Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

MikroExpo 2012

Informace o pořádaných akcích a setkáních uživatelů.
Stanislav Hrncir
Příspěvky: 575
Registrován: 15 years ago

MikroExpo 2012

Příspěvekod Stanislav Hrncir » 12 years ago

Kdo jede ?
0 x

Uživatelský avatar
svestka
Příspěvky: 1423
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod svestka » 12 years ago

ja.
volna 3 mista v aute z Brna, odjezd nejpozdeji v 8 hodin :)
0 x

Medved009
Příspěvky: 97
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Medved009 » 12 years ago

Ahoj všem tak musím poreferovat o dnešní návštěvě. Organizačně není co asi vytknout jen možná víc chlebíčků. Ale co mě fakt namíchlo byla závěrečná tombola!!! To že vystavovatelé dostaly volné lístky pro své firmy pominu. Ale že do losování o tombolu budou zařazeni mezi běžné nákupčí lístků i vystavovatelé to jsem fakt nečekal. takže se tam mezi sebou rozdávali ceny a aby to nebylo až tak okaté tak sem tam vytáhli někoho jiného. Hlavní moto bylo ať to není jako Karlovarská losovačka. Jinak další zdlouhavé hledání v seznamech kdo vyhrál podle čísel faktur mi taky přišlo opravdu nesmyslné. A pak ještě jedna perlička na závěr když pan Klíma řekl že příhrady od Jaliho se budou dražit a to tak že 2 díl stoji ... a my Vám dáme na to slevu 50% a kdo bude mít zájem tak přihodí. Všechny ceny od Jaliho propadly panu Klímovi pač je nikdo nechtěl :D :D kdyby daly obecnou slevu 30- 50% dle vlastního výběru tak by na to dost lidí skočilo, ale takhle?
0 x

hafieror
Příspěvky: 616
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod hafieror » 12 years ago

Já měl volné lístky, tak mě bylo jasný, že na tombolu čekat nemusím a frčel jsem dřív.
0 x

tom-tom
Příspěvky: 1089
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod tom-tom » 12 years ago

Mám pocit, že jednou Jali vyhrál v tombole svoji příhradu :)
Co se týče těch slev, tuším že zrovna v prvním ročníku jsme vyhráli slevové certifikáty 10% a 20% na 10GHz spoje KPE.
Nedávno jsem dělal pořádek a přemýšel jsem, jestli je mám dát zarámovat, nebo hodit do skartovačky.
Nevim proč to naši kluci tehdy přivezli, když jsem jim jasně řekl, že krom alcomy ať nic jiného nevozí :)
0 x

Uživatelský avatar
svestka
Příspěvky: 1423
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod svestka » 12 years ago

hele, jestli ty slevovy kupony na KPE jeste plati a mas je, za kolik je das?

jinak, kdybych vedel, ze budou davat prihrady do tomboly, vzal bych vetsi auto nebo zahradku a vzal si je. skoda :(
0 x

Ajfel
Příspěvky: 962
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Ajfel » 12 years ago

svestka píše:hele, jestli ty slevovy kupony na KPE jeste plati a mas je, za kolik je das?

jinak, kdybych vedel, ze budou davat prihrady do tomboly, vzal bych vetsi auto nebo zahradku a vzal si je. skoda :(

Ty kupony byly jen na M2 od KPE ne na cokoliv
0 x

Mooog
Příspěvky: 19
Registrován: 13 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Mooog » 12 years ago

tom-tom píše:Mám pocit, že jednou Jali vyhrál v tombole svoji příhradu :)

Nebo Insider loni na KKBZ v Sušicích vyhrál velkou slevu na spoj Alcoma :-)
0 x