Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Tip na dodavatele hotovych optickych kabelu - prevesy

Výstavba optických sítí, pokládky a průvěsy kabelů, administrativa.
miract
Příspěvky: 1312
Registrován: 17 years ago
Kontaktovat uživatele:

Re: Tip na dodavatele hotovych optickych kabelu - prevesy

Příspěvekod miract » 13 years ago

hapi píše:mluvíme o stejnym kabelu? Samsung drop, 4 vlákna, 3mm je pro outdoor. Pokud ho nepřestaly dělat a nedávaji za to jinej. Nehcápu jak může prasknout kotvy při tahu ani ne 10kg.

http://www.ipmedia.cz/default.asp?cls=s ... stiid=1434


...Nechapu, jak muze prasknout poloosa na aute... Ze by zmetek, nebo namraza...
0 x

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 13 years ago

hmm, taky mi prasknula poloosa na autě a může za to uplně obyčejná rez která se usazuje s vodou pod antivibrační gumou a vyžírá to tam. Pak totiž už neni celej průměr ale jenom polovina a praskne to. Sám jsem tu poloosu viděl a bylo vidět že je pěkně vohlodaná. Ta antivibrační guma se dává na nissany, nevim jak je to jinde.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

miract
Příspěvky: 1312
Registrován: 17 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod miract » 13 years ago

No a ted si vem, ze na to sviti slunko, potom prijde mraz... vim, ma to byt uv odolne, ale vis jak to byva...
0 x

baz
Příspěvky: 413
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod baz » 13 years ago

nevim, mame tech rybickovych kotev desitky a zadny problem, nepraskla ani jedna. nebo aspon to neni videt ze by se pohnul nejak kabel, natoz ze by to melo vliv na funkci :)
zrovna vcera jsem u sebe na baraku kontroloval jednu z nejstarsich a neni na tom videt zadna zmena.
0 x

miract
Příspěvky: 1312
Registrován: 17 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod miract » 13 years ago

baz píše:nevim, mame tech rybickovych kotev desitky a zadny problem, nepraskla ani jedna. nebo aspon to neni videt ze by se pohnul nejak kabel, natoz ze by to melo vliv na funkci :)
zrovna vcera jsem u sebe na baraku kontroloval jednu z nejstarsich a neni na tom videt zadna zmena.


Cim starsi, tim lepsi. a u samsungu to plati 2x. :-)
0 x