Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Konference VIZE 2007

Informace o pořádaných akcích a setkáních uživatelů.
cervenyxp
Příspěvky: 5
Registrován: 17 years ago

Konference VIZE 2007

Příspěvekod cervenyxp » 17 years ago

Zveme všechny zájemce na konferenci o mikrovlných pásmech, která se bude konat v hotelu Astra nedaleko kladna.

Diskutovat se bude i o routech.

Mezi mnoha přednášejími bude i Jaromír Linert (JALI), Kryštof Klíma a Petr Červený

Více informací na http://vize2007.802.11abg.net
0 x

StoupaLutin
Příspěvky: 211
Registrován: 18 years ago
Bydliště: Lutín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod StoupaLutin » 17 years ago

Zdravim,
jel bych, ale vůbec nic o ubytování, stravě, o místě také nic moc. Skoro se mi tam nechce jen kvůli tomu jak je zpracovaná prezenace tohoto školení. :cry: ...kdoví jak to pak bude na místě :?

Omlouvám se za OT, ale je to můj osobní názor.
0 x

cervenyxp
Příspěvky: 5
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod cervenyxp » 17 years ago

Na opravě této chyby pracuji, během dnešního dne tam najdete veškeré informace které požadujete. Nepředpokládal jsem tak rychlé reakce a stránky dodělávám. Bohužel jsem strávil hromadu času řešením kdo bude a co tam bude. A prezentaci jsem spustil během krátkého času.
0 x

jali
Příspěvky: 209
Registrován: 18 years ago
Bydliště: Velké Svatoňovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod jali » 17 years ago

StoupaLutin píše:Zdravim,
jel bych, ale vůbec nic o ubytování, stravě, o místě také nic moc. Skoro se mi tam nechce jen kvůli tomu jak je zpracovaná prezenace tohoto školení. :cry: ...kdoví jak to pak bude na místě :?

Omlouvám se za OT, ale je to můj osobní názor.


Myslim, ze na skoleni je dulezite hlavne co se dozvim a ne jake je ubytovani a podobne. Myslim, ze program je docela obsahly. Ja se rozhodne zucastnim nejen jako prednasejici, ale hlavne mne laka spousta temat, ktere jsou v programu. V neposledni rade povazuji za dulezite, ze si na skoleni vzdy mohu vymenit spoustu poznatku a zkusenosti z jinych siti. Navic poloha nedaleko Prahy mi pripada docela optimalni (moravaci prominou).
Navic pokud se chci dozvedet vice o zazemi, staci pouzit Gooogle, nazev hotelu byl uveden, nebudte lini, promin stoupo.

PS: priznavam, ze bazen mne laka :-)
0 x
JALI

Nenašli jste zde odpověï ? podívejte se také na http://www.futureshop.sk/forum

StoupaLutin
Příspěvky: 211
Registrován: 18 years ago
Bydliště: Lutín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod StoupaLutin » 17 years ago

jali píše:
StoupaLutin píše:Zdravim,
jel bych, ale vůbec nic o ubytování, stravě, o místě také nic moc. Skoro se mi tam nechce jen kvůli tomu jak je zpracovaná prezenace tohoto školení. :cry: ...kdoví jak to pak bude na místě :?

Omlouvám se za OT, ale je to můj osobní názor.


Myslim, ze na skoleni je dulezite hlavne co se dozvim a ne jake je ubytovani a podobne. Myslim, ze program je docela obsahly. Ja se rozhodne zucastnim nejen jako prednasejici, ale hlavne mne laka spousta temat, ktere jsou v programu. V neposledni rade povazuji za dulezite, ze si na skoleni vzdy mohu vymenit spoustu poznatku a zkusenosti z jinych siti. Navic poloha nedaleko Prahy mi pripada docela optimalni (moravaci prominou).
Navic pokud se chci dozvedet vice o zazemi, staci pouzit Gooogle, nazev hotelu byl uveden, nebudte lini, promin stoupo.

PS: priznavam, ze bazen mne laka :-)


OK - chápu .. už je to na tom webu rozumné a pěkné docela. Předchozí (asi prvotní) verze byla ale opravdu .... divná :wink:
0 x

cervenyxp
Příspěvky: 5
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod cervenyxp » 17 years ago

Vzhledem k tomu že se na konferenci přihlásilo pouze 9 osob, jsem nucen konferenci z finančních důvodů zrušit. Děkuji za pochopení
0 x