Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

ISPforum 2011 Luhačovice

Informace o pořádaných akcích a setkáních uživatelů.
DarkLogic
Příspěvky: 1315
Registrován: 13 years ago

Re: Obecná diskuse ke konferenci

Příspěvekod DarkLogic » 13 years ago

Souhlas. Akce byla opravdu zajimava a take bych privital, kdyby se za rok zopakovala. Kazdopadne diky za ni!
0 x

Jardax
Příspěvky: 621
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Jardax » 13 years ago

Akce dobra. Dost dobra. Hotel nic moc, ale ulezlo to. Skoda, jinak to bylo dokonaly.
0 x

miract
Příspěvky: 1312
Registrován: 17 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod miract » 13 years ago

Super akce!!!! Ubytovani ani stravu v hotelu jsem nemel, tak nemuzu posoudit, jinak rozlozeni a velikost salu naprosto idealni. Skoda jen toho stanoveho mestecka.. :wink:
0 x

tomcizech
Příspěvky: 44
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod tomcizech » 13 years ago

Také musím poděkovat za skvěle podařenou akci. Myslím, že takto hodnotné a otevřené informace se na jiných akcích nedají jen tak sehnat. Mimochodem příště doporučuji to konat ( pokud bude ale rád se organizačně přidám ) v Kralupech nad Vltavou v Hotelu Sport ( http://www.hotel-sport.cz , velký sál je pro 150 lidí rozložení třída ), mohu to domluvit a máme tam optiku.

Ještě bych poprosil všechny přednášející aby dali do nového topicu podklady které měly na projektoru, je to zvykem.

Ještě jednou děkuji.

Tomáš Havel
KnVnet
0 x
Říkejte mi o bezdrátu co chcete ale drát je drát, resp. vlákno je vlákno :)
tom@iczech.net

Uživatelský avatar
sub_zero
Příspěvky: 1741
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sub_zero » 13 years ago

Dvě výtky:

1) internet - /avonet/
2) recepční a personál "hotelu".. mohli jste přijet s dobrou náladou, ale ihned po návštěvě recepce jste ji měli na bodu mrazu

Veliký poděkování Zdenkovi, chtělo to pevný nervy to vše ukočírovat :-) A opět se mi (po 3x) potvrdilo, že Kryštof...no raději nic :D Díky!
Naposledy upravil(a) sub_zero dne 03 Jun 2011 22:38, celkem upraveno 1 x.
0 x
Říkáš-li, že něco nejde, znamená to, že to neumíš.

Jirka Lazorčák

PS: Ta fotka je stará, už mám +15kilo..

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 13 years ago

Tomovi děkuju za námět, který jsme společně probírali už v Luhačovicích. Pokud by se něco podobného konalo, tak Kralupy vypadají opravdu skvěle. Musím však trvat na tom, že takový záměr nemám, a znovu zopakovat, že Luhačovice byl (platný) pokus ukázat, jak by se to mohlo dělat. Všechno bylo dílem jedné velké improvizace a nás všech, co jsme přijeli. Za to patří všem velký dík. Bez výjimky. Další krok je na pořadatelích zavedených akcí. Avšak nejen oni mají o čem přemýšlet. Také já jsem si odvezl spoustu nových námětů. Celou konferencí bylo cítit obrovské zapálení pro to, co děláme. A chuť to dělat dál, navzdory tomu, že někteří už to vzdali, výměnou za míče na účtě. To je jiskra, která zapaluje ohně.
0 x

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 13 years ago

sub_zero píše:Dvě výtky:

1) internet - /avonet/
2) recepční a personál "hotelu".. mohli jste přijet s dobrou náladou, ale ihned po návštěvě recepce jste ji měli na bodu mrazu

Veliký poděkování Zdenkovi, chtělo to pevný nervy to vše ukočírovat :-) A opět se mi (po 3x) potvrdilo, že Krištof...no raději nic :D Díky!


S bodem číslo dva bohužel musím souhlasit. Avonet v tom však byl zcela nevinně, což jsme si dostatečně vysvětlili. Tímto klukům z Avonetu děkuju za podporu akce. No a Kryštof, toho mám rád stejně tak před touhle akcí, jako po ní. Je to bezvadný chlap, který prostě mívá v noci hlad ;-)
0 x

net.work
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod net.work » 13 years ago

Zdeněk Švarc píše:
sub_zero píše:Dvě výtky:

1) internet - /avonet/
2) recepční a personál "hotelu".. mohli jste přijet s dobrou náladou, ale ihned po návštěvě recepce jste ji měli na bodu mrazu

Veliký poděkování Zdenkovi, chtělo to pevný nervy to vše ukočírovat :-) A opět se mi (po 3x) potvrdilo, že Krištof...no raději nic :D Díky!


S bodem číslo dva bohužel musím souhlasit. Avonet v tom však byl zcela nevinně, což jsme si dostatečně vysvětlili. Tímto klukům z Avonetu děkuju za podporu akce. No a Kryštof, toho mám rád stejně tak před touhle akcí, jako po ní. Je to bezvadný chlap, který prostě mívá v noci hlad ;-)


Jooo, Kryštof je zvíře ;););)
0 x
Jan Ptáček

miract
Příspěvky: 1312
Registrován: 17 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod miract » 13 years ago

Hlad je převlečená žízeň :)

Abych se "pinglů" v baru trošku zastal, tak včera večer si při našem placení jeden postěžval, proč se všichni učastnici konference nechovají slusne , neutikaji bez placení...
Potom chápu jejich chování. Si uvedomte, co tam normalne jezdi za lidi... Prduch jde spat v 9 vecer. A na noc se stejne nema jist. :)
0 x

DarkLogic
Příspěvky: 1315
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod DarkLogic » 13 years ago

tomcizech píše:Také musím poděkovat za skvěle podařenou akci. Myslím, že takto hodnotné a otevřené informace se na jiných akcích nedají jen tak sehnat. Mimochodem příště doporučuji to konat ( pokud bude ale rád se organizačně přidám ) v Kralupech nad Vltavou v Hotelu Sport ( http://www.hotel-sport.cz , velký sál je pro 150 lidí rozložení třída ), mohu to domluvit a máme tam optiku.



Jelikož se akce nemá znova konat, je zbytečně to řešit...ale když už se mluví o místě konání (obecně jakékoliv konference), proč pořád všechno dobré cpát do Prahy (a okolí)? Nějaké místo přibližně uprostřed republiky v relativní blízkosti dálnice by bylo mnohem lepší.
0 x

Peyrak
Příspěvky: 1588
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Peyrak » 13 years ago

DarkLogic píše:Jelikož se akce nemá znova konat, je zbytečně to řešit...ale když už se mluví o místě konání (obecně jakékoliv konference), proč pořád všechno dobré cpát do Prahy (a okolí)? Nějaké místo přibližně uprostřed republiky v relativní blízkosti dálnice by bylo mnohem lepší.

nedávno jsme to také řešili a naprosto ideální se zdálo být okolí Jihlavy a Žďáru nad Sázavou, je hodně ve středu té naší zemičky, D1 co bys kamenem dohodil, a je tam krásně
0 x

Medved009
Příspěvky: 97
Registrován: 13 years ago
antispam: Ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Medved009 » 13 years ago

Zdravím všechny je to super akce která se bohužel podle Zdenka konat již nebude, ale je to jeho názor který plně respektuji, nicméně vím jak to muselo být organizačně moc náročné. Takže bych z toho vycházel. Jestli to Zdeněk nebude chtít opakovat chápu to, ale jako moderátora bych ho bral 100% na jakoukoliv akci. Tento člověk zná všechny a proto tam vznkla ta bezprostřednost kterou by nikdo jiný nedokázal a tímto mu moc za to děkuji :) Jinak chlapci z Avonetu v tom byly opravdu nevině. Obsluha v recepci nic moc tím se hotel nevytáhl natož jednání s kamarády ze Slovenska. A pokud někdo neplatil za svou útratu tak jednak je to blbost personálu že to píše na lístky na stolech a né přímo zákazníkům na jejich lístky. a ten kdo utekl bez placení ať ho špatné svědomí pronásleduje :D :D :evil: Shrnutí : Best akce kterou nelituji že jsem navštívil a rád v budoucnu navštívím jestli budu moct. Díky všem a hlavně Zdendovi :D
0 x

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 13 years ago

Fotky z akce naleznete na Facebooku: http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 0237588432
0 x

tomcizech
Příspěvky: 44
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod tomcizech » 13 years ago

Zdeněk Švarc píše:Tomovi děkuju za námět, který jsme společně probírali už v Luhačovicích. Pokud by se něco podobného konalo, tak Kralupy vypadají opravdu skvěle. Musím však trvat na tom, že takový záměr nemám, a znovu zopakovat, že Luhačovice byl (platný) pokus ukázat, jak by se to mohlo dělat. Všechno bylo dílem jedné velké improvizace a nás všech, co jsme přijeli. Za to patří všem velký dík. Bez výjimky. Další krok je na pořadatelích zavedených akcí. Avšak nejen oni mají o čem přemýšlet. Také já jsem si odvezl spoustu nových námětů. Celou konferencí bylo cítit obrovské zapálení pro to, co děláme. A chuť to dělat dál, navzdory tomu, že někteří už to vzdali, výměnou za míče na účtě. To je jiskra, která zapaluje ohně.


Myslím že tato akce byla velice unikátní a neopakovatelná a nevím zda-li zavedené akce se budou chtít ubírat tímto směrem. Proto by bylo dobré se ji pokusit opakovat, nicméně chápu organizační náročnost takové akce. Konzultoval jsem to s bratrem ( obchodní ředitel naší firmy ) a nabízíme spolupráci nebo možnost zaštítit příští ročník ale tentokrát s rautem a chlebíčky a dortíky :D.
0 x
Říkejte mi o bezdrátu co chcete ale drát je drát, resp. vlákno je vlákno :)
tom@iczech.net

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 13 years ago

bude možnost nějakého toho videa?
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...