Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

přerov 2015, poslání?

Informace o pořádaných akcích a setkáních uživatelů.
Pintero
Příspěvky: 1352
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Re: přerov 2015, poslání?

Příspěvekod Pintero » 9 years ago

Tyyve, ty ses to vrtani do sloupu urcite ucil u spoju v Tabore :--))
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 9 years ago

:) jak jsem psal není na to moc vybavení vše se to dělá homemade, tzn. vrtátá se to 4 vrtákama protože ten tlustej by se okamžitě zastavil :)
dělal takové to přípojky o 20 klientech na klíč tak to bych byl asi bankrotářem brzy...
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

David2006
Příspěvky: 3243
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod David2006 » 9 years ago

Nevíte jak moc je směrodatná ta údajná podmínka o stropu 200mil per subjekt co tuším v Přerově zazněla? Tu by měl Kellner zadupat jako první jestli z toho chce něco mít.
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 9 years ago

ta podmínka je dle mě úplně kontraproduktivní protože pokud někdo bude usilovat o víc, tak si založí další firmu která to vyinkasuje, takže asi tak...
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Uživatelský avatar
stepan.benes
Příspěvky: 818
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stepan.benes » 9 years ago

OMG. 200 mil. je limit per projekt, ne per firma. Firma může podat projektů víc. Pokud to někoho zajímá, budeme to velmi do podrobna rozebírat na http://www.ispaforum.cz/, včetně akutálnich informací.
0 x
Profesionální troll, manipulátor a hrubovibrační ještírek.
Vůbec mi nevěřte, protože se s Vámi velmi pravděpodobně právě teď pokouším manipulovat !!!

helapc
Příspěvky: 1012
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod helapc » 9 years ago

A bude tam opravdu něco nového? Oficiální podmínky od MPO maj být na podzim a na foru isp aliance nic zásadního neproběhlo.
0 x

Uživatelský avatar
stepan.benes
Příspěvky: 818
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stepan.benes » 9 years ago

troufám si tvrdit, že ano
0 x
Profesionální troll, manipulátor a hrubovibrační ještírek.
Vůbec mi nevěřte, protože se s Vámi velmi pravděpodobně právě teď pokouším manipulovat !!!

helapc
Příspěvky: 1012
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod helapc » 9 years ago

Pak se tedy jdu zaregistrovat. Je mozna novinky nastinit, treba na foru ispalliance?
0 x