Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

zafukovaci blok do ruky, ma nekdo, pujci ? Proda ?

Výstavba optických sítí, pokládky a průvěsy kabelů, administrativa.
Uživatelský avatar
svestka
Příspěvky: 1423
Registrován: 13 years ago
antispam: Ano

Re: zafukovaci blok do ruky, ma nekdo, pujci ? Proda ?

Příspěvekod svestka » 4 years ago

dagus píše:Jinak u nás je i 3d tisk z kovu, kdyby někdo chtěl.


jak je to s přesností? přece jen u modulu pro zafukování jde u škvírek o desetinky milimetrů, ne všechno jde řešit těsnícíma gumičkama
0 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)

dagus
Příspěvky: 1288
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod dagus » 4 years ago

Nevím, seženu od kolegy kontakt. Dělají pro automobilky, tak asi přesnost musí být.
0 x

Laibir
Příspěvky: 369
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Laibir » 4 years ago

A není lepší to vysoustružit na CNC do bloku hliníku?
Je pravda, že na 3D jsem před rokem vytvořil taky model. Jediný, co mi chybí je zavit na 1/2". Snad to odpoledne najdu, tak to ukážu.
0 x


rsaf
Příspěvky: 1669
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod rsaf » 4 years ago

Laibir píše:A není lepší to vysoustružit na CNC do bloku hliníku?
Je pravda, že na 3D jsem před rokem vytvořil taky model. Jediný, co mi chybí je zavit na 1/2". Snad to odpoledne najdu, tak to ukážu.

V soustruhu se obrobkem točí, takže zrovna na půlenou zafukovačku to není nic moc. A na frézce (ty taky bývají hobby) to taky celé neuděláš. To by musel nakreslit konstruktér a dát to někde do kovovýroby... Bude to chtít alespoň 3 prototypy, výroba nemá čas si hrát s těmihle drobnostmi.... a jsme na ceně profi výrobku ;-)
0 x

pgb
Příspěvky: 722
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod pgb » 4 years ago

A nejhorší je, že jsem napsal už dva emaily tomu výrobci o cenu a nikdo mi neodpověděl. První včera kolem 14h a druhý dnes ráno :(
0 x

korbic
Příspěvky: 59
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod korbic » 4 years ago

pgb píše:A nejhorší je, že jsem napsal už dva emaily tomu výrobci o cenu a nikdo mi neodpověděl. První včera kolem 14h a druhý dnes ráno :(


Včera jsem s ním mluvil. Je o to dost velký zájem, říkal, že by to chtěl hodit na web. Dal bych tomu čas.
0 x

xtome1
Příspěvky: 29
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod xtome1 » 4 years ago

rsaf píše:
Laibir píše:A není lepší to vysoustružit na CNC do bloku hliníku?
Je pravda, že na 3D jsem před rokem vytvořil taky model. Jediný, co mi chybí je zavit na 1/2". Snad to odpoledne najdu, tak to ukážu.

V soustruhu se obrobkem točí, takže zrovna na půlenou zafukovačku to není nic moc. A na frézce (ty taky bývají hobby) to taky celé neuděláš. To by musel nakreslit konstruktér a dát to někde do kovovýroby... Bude to chtít alespoň 3 prototypy, výroba nemá čas si hrát s těmihle drobnostmi.... a jsme na ceně profi výrobku ;-)


Mne takuto hlavu vyrobil jeden sikovny zamocnik, na sustruhu a freze, a prepolena sa robi tak, ze sa vyrobia dva kusy na sustruhu a nasledne sa polovica na oboch kusoch sfrezuje.
0 x

Uživatelský avatar
svestka
Příspěvky: 1423
Registrován: 13 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod svestka » 4 years ago

xtome1 píše:
rsaf píše:
Laibir píše:A není lepší to vysoustružit na CNC do bloku hliníku?
Je pravda, že na 3D jsem před rokem vytvořil taky model. Jediný, co mi chybí je zavit na 1/2". Snad to odpoledne najdu, tak to ukážu.

V soustruhu se obrobkem točí, takže zrovna na půlenou zafukovačku to není nic moc. A na frézce (ty taky bývají hobby) to taky celé neuděláš. To by musel nakreslit konstruktér a dát to někde do kovovýroby... Bude to chtít alespoň 3 prototypy, výroba nemá čas si hrát s těmihle drobnostmi.... a jsme na ceně profi výrobku ;-)


Mne takuto hlavu vyrobil jeden sikovny zamocnik, na sustruhu a freze, a prepolena sa robi tak, ze sa vyrobia dva kusy na sustruhu a nasledne sa polovica na oboch kusoch sfrezuje.


Hodíš fotky pro inspiraci? Díky.
0 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)


Robotvor
Příspěvky: 803
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Robotvor » 4 years ago

xtome1 píše:http://leteckaposta.cz/785713458


Tady se ale řeší uplně něco jiného.
0 x

xtome1
Příspěvky: 29
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod xtome1 » 4 years ago

Robotvor píše:
xtome1 píše:http://leteckaposta.cz/785713458


Tady se ale řeší uplně něco jiného.


No ja ktomu zafukovaciemu bloku mam namontovany aj pohon, nechcelo sa mi to odmontovat aby som tu pridal fotku iba zafukovacieho bloku
0 x

pgb
Příspěvky: 722
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod pgb » 4 years ago

tak jsem dostal nabídku na tuhle blbost a atakovalo to 20000,-Kč, (a to ještě nevím jestli s dph/bez ....) - to opravu ne
0 x

zubodravec
Příspěvky: 832
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod zubodravec » 4 years ago

Jo stoji to 20 litru a nelez tim tlacit kabel AccuBreeze a zaroven nelze napojit na trubicku 7mm. Box umi od 8mm a vyse. Tedy dvakrat pro me nepouzitelne.
Accu breeze se neda ani pry tahnout ze bych na strane A breeze do trubicky tlacil/pomahal rukou podavat a v miste B o cca 200 metru dale nejakym rucnim box zafukovacem posilal dal do bud C. Zatim zkusime 7mm tenkou trubicku jako smycku v bode B a tu nasledne prorizneme a odstranime. Jiny napad nemame.
pgb píše:tak jsem dostal nabídku na tuhle blbost a atakovalo to 20000,-Kč, (a to ještě nevím jestli s dph/bez ....) - to opravu ne
0 x

basty
Příspěvky: 2475
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod basty » 4 years ago

pgb píše:tak jsem dostal nabídku na tuhle blbost a atakovalo to 20000,-Kč, (a to ještě nevím jestli s dph/bez ....) - to opravu ne

Jsem rikal at se neptas... ze je to zbytecne. :)
0 x