Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Upgrade ISPforum.cz na nový software

Informace týkající se provozu serveru ISPforum.cz
Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Re: Upgrade ISPforum.cz na nový software

Příspěvekod zdenek.svarc » 4 years ago

Ladik píše:Držím pěsti, ať to dopadne dobře.
Mě akorát vadí změna designu, že se mění engine je mi jasné, ale škoda, že to asi nepůjde zachovat nebo se mýlím a bude to alespoň podobné?
Snad to nebude vypadat jako FaceBook nebo InstaGram nebo podobné totálně nepřehledné hrůzy.

Kdepak, bude se to celé ovládat jenom gesty, jako Snapchat :-D Ale, vážně, změna UI je právě jeden z klíčových důvodů, proč upgrade udělat. Tagy, lazy loading a podobně :ok_hand:
1 x

Ladik
Příspěvky: 1390
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Ladik » 4 years ago

Ahoj, tak snad nebude tento příspěvek irelevantní.
Budeme moci dávat náměty na design fóra jako je to u jiných fór na podstatně novějších enginech?
Bude vyhledávání opět fulltext přímo zde ve fóru, nebude to jen google jak to je jinde a pak nelze nic najít jen cizí odkazy?
Myslím, že by to mohlo zajímat všechny ne jen mne.
Díky a držím palec.
0 x

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 4 years ago

Ladik píše:Ahoj, tak snad nebude tento příspěvek irelevantní.
Budeme moci dávat náměty na design fóra jako je to u jiných fór na podstatně novějších enginech?
Bude vyhledávání opět fulltext přímo zde ve fóru, nebude to jen google jak to je jinde a pak nelze nic najít jen cizí odkazy?
Myslím, že by to mohlo zajímat všechny ne jen mne.
Díky a držím palec.

Jasně, v bodech:
1) Nový engine otevírá nové možnosti z hlediska uzpůsobení. Takže ano, náměty jsou a budou vítány.
2) Fulltext funguje, žádný Google.
3) Informací k novému fóru je hodně, ale rád bych je dávkoval postupně, ať nejste přehlcení. Tzn. v tuhle chvíli se připravit na přechod a případně zazálohovat PMka, v další fázi začít s vanilkovou verzí funkcionalit, dočesat importy, doberličkovat co bude třeba (obrázky, avatary, linky, lokalizace a podobně). Postupně přidávat funkcionalitu, abychom se dorovnali funkcionalitě starého fóra. A nakonec to zdockerizovat. Příčemž zdockerizovat neznamená zakonzervovat. Rozvoj funcionalit pojede průběžně dál.
0 x

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 4 years ago

Pokud používate avatar, prosím zazálohujte si jej.
0 x