Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

dotaz: kinect vs. move

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4611
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

dotaz: kinect vs. move

Příspěvekod Viktor Novotný » 11 years ago

Zdravim ve spolek, prosim lidi co mate tyto herni konzole ... idealne nekdo kdo vyzkousel oboje .. co je lepsi ? Kinect nebo move ? ... zatim nemam nic a zvazuju nakup konzole vcetne senzoru pohybu .... takze uvitam jakou koli radu .. diky
0 x
..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- education

Uživatelský avatar
Radek Úlehla
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radek Úlehla » 11 years ago

Kinect mi přijde lepší, může hrát více lidí a nikdo nepotřebuje ovladač. Potřebuje to ale prostor před TV. Bohužel UI xboxu je peklo na zemi. Hry jsou předražené a špatně se kradou :) Pokud člověk chce hrát klasické hry, tak je lepší volba PS3. Pokud pohybové, tak je lepší XBOX.
0 x

karlikus
Příspěvky: 18
Registrován: 16 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod karlikus » 11 years ago

Kinect oproti Move nepotřebuje žádný další ovladač.
0 x

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 11 years ago

pánové, pánové, každej hráč vám řekne že ovladač s lagem 100ms je k ničemu :-D

pěkně myš a klávesnici a jedééém. Kdo dá couter strika? :-)
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4611
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viktor Novotný » 11 years ago

woe ... jaky CS .. ty delas neco jineho ted ne ? :D ... jinak samozrejme hledam prave neco na hrani v prostoru / pohybu ... kdyz bych chtel hrat s klavesnici a mysi .. mam pc :P
0 x
..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- education

Tomáš Nesrsta
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tomáš Nesrsta » 11 years ago

Kinect je dobra vec ale musite pocitat se spozdenim reakce cca o vterinu, dalsi problem je prostor. Vyhoda je ze u tech her nemuzete sedet na gauci ale opravdu musite neco delat :-) Jediny co tak Kinect je zabava pro vice lidi. Kdyz jsem to hral sam tak me to po par minutach prestalo bavit.

Takze muj nazor je ze pokud se chces u neceho hejbat a idealne mas partu kamosu tak kup kinect, jinak bych bral asi move.

Jo a navic Microsoft je kolenovrt takze u Xboxu platis za kazdy prd a bez zaplacenyho Gold Uctu nema ani smysl pripojovat xbox k internetu.


Jinak i xboxu se da pripojit mys :-)
0 x
Bývalý ISP...

Uživatelský avatar
aliney
Příspěvky: 1312
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod aliney » 11 years ago

Kdyz chces pohyb, tak jdi ven... kdyz se chces pobavit s kamosi u konzole, tak je tu nejvetsi poblem... neda se u toho opit, protoze se porad hybes a nekontrolovatelne strizlivis. Nepomohlo ani nucene mixovani pivo + vodka + vino, akorat ten vecer vysel pekne draho.
Ale decka se u toho umi zabavit nadlouho :-D
0 x
kvalita tohoto fóra klesla pod hranici, která je snesitelná

tom-tom
Příspěvky: 1089
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod tom-tom » 11 years ago

V xboxu jedu přes 2 roky, snadno se na tom starším dělal flash. Dětem jsem letos na konci léta kupoval nový slim s kinectem k vánocům. Bylo to v setu za něco málo přes 6k, to se vyplatilo. Samostatně bych to asi nekupoval. Ani bych to celé zatím nekupoval jen kinectu, kvalitních her na kinect zatím není tolik. V reklamních spotech to vypadá sice bombasticky, ale chce to trochu si s tím vyhrát, aby to fungovalo perfektně. Co se týče MOVE, ty "baňky" jsou přesnější na ovládání, ale to je asi všechno a vypadá to docela legračně a řekl bych že je to krok zpět do dob, kdy Nintendo přišlo s ovládáním na vii (ikdyž, čekám kdy s tím příjde mi Microsoft, jako s vylepšením kinectu :) )

Každopádně, jak už se tady psalo, kinect potřebuje prostor - čím víc, tím líp. Umístění senzoru je možné už ve výšce 60cm, ale čím výš, tím líp (zdá se, že kinectu se pak lépe přepočítává vzdálenost). Kinect umí i rozpoznat jednotlivé hráče, nevim, asi podle xichtu... k tomu jsem musel líp osvětlit místnost. Jde hrát i bez toho, ale je fajn, když si stoupneš před xbox a ten tě pozná a automaticky tě přihlásí do tvého profilu. Jo a odezva senzoru není 1 sekunda. Z toho jsem měl obavy, ale připadne mi, že je to závislé na konkrétní hře. Třeba tenis se s tím dá hrát úplně "normálně" :).

Nooo, a žena a dcera teď před tím ujíždějí na zumbě :)
0 x
T-T

Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4611
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viktor Novotný » 11 years ago

jj to je presne ono .. ta zumba ... to moje draha polovicka prave s timhle umyslem taky chce :) takze znate to ... kdyz to chce .. tak to rychle kupim :) kdybych s tim prisel ja ... tak by hned rekla "na co takovy dalsi kram do obyvaku" :D
0 x
..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- education

Uživatelský avatar
aliney
Příspěvky: 1312
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod aliney » 11 years ago

hlavne stihni vyuzit te jeji euforie, kdy to muzes beztrestne nakoupit ;-)
0 x
kvalita tohoto fóra klesla pod hranici, která je snesitelná

tom-tom
Příspěvky: 1089
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod tom-tom » 11 years ago

Jenom doufám, že má gumové klouby. Tu zumbu jsem zkoušel a mám pocit, že po mě ten xbox chtěl samé nelidské pózy a eště moc rychle :)
0 x
T-T

Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4611
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viktor Novotný » 11 years ago

zumba je pro baby :D ty jsou ohebnejsi ... a pak pro jednoho kolumbijkyho teplouse co na tom udelal husty bussiness, asi si rekl ze v drogach je to nebezpecne a tak udela neco co hodi ale je legalni :D

ale tak zkusim to az to budu mit ...

jeste je otazka kolik je na to potreba mista ?
0 x
..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- education

tom-tom
Příspěvky: 1089
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod tom-tom » 11 years ago

Co nejvíc :)
Já mám před tím volný prostor cca 3x2 metry a občas v zápalu boje musím dávat pozor, abych neporušil perimetr :D
0 x
T-T

Uživatelský avatar
LaCosta
Příspěvky: 168
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod LaCosta » 11 years ago

Ak cas nehori mozno sa oplati pockat na xbox 720, PS4 ...
0 x

Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4611
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viktor Novotný » 11 years ago

proc ? ... jinak uz jsem ho objednal, zitra pro nej jedu :) ( xbox 360 + kinect )
0 x
..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- education