Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

GPON huawei a blokace DHCP

Výstavba optických sítí, pokládky a průvěsy kabelů, administrativa.
hafieror
Příspěvky: 616
Registrován: 17 years ago

Re: GPON huawei a blokace DHCP

Příspěvekod hafieror » 5 years ago

S_a_M píše:Ses si 100% jistej ze ti v mk bude chodit sfp proti huawei ja si tim nejsem tak jisty. Doma to mam tak ze ont je jen prevodnikem kterym projde vlana ktera konci az na crs v servrovne takze na tom switchi je zariznuty dhcpko z vlany. A klidek pohoda nikdy jsem se nesetkal s tim ze by se dhcpko sirili ponem.

Já si jistej jsem, chodí mi jak SFP od Mikrotiku, tak i přímo od Hua Huawei SmartAX MA5671A
https://www.huawei.com/ucmf/groups/publ ... 415752.pdf
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 5 years ago

Uz je to dlouho co jsem to resil takze pokud se situace zmenila tak jsem neaktualizoval info ukladan do db. Diky za upozorneni to kazdopadne nemeni nic na tom proc by poustel dhcpko do ponky.
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 5 years ago

Jinak ty sfp od mk ty mas zapalcenou licenci na cizi zarizeni v oltcku?
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

peckma
Příspěvky: 19
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod peckma » 5 years ago

Protože lidi jsou občas různý :) Neříkám že to bude dělat úmyslně. Jenom chci předcházet problémům :)

S_a_M píše:Uz je to dlouho co jsem to resil takze pokud se situace zmenila tak jsem neaktualizoval info ukladan do db. Diky za upozorneni to kazdopadne nemeni nic na tom proc by poustel dhcpko do ponky.
0 x