Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Kam kráčí bezdrátové sítě 27.4.2011 v Přerově na Moravě

Informace o pořádaných akcích a setkáních uživatelů.
hafieror
Příspěvky: 616
Registrován: 17 years ago

Re: Kam kráčí bezdrátové sítě 27.4.2011 v Přerově na Moravě

Příspěvekod hafieror » 12 years ago

Bezdrátové sítě kráčí do země, tam je nějaká jistota. :-)
0 x

Uživatelský avatar
sub_zero
Příspěvky: 1741
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sub_zero » 12 years ago

No za mě musím povědět, že z praxe absolutně nic, co by mě nadchlo nebo i zaujalo. Takže opět se potvrdilo, že je to vlastně takový "skočit s klukama na jedno" ale trošku dražší, no :D
Ale organizačně zvládnutý dobře.

P.S.: Co jste říkali na WiFi? :D :D
0 x

Uživatelský avatar
midnight_man
Příspěvky: 3680
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod midnight_man » 12 years ago

no presne...tak nejak :) I keď je verejné tajomstvo, že všetky investicie do FTTXYZ platia wifi klienti tych spoločnosti. :mrgreen:

Nakoniec sa človek stretne s ludmi ktori maju rovnake problemy :) Nevedel som, že na tom našom telekom. urade to vlastne nie je až take zle,
a naš hovorca je tvrdý srandista..


//wifi bolo úžasné, 2 minuty som čakal na DHCP lease a následne tých 50kb/s :roll: no proste fiber....
0 x

lvacek
Příspěvky: 114
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod lvacek » 12 years ago

Organizačně to nemělo chybu. Nicméně z některých přednášek jsem vůbec nepochopil co byla pointa a co chtěl přednášející sdělit nebo prezentovat. Další problém byl, že v zadních řadách nebylo spoustě přednášek vůbec rozumět. Večerní program jsem neabsouloval tak nemohu hodnotit. Každopádně příště si asi nechám zajít chuť na tuto akci.
0 x

Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4611
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viktor Novotný » 12 years ago

ono je tezke cekat o takoveto akce nejakou super novinku, to by muselo byt neco fakt nove ... nicmene hodnotim to uspesne prave diky sektani s lidma co se zname a i poznani par lidi co jsem jeste neznal .. v celku rozumnych X pokecu, ze kterych vzniknou asi dobre spoluprace ... a o to si myslim jde hlavne ..

jinak a co se tyka vecerniho programu, to bylo slabe ... jidlo byla parada, ale zabava nic moc .. schazely nam lonske segwaye, nebo motokary, atd .. proste nejake odreagovani a vyziti ...
0 x

Uživatelský avatar
midnight_man
Příspěvky: 3680
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod midnight_man » 12 years ago

Varia tam fakt dobre, to sa musí nechať.
0 x