Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

G(E)PON

Výstavba optických sítí, pokládky a průvěsy kabelů, administrativa.
PeterKD
Příspěvky: 1
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

G(E)PON

Příspěvekod PeterKD » 14 years ago

Zdravim
nevedel by mi niekto poradit ako vhodne navrhnut G(E)PON siet? Ako pocitat utlmy, ake su vhodne vzdialenosti, splitre atd..
Dostal som to ako studentsku ulohu jedna sa len o teoreticke vypracovania do praxe sa to uplatnovat nebude ale navrhnute to musi byt korektne tak aby to s danymi prepoctami fungovalo. Dalsie materiali dodam ak niekto bude vediet poradit a budud treba.

Peter
0 x

Stanislav Hrncir
Příspěvky: 575
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod Stanislav Hrncir » 14 years ago

PeterKD píše:Zdravim
nevedel by mi niekto poradit ako vhodne navrhnut G(E)PON siet? Ako pocitat utlmy, ake su vhodne vzdialenosti, splitre atd..
Dostal som to ako studentsku ulohu jedna sa len o teoreticke vypracovania do praxe sa to uplatnovat nebude ale navrhnute to musi byt korektne tak aby to s danymi prepoctami fungovalo. Dalsie materiali dodam ak niekto bude vediet poradit a budud treba.

Peter


studentskou uhlohu ? no nevim, protoze na slovensku toto zajma hodne lokalnich isp a nikdo jim to zadarmo navrhnout nechce :) nicmene kdyz napises do orange tak se jiste podeli se svym know-how
0 x