Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

PPL aneb vánoce letos začaly poněkud brzy...

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Uživatelský avatar
cz_ranger
Příspěvky: 180
Registrován: 16 years ago
Kontaktovat uživatele:

PPL aneb vánoce letos začaly poněkud brzy...

Příspěvekod cz_ranger » 6 years ago

Jsem sám, komu se zdá, že vánoce letos začaly nečekaně brzo ? Zásilka, kterou má dopravovat PPL leží od pondělka kdesi v kamionu před centrálou a zatím ani nedokážou odhadnout, kdy ji doručí .... Jak to chodí vám ? Pošta taky skuhrá, DPD zatím podle všeho zvládá.
0 x

whef
Příspěvky: 997
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod whef » 6 years ago

S PPL jsou broblémy celý rok, pokud to je možné je lepší doručení něčím jiným :)
0 x

BIGG_CZ
Příspěvky: 111
Registrován: 10 years ago

Příspěvekod BIGG_CZ » 6 years ago

Zdravíčko, taky mám rekord, obchod vzdušnou čarou ode mne cca 13 km do Ostravy a zásilka mi jde od 15.11...... a dodnes ji nemám. Help-desk po telefonické i emailové komunikaci lže jak tiskne.
A vrchol toho všeho je, že je to nereklamované..... Nicméně, nechám jím to poslat nazpět a budu tvrdě žádat dobropis za dopravu.
Opravdu jen Geis, DPD a pošta, na PPL zapomenout.
0 x

Robotvor
Příspěvky: 803
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Robotvor » 6 years ago

BIGG_CZ píše:Zdravíčko, taky mám rekord, obchod vzdušnou čarou ode mne cca 13 km do Ostravy a zásilka mi jde od 15.11...... a dodnes ji nemám. Help-desk po telefonické i emailové komunikaci lže jak tiskne.
A vrchol toho všeho je, že je to nereklamované..... Nicméně, nechám jím to poslat nazpět a budu tvrdě žádat dobropis za dopravu.
Opravdu jen Geis, DPD a pošta, na PPL zapomenout.


Tak to si borec, že si objednáváš něco pro co si můžeš zajet :-D
0 x

Uživatelský avatar
cz_ranger
Příspěvky: 180
Registrován: 16 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod cz_ranger » 6 years ago

Robotvor píše:
BIGG_CZ píše:Zdravíčko, taky mám rekord, obchod vzdušnou čarou ode mne cca 13 km do Ostravy a zásilka mi jde od 15.11...... a dodnes ji nemám. Help-desk po telefonické i emailové komunikaci lže jak tiskne.
A vrchol toho všeho je, že je to nereklamované..... Nicméně, nechám jím to poslat nazpět a budu tvrdě žádat dobropis za dopravu.
Opravdu jen Geis, DPD a pošta, na PPL zapomenout.


Tak to si borec, že si objednáváš něco pro co si můžeš zajet :-D

Jo tak vědět, že to PPL poveze týden tak ano (ale to oni dopředu neříkaji,že). Jinak pro něco jezdit, pokud to nepotřebuješ hned teď je ekonomická sebevražda. Slovy "to jsi borec, že máš čas si hrát na dopravku". ;-)
0 x

lacman
Příspěvky: 142
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod lacman » 6 years ago

Na balík z wifihw čekám od pondělí (odesláno v patek) :joy:
0 x

basty
Příspěvky: 2475
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod basty » 6 years ago

U nás jezdí místo 11h v 20 vecer a je to černým patkem
0 x

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 6 years ago

ppl sere vsechny co vim.... zlata posta.
0 x

basty
Příspěvky: 2475
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod basty » 6 years ago

U nás Ppl úplně ready
0 x

Petr Bačina
Příspěvky: 1361
Registrován: 9 years ago
Bydliště: Horní Slavkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Petr Bačina » 6 years ago

Absolutně nejlepší zkušenosti máme sice s DPD, ale PPL je taky v pohodě. Teď sice nestíhají, ale jinak víceméně vždy ve stejnou dobu. Před chvílí jsem akorát převzal balík a chlapci měli ještě půlku auta balíků. Takže budou jezdit ještě pěkně DLOUHO :-) Celkově jsou přepravky docela OK. Až na Toptrans. Tam když mají jet jen k vám a dal nic, tak se na to vyseru a dovezou zasilku klidně až za pár dní když se jim náplní auto. Na webu uvedou technické potíže nebo adresát nezastižen a hotovo.
0 x

forkman
Příspěvky: 339
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano
Bydliště: východní Čechy

Příspěvekod forkman » 6 years ago

U nás je absolutní tragédie Geis, čekáme tak 5 dní. Ale ppl už taky nedoručuje do druhého dne. GLS už taky trochu pokulhává. Prostě Black friday, přípravy na Vánoce a problém je na světě. Tuhle u mě byla přepravka v 7 večer a chudák měl ještě půlku auta balíků. Oni to fakt nedělají naschvál :relaxed: jinak s TOPTRANS nemám problém, depo mám asi 3 km a jsou u mě před osmou ráno. Takže jiný kraj, jiný mrav :grin:
0 x

helapc
Příspěvky: 1012
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod helapc » 6 years ago

PPL okolo HK je určitě lepší než pošta. Zdravím pana Kárníka = řidiče.
0 x

Peyrak
Příspěvky: 1588
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Peyrak » 6 years ago

Jarda co u nás jezdí PPL, tvrdí že se to celé podělalo tím eshopem co má Lidl, že balíky Lidlu mají přednost a nejdřív že musí naložit Lidl, pak zbytek a jen co se vejde do auta, ostatní balíky čekají do dalšího dne

jinak pošta je tu tragická od té doby co postavili okresní depo a nevozí se to z lokálních pošt, dobrý lidi co tam dělali jim prchly a rychlokvašky co tam teď jsou utíkají, když tu práci prokouknou

DPD je kapitola sama pro sebe, ale je to tím oslem co tu jezdí
0 x

soooc
Příspěvky: 1586
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod soooc » 6 years ago

Důležité je, aby jezdil pokud možno pořád ten samý řidič. Pak se dá domluvit, kam to má složit i když nestíhá a dojede k firmě v 8 večer. Je za to vděčný on i my :)
0 x
Petr Šlinz
UBNT mám rád!

Uživatelský avatar
cz_ranger
Příspěvky: 180
Registrován: 16 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod cz_ranger » 6 years ago

Většina řidičů je naštěstí v pohodě, to asi platí o všech. Ovšem dnes to PPL zabilo captchou:
ppl-captcha-2017-11-23 07-14-47.png
ppl-captcha-2017-11-23 07-14-47.png (79.12 KiB) Zobrazeno 3647 x
0 x