Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Super levný net

Dotazy od zákazníků týkající se internetových přípojek nebo čehokoliv souvísejícího s Internetem.
Uživatelský avatar
Sentello
Příspěvky: 109
Registrován: 12 years ago

Super levný net

Příspěvekod Sentello » 4 years ago

Zdravím,
Víte o nějakém ultra levném internetu, technologie ADSL nebo 3G/4G, sklo nikde poblíž není.
Cena musí být pod 250 Kč, bez fup a rychlost alespoň 4Mb/s. Kladensko
0 x

Uživatelský avatar
Gemb
Příspěvky: 2633
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod Gemb » 4 years ago

starnet za 99kc ne ? :laughing:
0 x

Uživatelský avatar
svestka
Příspěvky: 1423
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod svestka » 4 years ago

Sorry za OT, ale do toho bych jako ISP nešel. Už od začátku tlak na cenu, a jak na potvoru tihle klienti jsou nejcitlivější na jakýkoliv výpadek a hned volají, atd. Pak s ním člověk stráví 15 minut na telefonu, párkrát do měsíce, a celá přípojka je ekonomicky v mínusu ani nemrkneš.
1 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)

placek.milan
Příspěvky: 286
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod placek.milan » 4 years ago

DSLko pod 250Kč nedá nikdo. Pokud to má být nenáročné tak hvězdonet...
0 x

Uživatelský avatar
Sentello
Příspěvky: 109
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod Sentello » 4 years ago

Jo starnet mě nenapadl, zkusím je ukecat na tu stovku zejtra
0 x

sacnok
Příspěvky: 345
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod sacnok » 4 years ago

Vcelku by mě zajímalo kolik lidí přijde do obchodu a řekne, já bych chtěl pivo za 2,50, rohlík za 1,- a cigára za 50,- místo za 80,-

Klidně na to vsadím boty, že ani jeden, ale jak jde o internet, tak to chtějí všichni se slevou a nejlépe instalaci a první 3 měsíce zadara...

Cena musí být pod 250 Kč - jediné co člověk v životě udělat musí, tak musí umřít. Tak ať se jde klidně bodnout, když nebude mít ten internet pod 250,- protože když by měl platit normální tržní cenu, tak by to s ním stejně asi šlehlo. :joy:
2 x

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod ludvik » 4 years ago

Tržní cena je cena, na které se dohodne kupující s prodávajícím. Pokud mu to tedy je někdo schopen dodat za stovku, jedná se o tržní cenu. Jestli je dodavatel hloupý, nebo je to pračka peněz, do toho kupujícímu vcelku nic není.
0 x
Jelikož je zde zakázáno se negativně vyjadřovat k provozním záležitostem, tak se holt musím vyjádřit takto: nové fórum tak jak je připravováno považuji za cestu do pekel. Nepřehledný maglajz z toho bude. Do podpisu se mi pozitiva již nevejdou.

Uživatelský avatar
reset
Příspěvky: 2902
Registrován: 16 years ago
Bydliště: intERnet

Příspěvekod reset » 4 years ago

sacnok píše:...


zapomel jsi pripojit, palivo za 12kc, elektriku za kacku a dane odposteny na rok z duvodu zivotni nouze . I telefonovani je preci lidska prirozenost. tak wocode ?
Ale tusim, ze O2 ma neco takovyho pro ZTP
0 x
ERnet tady, ERnet tam, ERnet vsude kam se podivam

Uživatelský avatar
Sentello
Příspěvky: 109
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod Sentello » 4 years ago

sacnok píše:Vcelku by mě zajímalo kolik lidí přijde do obchodu a řekne, já bych chtěl pivo za 2,50, rohlík za 1,- a cigára za 50,- místo za 80,-

Klidně na to vsadím boty, že ani jeden, ale jak jde o internet, tak to chtějí všichni se slevou a nejlépe instalaci a první 3 měsíce zadara...

Cena musí být pod 250 Kč - jediné co člověk v životě udělat musí, tak musí umřít. Tak ať se jde klidně bodnout, když nebude mít ten internet pod 250,- protože když by měl platit normální tržní cenu, tak by to s ním stejně asi šlehlo. :joy:


Jo chci to levně, v čem je jako problém? Teď v té lokalitě mám 4G modem, 50GB za 200kč. Nevidím důvod proc bych nemohl mít adsl za stejný peníze
0 x

Uživatelský avatar
svestka
Příspěvky: 1423
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod svestka » 4 years ago

Sentello píše:
sacnok píše:Vcelku by mě zajímalo kolik lidí přijde do obchodu a řekne, já bych chtěl pivo za 2,50, rohlík za 1,- a cigára za 50,- místo za 80,-

Klidně na to vsadím boty, že ani jeden, ale jak jde o internet, tak to chtějí všichni se slevou a nejlépe instalaci a první 3 měsíce zadara...

Cena musí být pod 250 Kč - jediné co člověk v životě udělat musí, tak musí umřít. Tak ať se jde klidně bodnout, když nebude mít ten internet pod 250,- protože když by měl platit normální tržní cenu, tak by to s ním stejně asi šlehlo. :joy:


Jo chci to levně, v čem je jako problém? Teď v té lokalitě mám 4G modem, 50GB za 200kč. Nevidím důvod proc bych nemohl mít adsl za stejný peníze


Problém je že 200,- za 50GB mobilních dat je nějaká podpultová cena pro firmu s velkým množstvím SIM. Pokud chceš takto tlačit na cenu, vem si pevný internet taky přes stejnou firmu. Z místních ISP ani nikdo z těch co dělají přeprodej DSL do toho nikdo nepůjde, vždyť jen Cetin si za DSL linku bere pár set.
0 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)

ppp76
Příspěvky: 3017
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ppp76 » 4 years ago

Jo umim ho zdarma ale az u me lidi budou delat zdarma a technologie mi taky nekdo da zdarma pronajmy budou zdarma a elektrika bude zdarma a auto bude jezdit zdarma a .......... a asi tak
3 x