Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

VIGVAM sejdeme se u Kolína 31.1.2018 . jede někdo ?

Informace o pořádaných akcích a setkáních uživatelů.
2117568
Příspěvky: 2
Registrován: 6 years ago

VIGVAM sejdeme se u Kolína 31.1.2018 . jede někdo ?

Příspěvekod 2117568 » 6 years ago

Ahoj,

našel jsem toto http://www.mikroisp.cz jede tam někdo ? to je něco jako Kam Kráčí ? nebo jako MikroExpo ? koukal jsem, že to dělá Kryštof Klíma z MikroTiku
vypadá to dobře, program tam ještě jen moc není. ale jinak jako pěkná akce, dobrý přednášky ČTÚ, MPO apod. s povánočním večírkem, těch není nikdy taky dost ;-)

já asi pojedu. mám to konečně taky jednou kousek a ne přes půl republiky ;-D
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 6 years ago

kam kračí je pan sova a toto je pan klíma :)
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

iTomB
Příspěvky: 875
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod iTomB » 6 years ago

Zda se mi to, nebo nekdo kdo se chova, ze totalne nevi ktera bije, sem da reklamu na tuhle akci?

Tom
0 x

krystofklima
Příspěvky: 25
Registrován: 10 years ago

Příspěvekod krystofklima » 6 years ago

Dobré dopoledne všem,

Ne, Tome, zdá se Ti to. Moje blbost, že vypustím ještě nehotový web. Zdeněk to tu navíc už před cca 14dny avizoval v jiném vláknu.
no a protože program ještě není doplněn /i když už v pátek byl kompletně hotov ;-)/ tak se lidi co to vidí, snaží zjistit něco více i jinými kanály.
Já mám i v mailu už několik otázek, co to bude, a jaktože jsem jim ještě taky neposlal pozvánku.

Slibuju, že to dnes dám dohromady a vydám kompletně. aby se všichni nabažili a mohli se zařídit podle svého ;-)

Jinak tedy tato akce bude nejen přednášková, jako bývá Mikroexpo, ale i s večírkem pro ISPíky. když už jsou povánoční firemní večírky, tak tenhle bude i oborový.
Mažoretky, vrtulníky nečekejte, je to nízkorozpočtové /500 účast i s večírkem/ ale hezky posedíme, popijeme, a popovídáme s kolegy ;-)

PS: Moje Reklama to není sem to právě proto nezveřejňuju, mám stejně jako vždy jindy zájem o banner u Zdeňka nahoře, za standardních komerčních podmínek.
0 x

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 6 years ago

Za mě super akce. Parádní atmosféra. Škoda, že jsem se nemohl zdržet dýl.
0 x