Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

1. Česko-Slovenská telekomunikační konference 14.11.2019

Informace o pořádaných akcích a setkáních uživatelů.
Uživatelský avatar
stepan.benes
Příspěvky: 818
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

1. Česko-Slovenská telekomunikační konference 14.11.2019

Příspěvekod stepan.benes » 4 years ago

Ahoj vespolek

Spolek „Internet pro všechny“ a ISP Alliance a.s. pořádají společně byznysovou a odbornou konferenci pro zástupce malých a středních telekomunikačních firem a poskytovatelů internetu.
Hlavní myšlenkou konference je setkání lidí z obou trhů, které k sobě mají ať už historicky, či jazykově blízko. Pokusíme se najít inspiraci a poučit se navzájem, tam kde jsou jednotlivé
Na hlavním sále poběží přednášky a panelové diskuze, na menším sále bude několik workshopů, k dispozici je též meeting room, ve kterém je možno si domluvit schůzku z každým účastníkem konference. Zajištěn je též večerní program s rautem a k dispozici bude wellness termálů místního hotelu.

Obsah jednotlivých bloků v hlavním sále (Vývoj trhu, Technologie, Obchod a marketing, Regulace) a jednotlivé worskhopy ještě finalizujeme a dolaďuje a budeme je na webu konference postupně zveřejňovat. Obsah panelů by měl spíše stát na dialogu a interakci s publikem, u kterého předpokládáme zapojení, tak jak jsme na akcích ISPA zvyklí.

Akce se koná 14.11.2019 v hotelu Sitno uprostřed nádherné přírody Štiavnických vrchů, poměrně snadno dostupných do silnici R1 či vlakem.

Web a registrace běží na URL: https://telconf.cz/, budeme se na Vás těšit.
0 x
Profesionální troll, manipulátor a hrubovibrační ještírek.
Vůbec mi nevěřte, protože se s Vámi velmi pravděpodobně právě teď pokouším manipulovat !!!

DarkLogic
Příspěvky: 1315
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod DarkLogic » 4 years ago

Na muj vkus je 69 euro docela dost za konferenci tohoto typu.
0 x

pgb
Příspěvky: 722
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod pgb » 4 years ago

OT: předem se omlouvám za hrubší slova, berte to trochu s nadsázkou..... proč se sakra pořádají tyhle rádoby konference vždycky někde v řiti? Má to být Česko-slovenský, tak to má snad být někde dobře dostupný pro lidi z obou cílových skupin. Vzhledem k neexistující dálniční infrastruktuře na trase Ostrava - Žilina mi na takovou konferenci vychází jako smysluplný Brno/Bratislava. Koukal jsem kde to je a i kdyby mě to zajímalo, tak cestu do takového zapadákova neabsolnuju. Letos mi stačilo Uherské Hradiště. To je taky díra a naprosto nesmyslná konference pro lidi co nejsou z okolí. Jet tam z Prahy je skoro za trest. Severní trasa z Hradce Králové taky nic moc.
2 x

Sherlock
Příspěvky: 99
Registrován: 16 years ago
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Sherlock » 4 years ago

Hmm, 10 km od dálnice/rychlostní silnice. Co je na tom špatně?
A Hradiště - nádherné město, možnost nakoupit si výborné víno, a jen 19km, od dálnice.
Nejde se zavděčit všem ... :upside_down:

pgb píše:OT: předem se omlouvám za hrubší slova, berte to trochu s nadsázkou..... proč se sakra pořádají tyhle rádoby konference vždycky někde v řiti? Má to být Česko-slovenský, tak to má snad být někde dobře dostupný pro lidi z obou cílových skupin. Vzhledem k neexistující dálniční infrastruktuře na trase Ostrava - Žilina mi na takovou konferenci vychází jako smysluplný Brno/Bratislava. Koukal jsem kde to je a i kdyby mě to zajímalo, tak cestu do takového zapadákova neabsolnuju. Letos mi stačilo Uherské Hradiště. To je taky díra a naprosto nesmyslná konference pro lidi co nejsou z okolí. Jet tam z Prahy je skoro za trest. Severní trasa z Hradce Králové taky nic moc.
1 x
Aleš Sobieský, BartNET Zlín

pgb
Příspěvky: 722
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod pgb » 4 years ago

Dojet do hradiště od HK - tj severní trasou nebylo vůbec fajn :) ..... já to plně chápu, ono s nadsázkou - já tam taky nikomu chybět nebudu :wink:
0 x

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 4 years ago

Ono cokoliv od vysociny na vyhod je na prd cesta, kdyz je D1 staveniste.
0 x

Uživatelský avatar
stepan.benes
Příspěvky: 818
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stepan.benes » 4 years ago

pgb píše:OT: předem se omlouvám za hrubší slova, berte to trochu s nadsázkou..... proč se sakra pořádají tyhle rádoby konference vždycky někde v řiti? Má to být Česko-slovenský, tak to má snad být někde dobře dostupný pro lidi z obou cílových skupin. Vzhledem k neexistující dálniční infrastruktuře na trase Ostrava - Žilina mi na takovou konferenci vychází jako smysluplný Brno/Bratislava. Koukal jsem kde to je a i kdyby mě to zajímalo, tak cestu do takového zapadákova neabsolnuju. Letos mi stačilo Uherské Hradiště. To je taky díra a naprosto nesmyslná konference pro lidi co nejsou z okolí. Jet tam z Prahy je skoro za trest. Severní trasa z Hradce Králové taky nic moc.


Já ti nevím - Google Maps mi hlásí pro cestu autem Ostrava-Vyhně 2:55 minut a Ostrava-Bratislava 2:46 minut. Rozdíl 9 minut. A ty doženeš při parkování.
Z Ostravy jezdí přímý vlak do Zvolena, odkud se dá dojet busem nebo taxikem. Ani vlakem to není nijak zásadně složitější než Bratislava.
To druhý místo co's zmínil - "Brno" neznám, mapy mi při hledání hlásí "hic sunt leones".

Btw. letošní Peering day pořádaný VIX (Vídeň), NIX (Praha, Bratislava) a BIX (Budapešť) byl v Záhřebu, předchozí byl v Ljublaně a předtím Berlín. Další bude v Krakově. Takže asi taky nesmyslná konference pro lidi co nejsou z okolí ;)
0 x
Profesionální troll, manipulátor a hrubovibrační ještírek.
Vůbec mi nevěřte, protože se s Vámi velmi pravděpodobně právě teď pokouším manipulovat !!!

pgb
Příspěvky: 722
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod pgb » 4 years ago

Dobře ty ..... srovnávat se s peering days pořádanými ve velkých městech a s programem na několik dní. Jó kdybych byl z Ostravy tak to je kousek, mě trvá jen cesta do Ostravy když mám štěstí 2,5-3h. Třeba je to jen můj názor lamy. Mimochodem byl jsem na mumu v Berlíně a Vídni a ten přímej vlak + parádní město bylo moc fajn. Hezký den.
0 x

sacnok
Příspěvky: 345
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod sacnok » 4 years ago

Konference je odložena, takže asi zrušena....

http://www.internetprovsechny.cz/odklad ... -zajemcum/
0 x

Sidi
Příspěvky: 510
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod Sidi » 4 years ago

Odložit to na neurčito 2 dny předem, to je taky dobrý ...
0 x

marvoun
Příspěvky: 86
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod marvoun » 4 years ago

Idea té konference je tématicky duplicitní k CSNOG. Tedy se nabízí otázka - nebylo by lepší spojit síly? Opravdu musí každá parta z důvodu osobních animozit pořádat svou vlastní konferenci? :relaxed:
0 x

Sherlock
Příspěvky: 99
Registrován: 16 years ago
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Sherlock » 4 years ago

mjoula píše:Idea té konference je tématicky duplicitní k CSNOG. Tedy se nabízí otázka - nebylo by lepší spojit síly? Opravdu musí každá parta z důvodu osobních animozit pořádat svou vlastní konferenci? :relaxed:


Offtopic: Určitě je chvályhodná každá aktivita směřující ke sdružování ISPků. Akorát tady u toho CSNOGu mně zaujalo, že tam zdůrazňují, že je to komunita společná pro čechy i slováky hlavně díky blízkosti českého a slovenského jazyka, a když pak kliknu na odkaz na květnovou konferenci, tak všechno je jen v angličtině, španělštině nebo francouzštině :joy: .
Asi pořadatelé pro lepší pochopení mezi čechy a slováky zvolili raději mezinárodní jazyky :upside_down:
0 x
Aleš Sobieský, BartNET Zlín