Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Podzimní Jezerka, 17. až 19. října 2016

Informace o pořádaných akcích a setkáních uživatelů.
Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Podzimní Jezerka, 17. až 19. října 2016

Příspěvekod zdenek.svarc » 8 years ago

Přátelé, snad se na mě nebudete zlobit, ale mám opět nutkání uspořádat pořádnou třídenní akci. Takže jsem dorezervoval třetí den a na podzim se potkáme 17. až 19. října 2016 na Jezerce. Program se ponese v naprosto pohodovém duchu, bude prostor pro obchodně/technická jednání, hodinová siesta po obědě a celé to pojmeme prostě víc pohodově. Máte-li nápady, dejte mi vědět. Díky.
Z.
4 x

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 7 years ago

Hotel Jezerka nám spustil registrace ubytování, kdo má zájem, může už bookovat na http://www.jezerka.cz/rezervace-pokoje/isp-forum-2016 (heslo "ispforum").
0 x

Uživatelský avatar
radimasss
Příspěvky: 145
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod radimasss » 7 years ago

bylo by pěkné do programu zakomponovat Burzu zařízení pokud by s tím nebyl problém rád bych jej uvítal
0 x

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 7 years ago

radimasss píše:bylo by pěkné do programu zakomponovat Burzu zařízení pokud by s tím nebyl problém rád bych jej uvítal

To zní jako průkopnicky odvážný nápad, ale proč ne :-) Jaká je představa o konkrétní realizaci?
0 x

Uživatelský avatar
radimasss
Příspěvky: 145
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod radimasss » 7 years ago

pokud je to možné rád bych se ujal organizace mám s tím už menší zkušenost a myslím že by to bylo pěkné odreagování pro ostatní aby si také odnesli něco hmotného pokud budete chtít vědět více dejte vědět do SZ. děkuji za odpověď..
0 x

Uživatelský avatar
radimasss
Příspěvky: 145
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod radimasss » 7 years ago

jinak představa o realizaci je taková: několik poskytovatelů kteří by měli zájem se zbavit stovky zařízení které už nepotřebují vystaví na prodejním plácku a přitom se můžou porozhlédnout co by se jim hodilo. Prodej jako tady na foru ale na jednom místě.
0 x

Uživatelský avatar
DRAKK
Příspěvky: 371
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod DRAKK » 7 years ago

Já bych to viděl jako klasický prodej z polské burzy....z auta do auta....bedna HW za keš.....a nekteri by meli vyhodu predeslych dobrych referenci tady na ISPForu... :D
0 x
******WWW.DRAKKNET.CZ******

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 7 years ago

radimasss píše:jinak představa o realizaci je taková: několik poskytovatelů kteří by měli zájem se zbavit stovky zařízení které už nepotřebují vystaví na prodejním plácku a přitom se můžou porozhlédnout co by se jim hodilo. Prodej jako tady na foru ale na jednom místě.

Můžeme to zkusit, už jsem to dal do programu na první a druhý den od 13:00 do 14:00 vedle siesty :-)
0 x

Uživatelský avatar
radimasss
Příspěvky: 145
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod radimasss » 7 years ago

mockrát děkuji
0 x

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 7 years ago

radimasss píše:mockrát děkuji

Rádo se stalo. Myslím, že to bude příjemné zpestření.
0 x

Uživatelský avatar
radimasss
Příspěvky: 145
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod radimasss » 7 years ago

to určitě ano uvidíme se na jezerce :)
0 x

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 7 years ago

Už se nám to blíží. Ladění bloků je v plném proudu. Tohle bude bezkonkurenčně nejpohodovější Jezerka v historii. Ale žádná nuda! :-) Přihlašovací formulář bude v nejbližších dnech.

Zaktualizoval jsem program na https://ispforum.cz/akce/ispforum2016 Máme tam ještě tři volné hodinové bloky. Ty sice bez problému zaplníme, ale pokud byste měli nápad na téma, která Vám chybí, dejte mi vědět.
0 x

zubodravec
Příspěvky: 832
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod zubodravec » 7 years ago

Odkaz na program se mi jevi , jako ze neexistuje.
Zdeněk Švarc píše:Už se nám to blíží. Ladění bloků je v plném proudu. Tohle bude bezkonkurenčně nejpohodovější Jezerka v historii. Ale žádná nuda! :-) Přihlašovací formulář bude v nejbližších dnech.

Zaktualizoval jsem program na https://ispforum.cz/akce/ispforum2016 Máme tam ještě tři volné hodinové bloky. Ty sice bez problému zaplníme, ale pokud byste měli nápad na téma, která Vám chybí, dejte mi vědět.
0 x

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 7 years ago

Díky. Opraveno na jiné URL.
0 x

Uživatelský avatar
svestka
Příspěvky: 1423
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod svestka » 7 years ago

Na pana Novosvětského se asi snese několik dotazů k aktuálním změnám u DPH, pevně věřím že bude dobře připraven :)
0 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)