Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Zváračka INNO View 5

Výstavba optických sítí, pokládky a průvěsy kabelů, administrativa.
matus
Příspěvky: 8
Registrován: 16 years ago
Bydliště: Humenné

Zváračka INNO View 5

Příspěvekod matus » 8 years ago

Dobrý deň,
potrebujem kúpiť zváračku a dostala sa mi do ruky ponuka na túto.
Používate ju niekto?
Prosím o skúsenosti a doporučenie k tejto zváračke.
Vopred ďakujem.
0 x
At to leti....

Matúš Zálepa
email:info@zetnet.sk

schrotterp
Příspěvky: 45
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod schrotterp » 8 years ago

Ahoj taky jsem kupoval svařečku a taky jsem přemýšlel o tyhle. Nakonec jsem koupil svářečku od offy Fujikuru 12S, za 79500 bez DPH a maximálni spokojenost. INNO 5 ma vystředení na jádro myslím co dnes není zapotřebí, dnes je přesnost jádra na 1 mikron před tím byla 3 až 5 mikronu. Svářečka je malinká skladná lehká. Před tím jsem svářel s insiltechem 1 a 3 ale teď bych neměnil. Je to jen můj názor. Rozhodni se sám.
0 x
Hapi happy reader:

Všechno máš blbě, hw je blbý, nápad je ještě větší kravina, nic nikdo neumí, kupujete zbytečné blbsti.
Ale jinak nechci prudit.

ocior
Příspěvky: 481
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod ocior » 8 years ago

Fujikura 12S ma pevne V drazky, nemyslis spis 22S? I kdyz ta by zase byla za jinou cenu.
0 x

schrotterp
Příspěvky: 45
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod schrotterp » 8 years ago

Ma klipy sel jsem se jeste podivat a ma klipy.
0 x
Hapi happy reader:

Všechno máš blbě, hw je blbý, nápad je ještě větší kravina, nic nikdo neumí, kupujete zbytečné blbsti.
Ale jinak nechci prudit.

ocior
Příspěvky: 481
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod ocior » 8 years ago

Fujikura 12S ma pevne V drazky, to je fakt, ne neco co je potreba zkoumat. Kolik tam mas nastaveny offset limit? Hadam, ze default 5um. Srovnavat tohle s plnym automatem je podpasovka. Kdybys mel tu 22S, chapal bych to.

Mame tu 17S a 70S, takze mam dost jasnou predstavu jake jsou moznosti.
0 x

schrotterp
Příspěvky: 45
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod schrotterp » 8 years ago

Nevim ale ja tam pevne V drazky fakt nevidim i na google obrazkach je videt ze ma vyndavaci klipy.
0 x
Hapi happy reader:

Všechno máš blbě, hw je blbý, nápad je ještě větší kravina, nic nikdo neumí, kupujete zbytečné blbsti.
Ale jinak nechci prudit.

basty
Příspěvky: 2475
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod basty » 8 years ago

Take po necem koukame, muze nekdo rict objektivni zkusenosti nebo rozdily mezi temi svareckami za 70k a 250k? Jestli se kvalita zasadne projevuje na svarech, ci prace se svareckou, ci neni mozne svarovat dlouhe trasy xxkm ?

Diky
0 x

helapc
Příspěvky: 1012
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod helapc » 8 years ago

Ahoj Basty, neřeknu ti rozdíly protože jsem stihl za svůj život jen jednu svářečku. Šel jsem na jistotu a vzal Japonce Sumitomo, je 3D a před třemi roky s lámačkou cca 140tis. Je to poměrně velká svářečka má dvě pece, což je při vyváření optické vany na 72 vl. supr. Nazačátku jsem tomu nevěřil, ale ruce se naučej kmitat tak, že to fakt využiješ. Na domácí přípojky to rozhodně nepotřebuješ a na vaření někde na sloupu to taky moc nebude. To budou ty co jste zmiňovali rozhodně lepší. Pak jsou tady parametry který nedokážu kvůli malým zkušenostem posoudit, ale určitě se budou svářečky lišit co která ještě dokáže zaostřit a dorovnat tak aby jsi to svařil napoprvé. Už jsem to jednou na nějakou Jezerku nabízel. Vemte každý svoji svářečku a pojďte svařit celou vanu jak to komu s kterou svářečkou půjde. To by podle mě pomohlo při rozhodování těm kteří ještě žádnou nemají.
0 x

matus
Příspěvky: 8
Registrován: 16 years ago
Bydliště: Humenné

Příspěvekod matus » 8 years ago

Ďakujem za reakcie,
no naozaj ju nikto nemá v ruke, aby povedal či je v pohode či nie?
Ďakujem.
0 x
At to leti....

Matúš Zálepa
email:info@zetnet.sk