Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

FWA LTE od T-Mobile

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Re: FWA LTE od T-Mobile

Příspěvekod honzam » 6 years ago

A to se podržte. T-mobile od dnešního dne nabízí tarif XL až 250Mbit za 799kč
https://www.t-mobile.cz/internet-na-doma
0 x

Uživatelský avatar
Gemb
Příspěvky: 2633
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod Gemb » 6 years ago

Mozno tak 150m od rDSLamu :joy:
0 x

Martin63
Příspěvky: 94
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod Martin63 » 6 years ago

Jo, to už má Metronet, který poskytuje xDSL dávno. https://www.metronet.cz/xdsl
0 x

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 6 years ago

hele ve dne ani FUPova verze netu skrz modem neda maximum, signal plny kybl a 10 -17/3,5 Max., jak padne + - desata vecer, drti to papirove maximum 20/5M. Proste to dostava naprdel, posileni by melo delat snad vsude a ne jen nekde dle nalady. Tarif 250M je na 99,9% jen pro VDSL.
Gemb - by ses divil kolik domu je do 200m od DSLamu... v me obci dobrych 70 urcite.
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

Uživatelský avatar
Gemb
Příspěvky: 2633
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod Gemb » 6 years ago

Musi mat fakt dobru poziciu na rDslam, pokial to maju na kraji moc to neuhraju :D
0 x

Martin63
Příspěvky: 94
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod Martin63 » 6 years ago

Viděl jsem 100 Mbit po VDSL, ale to byl barák vedle DSLAMu od Cetinu, ale kam se to hrabe na 250 Mbit. :smile:
0 x

Uživatelský avatar
midnight_man
Příspěvky: 3680
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod midnight_man » 6 years ago

v cenniku na 20tej strane písmom velkosti 7 agregácia 1:55
1 x

vecino
Příspěvky: 46
Registrován: 16 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod vecino » 6 years ago

O víkendu mi to budou instalovat na chatu (S-ko 20/5) ... nemám tam bohužel jinou alternativu, protože chata je doslova na samotě u lesa. Doposud jsem tam používal Ufona (internet na kredit).

Dotaz: Myslíte si, že mohu umístit LTE na stožár, kde mám satelit a anténu pro pozemní digitální vysílání? Nebudu tím rušit TV signál?

Díky
0 x

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 6 years ago

vejs je lip... rusit se to nebude neboj.
1 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

vecino
Příspěvky: 46
Registrován: 16 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod vecino » 6 years ago

@pcwifi: Fajn - díky
0 x

hitman
Příspěvky: 5
Registrován: 10 years ago

Příspěvekod hitman » 6 years ago

To u nas chodi taky podomni prodejci T-Mobilu. Dokonce jsme zjistili, ze se napred prijdou zeptat primo starosty obce a ten to jeste ochotne vyhlasi rozhlasem, aby to vsichni v obci vedeli. A to ma od nas treba internet na urade zadara :(
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 6 years ago

hitman píše:To u nas chodi taky podomni prodejci T-Mobilu. Dokonce jsme zjistili, ze se napred prijdou zeptat primo starosty obce a ten to jeste ochotne vyhlasi rozhlasem, aby to vsichni v obci vedeli. A to ma od nas treba internet na urade zadara :(

U nás to samý. Obchází baráky se souhlasem obce
0 x

Uživatelský avatar
mara666
Příspěvky: 20
Registrován: 15 years ago
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mara666 » 6 years ago

;) blíží se velikonoce, místo koledníků však chodí tmo pošťák.

https://ibb.co/npy1h7
0 x
SEO, SEM, WISP MarekStejskal.cz

hol
Příspěvky: 883
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod hol » 6 years ago

takovejch kravin chodi a lidi to hazi rovnou do kose. Nejlepsi je, kdyz je tam podepsan predseda predstavenstva a vykonny reditel firmy, ktery stejne nikdo nezna... ani ti firmu :)
0 x

Uživatelský avatar
3com
Příspěvky: 627
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod 3com » 6 years ago

Buhvi jak resi omezovaní rychlosti a vše lajdáci :-) Máme tady teď uplně nově vybudovaný T-Mobile LTE vysílač pro celou obec. Na mobilu se hlásí jako 4G (né 4G+, které to ukazuje ve velkých městech v okolí) k tomu tady i nechali dokopat optiku z O2 ústředny a sdílí jej s O2. Ty staré původní vysílače O2 i t-mobile co byly na kopci nad obcí každý zvlášť už uplně zrušili. Ten nový mám od sebe vzdálený 386m. Signal plný. Po ruce aktuálně dva mobily s datovým limitem každý 5GB. GalaxyS8 a GalaxyS9. Když měřím jenom jedním tak vždy cca 51Mbit down a 24Mbit up. Pokud měřím oběma zároveň tak na obou Down 26Mbit a up 14Mbit totožně. To by mě zajímalo kdyby se nás tady sešlo vedle sebe třeba 10 jak by to dopadlo :-)
1 x