Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

roboti

Informace týkající se provozu serveru ISPforum.cz
Uživatelský avatar
svestka
Příspěvky: 1423
Registrován: 13 years ago
antispam: Ano

roboti

Příspěvekod svestka » 4 years ago

nešlo by s tím něco dělat? díky.
0 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)

Tomáš Nesrsta
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tomáš Nesrsta » 4 years ago

Osobne se jako Mod take primlouvam. Opravdu me nebavi nekolikrat do tydne se rano prihlasit a mazat to.

Zdenku nejde s tim neco udelat?
0 x
Bývalý ISP...

shooter
Příspěvky: 772
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod shooter » 4 years ago

jejá tak snad víš že je to stalej boj dobro vs zlo
prostě se to nějákýmu robotu povedlo i v medicíně je napřed nemoc a pak se hledá lék
0 x

Petr Bačina
Příspěvky: 1361
Registrován: 9 years ago
Bydliště: Horní Slavkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Petr Bačina » 4 years ago

Ověřovat a schvalovat registraci ručně. Možná by to nebylo od úplně od věci nejen kvůli robotům.
0 x

Uživatelský avatar
eKrajnak
Příspěvky: 420
Registrován: 10 years ago
Bydliště: Levoča, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod eKrajnak » 4 years ago

Co tak obycajnu reCaptcha od Googlu na registraciu aj pridavanie topicov? Na PhpBB musia byt na to hotove pluginy.
1 x
Študent, programátor, sieťar ... #ccna_certified

Blažej Krajňák

basty
Příspěvky: 2475
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod basty » 4 years ago

Petr Bačina píše:Ověřovat a schvalovat registraci ručně. Možná by to nebylo od úplně od věci nejen kvůli robotům.

jsem pro tohle... pokud to nebude fungovat, pridal bych dalsi ochrany...
0 x

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 4 years ago

To je tak:

1) Vůbec není jisté, že jde pokaždé o robota. Může jít o najatou lidskou inteligenci.
2) Do současného phpBB se zdráhám zasahovat, protože je to systém příliš náchylný k rozbití. Kdo phpBB spravoval, ten ví dobře, o čem mluvím.

Ale ať nekončím vyjádření pesimisticky. V dohledné době mám rozbíhat jedno fórum, které bude postavené na Flarum. Což je engine, který sleduju dlouhodobě a přijde mi jako nejvhodnější nástupce phpBB. Možná nástavá správný čas na překlopění i pro ISPforum.cz
0 x

Sidi
Příspěvky: 510
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod Sidi » 4 years ago

zdenek.svarc píše:To je tak:

1) Vůbec není jisté, že jde pokaždé o robota. Může jít o najatou lidskou inteligenci.
2) Do současného phpBB se zdráhám zasahovat, protože je to systém, které je příliš náchylný k rozbití. Kdo phpBB spravoval, ten ví dobře, o čem mluvím.

Ale ať nekončím vyjádření pesimisticky. V dohledné době mám rozbíhat jedno fórum, které bude postavené na Flarum. Což je engine, který sleduju dlouhodobě a přijde mi jako nejvhodnější nástupce phpBB. Možná nástavá správný čas na překlopění i pro ISPforum.cz


Takový dotaz - jestli si dobře pamatuju, tak v základu phpbb by mělo jít nastavit automatická registrace s dodatečným schválení adminem. Tzn uživatel se regne, může napsat x příspěvků (třeba jen 1-2) a pak musí čekat na admina. To by nevyžadovalo zásah do fóra a asi by to i dost pomohlo.
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 4 years ago

A jak probíhají registrace nyní? Automaticky? Do toho by nešlo zasáhnout?
0 x