazeno 3320 x
1 x
Jakub Sýkora, www.ehamnet.cz

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 5 years ago

Kubajz píše:Až vám za týden nepůjde zahraniční internet, tak to překopli, protože se nikdo nepřiznal :-)
SRN-Praha.jpg

to me taky doslo, nereaguji jelikoz tam nepusobíme a parcelní číslo s listem vlastnictví nesouhlasi, tekze asi dobrej vtipek..
0 x

tulo
Příspěvky: 109
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod tulo » 5 years ago

Ďalší tréning na majstrovstvá v maskovaní.
Přílohy
20181107_105859.jpg
20181107_105859.jpg (70.52 KiB) Zobrazeno 3024 x
20181107_105846.jpg
20181107_105846.jpg (71.94 KiB) Zobrazeno 3024 x
2 x