Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Často pokládané otázky

Informace týkající se provozu serveru ISPforum.cz
Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Často pokládané otázky

Příspěvekod zdenek.svarc » 13 years ago

Často pokládané otázky k phpBB (software na kterém běží ISPforum.cz), viz https://ispforum.cz/faq.php

Koho kontaktovat v případě námětů nebo řešení potíží?
Kontaktuje administrátora fóra http://ispforum.cz/memberlist.php?mode=viewprofile&u=3 nebo zašlete mail na zdenek@svarc.email (adresa není překlep).

Můžu prohledávat ISPforum.cz na Googlu?
Ano. Stačí do vyhledávacího políčku Google zadat řetězec "site:ispforum.cz" (bez uvozovek) nebo kliknout na tento odkaz, který už přednastavení obsahuje: https://www.google.cz/search?q=site:ispforum.cz

Je možné na fórum doinstalovat xy modul?
Bohužel ne. Moduly třetích stran příliš nepoužíváme, neboť jsou zpravidla kompatibilní pouze s konkrétní verzí phpBB forum, což je software, na kterém fórum běží. Většina modulů má jepičí život a nepružné aktualizace. phpBB forum ovšem aktualizujeme neprodleně po vydání nové verze, neboť často opravuje bezpečnostní problémy. Moduly třetích stran by pak tuto snahu znemožňovaly.

Co dělat pokud mi fórum ukazuje špatný čas?
Časové pásmo a letní/zimní čas je možné nastavit individuálně pro každý uživatelský profil. Viz UŽIVATELSKÝ PANEL > NASTAVENÍ > ČASOVÉ PÁSMO & LETNÍ ČAS & FORMÁT DATA. Podpora časových pásem je standardní součástí phpBB forum. Ačkoliv jsme CZ&SK fórum, řada z nás se může dlouhodobě nacházet v zahraničí v jiných časových pásmech, proto není žádoucí řídit časové pásma jednotně.

Je možné z pozice uživatele přepínat vzhled fóra?
Vzhled fóra je pro všechny uživatele shodný a nelze jej přepínat.

Jak smazat můj účet z ISPforum.cz?
Software phpBB, na kterém forum běží, neumožňuje uživatelům mazat účet ze svého uživatelského nastavení. Zašlete proto soukromou zprávu uživateli "admin", který účet na vaši žádost smaže. Prosím nezapomeňte, že vaše příspěvky smazány nebudou, nebude-li k tomu závažný důvod, a to z principu zachování kontinuity diskusních vláken.
0 x