Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

ISPforum 2012 Jezerka

Informace o pořádaných akcích a setkáních uživatelů.
Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

ISPforum 2012 Jezerka

Příspěvekod zdenek.svarc » 12 years ago

Příspěvky s informacemi jsou zamknuté. Pokud máte návrhy a dotazy, pak prosím sem. Přičemž mezi návrhy a dotazy se nepočítají výlevy typu, že Jezerka je moc vpravo/vlevo nebo že termín měl být o měsíc dřív/později, že nejhorší ze všeho jsou trpaslíci a podobně.
0 x

David2006
Příspěvky: 3243
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod David2006 » 12 years ago

Dobře, tak jedna věcná - třetí den v 10hodin očekávám zase hrobové ticho jako prvně :D .
0 x

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 12 years ago

:-)
0 x

dagus
Příspěvky: 1288
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod dagus » 12 years ago

Konečně rozumné místo i pro lidi z Čech. Hlavně aby nějaké to místo na nás zůstalo. Předběžný datum uvolnění možnosti registrace bude cca kdy?
0 x

Peyrak
Příspěvky: 1588
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Peyrak » 12 years ago

mám to za rohem, takže se určitě zúčastním, snad budu mít co říct :roll:
0 x

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 12 years ago

dagus píše:Konečně rozumné místo i pro lidi z Čech. Hlavně aby nějaké to místo na nás zůstalo. Předběžný datum uvolnění možnosti registrace bude cca kdy?


Registrace počítám tak leden, únor. Je potřeba ještě pár organizačních věcí dopilovat. Maximální kapacita je i se stolem 200 lidí, takže o volné místa bych strach neměl, tolik se nás určitě nesejde.
0 x

dagus
Příspěvky: 1288
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod dagus » 12 years ago

No nevím jestli budu mít co říct, určitě tam bude vela zkušenějších borců, ale rád si poslechnu poznatky a hlavně zkušenosti (ty mě jakožto ne až tak zkušenému dají víc než některé teorie). Snad není limitem vstupu praxe nad 5 let :-D, hold někde ty "moudra" musí člověk pochytat, když na video se nedostanou.
0 x

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 12 years ago

Jsou nějaké nápady na rozšíření témat? Prostoru je zatím dost. Navíc když bude nejhůř, můžeme první dva dny protáhnout až do 21:00, jako minulý rok. Dnes mi přišel návrh na probrání specifické účetní problematiky, konkrétně odpisů.
0 x

Peyrak
Příspěvky: 1588
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Peyrak » 12 years ago

napadá mě problematika financování FTTX výstavby
0 x

DarkLogic
Příspěvky: 1315
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod DarkLogic » 12 years ago

Peyrak píše:napadá mě problematika financování FTTX výstavby


jj, a na to navazující, jak přimět město k nějaké podpoře těchto projektů...nemusí být zrovna finanční, ale třeba využít přiložení kabelu při plánovaných výkopech atp.
0 x

Peyrak
Příspěvky: 1588
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Peyrak » 12 years ago

jj, ono všechno kolem výstavby je dost horké téma v této době
0 x

David2006
Příspěvky: 3243
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod David2006 » 12 years ago

Zdeněk Švarc píše:Jsou nějaké nápady na rozšíření témat? Prostoru je zatím dost. Navíc když bude nejhůř, můžeme první dva dny protáhnout až do 21:00, jako minulý rok. Dnes mi přišel návrh na probrání specifické účetní problematiky, konkrétně odpisů.




Účetnictví mě zajímá, pokud tam takové téma bude jsem jedině pro :) .
0 x

Medved009
Příspěvky: 97
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Medved009 » 12 years ago

Uvítal bych téma něco ve smyslu co nejvíce obrat stát a nedávat mu nic zadarmo. Myšleno benefity zaměstnancům co jdou odepsat a takové ty kraviny aby se snížila daň.
0 x

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 12 years ago

To abychom pozvali nějaké kovaného daňového poradce. Proč ne, může být.
0 x

nitx
Příspěvky: 47
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod nitx » 12 years ago

Zdravím, jedná se o topik k síšně na Jezerce? Pokud ano za jakou cenu (osoba/den - resp komplet) to domlouváte? PS: Mám pár klientů co provozují hotely, potažmo přístup k jednání o podmínkách :)
0 x