Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

ISPforum 2011 Luhačovice

Informace o pořádaných akcích a setkáních uživatelů.
Uživatelský avatar
svestka
Příspěvky: 1423
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Re: Obecná diskuse ke konferenci

Příspěvekod svestka » 13 years ago

v programu konference je prehozene poradi, alespon dle casu:

14:30 Prezentace Českého telekomunikačního clusteru (Martin Šigut)
14:00 Battle IPTV: Prozeta vs A1M vs Juice vs ostatní
14:45 Konec lienární televize má jméno SmartTV? (Zdeněk Švarc)
0 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 13 years ago

svestka píše:v programu konference je prehozene poradi, alespon dle casu ...


Díky za upozornění. Už je to napraveno. Dále jsme opravili informaci o parkování:

Parkování: Hlídané parkoviště přímo v areálu hotelového centra je za poplatek Kč 250,- vč. DPH za tři dny (Kč 100,- za první dva dny, od třetího dne sleva 50%). Jinak se dá zdarma parkovat i v okolí hotelu.
0 x

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 13 years ago

Letmým pohledem do seznamu přihlášených účastníků, a při zachování diskrétnosti, můžu zodpovědně prohlásit, že publikum bude minimálně stejně tak kvalitně obsazeno, jako přednášející. Je zjevné, že utrhnout se na třídenní konferenci je pro menší providery větší problém, než by se mohlo zdát. Naopak zástupci známých providerů tvoří skoro 80% všech přihlášených. Vzhledem k tomu, že přednášky jsou koncipovány formou komunikace s publikem, resp. řada přednášek je vyloženě koncipována jako diskuse, tak se máme na co těšit. Tohle bude opravdu velké!
0 x

Ajfel
Příspěvky: 962
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Ajfel » 13 years ago

Zdeněk Švarc píše:Letmým pohledem do seznamu přihlášených účastníků, a při zachování diskrétnosti, můžu zodpovědně prohlásit, že publikum bude minimálně stejně tak kvalitně obsazeno, jako přednášející. Je zjevné, že utrhnout se na třídenní konferenci je pro menší providery větší problém, než by se mohlo zdát. Naopak zástupci známých providerů tvoří skoro 80% všech přihlášených. Vzhledem k tomu, že přednášky jsou koncipovány formou komunikace s publikem, resp. řada přednášek je vyloženě koncipována jako diskuse, tak se máme na co těšit. Tohle bude opravdu velké!

Mozna ty male by presvedcila bohata tombola :mrgreen: Ja osobne nee, bo manzelka, ikdyz bych mohl dojizdet ;)
0 x

dagus
Příspěvky: 1288
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod dagus » 13 years ago

Jelikož jsem ze severovýchodu republiky, Luhačovice jsou pro mě trochu z ruky. Moc rád bych viděl přednášky, ale díky cestě by se mi to značně prodražilo. Uvítal bych přednášky ve formě videa. Byl bych ochoten danému autorovi za "dílo" i zaplatit. Prosím o natočení maximálně možného množství přednášek. Zkuste to prosím dotáhnout s tou kamerou do konce. Díky.
0 x

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 13 years ago

Online přenos zcela určitě nebude. To už je te jisté, neboť hotel nedisponuje linkou rychlejší než 6/2 Mbits. Co se týká alespoň offline záznamu, tak ten je jistý na 50%, protože rozpočet je díky nízkému vstupu na akci docela napnutý a firma si za solidní natočení vezme okolo 15-20 tisíc.
0 x

Peyrak
Příspěvky: 1588
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Peyrak » 13 years ago

vzhledem k tomu, že budu zrovna v zahraničí, tak bych ten videozáznam taky bral, klíďo i nějak rozumně zpoplatněnej
0 x

David2006
Příspěvky: 3243
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod David2006 » 13 years ago

Jsem se zase jednou práskl přes kapsu a tedy se pokusím dostavit. Předpokládám nebude vadit když si tam někde šoupnu svoji kameru staticky na trojnožku.... .
0 x

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 13 years ago

1) Pokud akce nebude oficiálně natáčena, tak budeme rádi za jakýkoliv záznam. To ale probereme a odsouhlasíme až na místě.
2) Pokud akce bude oficiálně natáčena, tak bude záznam k dispozici zdarma.
0 x

iTomB
Příspěvky: 875
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod iTomB » 13 years ago

Zdeněk Švarc píše:1) Pokud akce nebude oficiálně natáčena, tak budeme rádi za jakýkoliv záznam. To ale probereme a odsouhlasíme až na místě.
2) Pokud akce bude oficiálně natáčena, tak bude záznam k dispozici zdarma.

Zdar

Zkus se zeptat Mily Sovy z IPV. Ty maj posledni roky kompletni prenosy. Bude znat realitu ceny a kontakty. I kdyz je to na druhe strane republiky ...

iTomB
0 x

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 13 years ago

Právě s ním jsem o tom mluvil a výsledek byl 15 - 20 tisíc za natočení akce.
0 x

David2006
Příspěvky: 3243
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod David2006 » 13 years ago

Heh, jsem si měl říct aspoň o vlezný:), ale hold jsem dobrák od kosti...předpokládám 1280*720/30s bude stačit.
0 x

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 13 years ago

David2006 píše:Heh, jsem si měl říct aspoň o vlezný:), ale hold jsem dobrák od kosti...předpokládám 1280*720/30s bude stačit.


Pro pana kameramana je samozřejmě vstup zdarma. Jsem však optimista a věřím, že podaří natočit oficiální záznam. Zeptám se, jak by to bylo se záznamem zvuku. Směrový mikrofon z kamery jistě nic moc nezachrání.
0 x

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 13 years ago

Aktuální stav registrace, zbývá posledních 45 míst.
0 x

David2006
Příspěvky: 3243
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod David2006 » 13 years ago

Do role profesionálních kameramanů se jistě neřadím a můj dotaz byl pouze zda mi bude bráněno v nahrávání nebo ne (to by si mohl organizátor ujasnit snad před akcí samotnou:) ).
Externí mikrofon nemám i když jej kamera nabízí takže se zvukem uvidíme:) .
0 x