Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Kam kráčí české bezdrátové sítě 2009 - Šumava, Rabí

Informace o pořádaných akcích a setkáních uživatelů.
michal.siman
Příspěvky: 1019
Registrován: 16 years ago
Bydliště: Plzeň-jih

Kam kráčí české bezdrátové sítě 2009 - Šumava, Rabí

Příspěvekod michal.siman » 14 years ago

Tak co, kdo pojede? S kym se potkame?

4.9.2009

http://konference.internetprovsechny.cz/rabi2009/
0 x
Snazim se nejak zacit, budte na me prosim hodni, dekuji :-) az se neco naucim, ochotne poradim dalsim v rade ...

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 14 years ago

myslim že mi bude opět stačit koukat se na ty naparující se atrapy přez net.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

michal.siman
Příspěvky: 1019
Registrován: 16 years ago
Bydliště: Plzeň-jih

Příspěvekod michal.siman » 14 years ago

hapi píše:myslim že mi bude opět stačit koukat se na ty naparující se atrapy přez net.

myslis na ty na jevisti? no je fakt ze nekteri prednasejici jsou takovy jakysi "mdly" ale neco stalo urcite za to, a pokecat si, ochutnat pasika a prohlednout si nocni hrad je super. no ja to mam temer za rohem, takze proc nejet ...
0 x
Snazim se nejak zacit, budte na me prosim hodni, dekuji :-) az se neco naucim, ochotne poradim dalsim v rade ...

soooc
Příspěvky: 1586
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod soooc » 14 years ago

michal.siman píše:
hapi píše:myslim že mi bude opět stačit koukat se na ty naparující se atrapy přez net.

myslis na ty na jevisti? no je fakt ze nekteri prednasejici jsou takovy jakysi "mdly" ale neco stalo urcite za to, a pokecat si, ochutnat pasika a prohlednout si nocni hrad je super. no ja to mam temer za rohem, takze proc nejet ...


S tim rohem to bude asi ono :-D ja to mam jenom 320 km vzdusnou carou :-) a to porad bydlim v CR :-)To uz i praha je bliz.
0 x
Petr Šlinz
UBNT mám rád!

michal.siman
Příspěvky: 1019
Registrován: 16 years ago
Bydliště: Plzeň-jih

Příspěvekod michal.siman » 14 years ago

soooc píše:
michal.siman píše:
hapi píše:myslim že mi bude opět stačit koukat se na ty naparující se atrapy přez net.

myslis na ty na jevisti? no je fakt ze nekteri prednasejici jsou takovy jakysi "mdly" ale neco stalo urcite za to, a pokecat si, ochutnat pasika a prohlednout si nocni hrad je super. no ja to mam temer za rohem, takze proc nejet ...


S tim rohem to bude asi ono :-D ja to mam jenom 320 km vzdusnou carou :-) a to porad bydlim v CR :-)To uz i praha je bliz.


jo to chapu, na druhou stranu jsem rad ze se neco taky dela jinde nez v praze, brne nebo ostrave. tady u nas je to taky krasny ... :-) :wink:
0 x
Snazim se nejak zacit, budte na me prosim hodni, dekuji :-) az se neco naucim, ochotne poradim dalsim v rade ...

Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4611
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viktor Novotný » 14 years ago

to michal.siman prosimte co se dela v Brne nebo Ostrave ? ... ja jen, ze vsechno porad prahaaaa ... a u nas nic (sever.morava)
0 x
..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- education

michal.siman
Příspěvky: 1019
Registrován: 16 years ago
Bydliště: Plzeň-jih

Příspěvekod michal.siman » 14 years ago

Dade_Marfi píše:to michal.siman prosimte co se dela v Brne nebo Ostrave ? ... ja jen, ze vsechno porad prahaaaa ... a u nas nic (sever.morava)

Ano mas pravdu, v praglu je toho nejvic. Nevim jak letos ale kdyz sem tak koukal loni co si pamatuju tak to byl ololomouc ostrava a tak. Nicmene plzen a vubec tady tenzapad je proste na tohle mrtvej. Takze sem rad ze to moudra Sova organizuje tam kde to organizuje.
0 x
Snazim se nejak zacit, budte na me prosim hodni, dekuji :-) az se neco naucim, ochotne poradim dalsim v rade ...

Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4611
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viktor Novotný » 14 years ago

:D z meho pohledu je Plzen jak Praha :) ... ale to je proste pohled z dalky ... jinak loni jsem na Rabi byl ..bylo to super .. bohuzel letos nemuzu, blby termin, melo to byt pozdeji, mam v tom case dovolenou mimo CR.
0 x
..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- education

dantasik
Příspěvky: 409
Registrován: 16 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod dantasik » 14 years ago

Ackoli to nejbliz nemam tak sem otom uvazoval minule jsem byl. A musim rict, uprimne ze nejvic jsem si odnesl z vecerni chlastacky kdy se tak nejak bavili vsichni mezi sebou :)Nektery prednasky me prisli az moc pro zacatecniky...Uvidime jeslti vyjde i letos
0 x
Daniel Tasáry

Stanislav Hrncir
Příspěvky: 575
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod Stanislav Hrncir » 14 years ago

Taky se na 99% ukážu..
0 x

iTomB
Příspěvky: 875
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod iTomB » 14 years ago

Takze panove a damy, zitra na Rabi.

iTomB
0 x

Uživatelský avatar
reset
Příspěvky: 2902
Registrován: 16 years ago
Bydliště: intERnet

Příspěvekod reset » 14 years ago

nikdy jsem na techto akcich nebyl, ... mozna moje (nase chyba)
ale fakt nemam momentalne cas se zastavit ani na nasledujici akci , 1) hafo prace 2) cekam prvniho potomka (do mesice)
fakt nemam cas nekam jezdit
... ale uzijte si to tam
snad nekdy priste na nejaky nezavisly akci
0 x
ERnet tady, ERnet tam, ERnet vsude kam se podivam

Leeonek
Příspěvky: 3485
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Leeonek » 14 years ago

Když se nám nechce, každý si umíme najít milion výmluv, to znám :) Zatím sem byl na dvou a vždy to bylo super, ale rozhoupat se k další nedovedu
0 x

michal.siman
Příspěvky: 1019
Registrován: 16 years ago
Bydliště: Plzeň-jih

Příspěvekod michal.siman » 14 years ago

Tak mame po konferenci. Byl jsem, videl jsem. Prijel jsem trosku pozdejc (kolem 11te) ale i tak to bylo az do meho odjezdu super (odjizdel jsem ve 21:15). Abych to tak trosku ve strucnosti popsal, tak popravde receno jsem neposlouchal ani jednoho prednasejiciho. Totiz, byli to tematate, alespon pro me nezajimava, cimz nechci rici, ze snad mam ty temata zmaknute, ze jsem je jako nepotreboval slyset, ale proste a jednoduse co vas aktualne nezajima, to vas nebavi. A vlastne kdyz uz bylo neco by me zajimalo, tak sem tomu nerozumel, jako ze proste prednasejici mluvil tak ze mu nebylo rozumet v tom salu. Ale to bylo uplne stejne i minuly rok (tema mikrotik, slovensky kolega Krug tusim). Nicmene, opet jsem se setkal se zajimavymi lidmi, videl nejake zajimave veci a celkove to hodnotim jako podarene setkani a vubec nelituji ze jsem si na to ten jeden den vyclenil. Trosku vazla organizace vecerniho programu a rautu, ale ani pocasi nepralo tak jak by bylo zahodno a chapu ze to neni jednoduche. Bugatky byli ok, ale prase a nocni Rabi z minuleho roku to proste netrumflo ... tak zase za rok, snad ...
0 x
Snazim se nejak zacit, budte na me prosim hodni, dekuji :-) az se neco naucim, ochotne poradim dalsim v rade ...