Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Poptávka připojení - Praha - Vinohrady

Dotazy od zákazníků týkající se internetových přípojek nebo čehokoliv souvísejícího s Internetem.
skrivy
Příspěvky: 61
Registrován: 7 years ago

Poptávka připojení - Praha - Vinohrady

Příspěvekod skrivy » 4 years ago

Ahoj,

v Šumavské na Vinohradech ulici přemýšlím o upgradu připojení. Potřeboval bych tam něco se silnějším uploadem než teď nabízí UPC.

Naprosto ideální by bylo, kdyby se někomu povedlo udělat optický propoj do Žižkovské věže nebo někam, kde má infrastrukturu Kaora.

Případné detaily a možnosti rád proberu v PM.
Naposledy upravil(a) skrivy dne 05 Sep 2019 14:20, celkem upraveno 1 x.
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 4 years ago

Ahoj nebudu ti do toho kecat ale zkus zavolat na cc a poptat soho sluzbu nebo ti muzu dat kontakt na Busines obchodaka pripadne B2B :-D ale to nezaplatis.
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

skrivy
Příspěvky: 61
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod skrivy » 4 years ago

UPC mi už nabízelo 30/30 za 3k měsíčně, což je nesmysl. Nepotřebuju garantovanou linku. Proto jsem to napsal sem a doufám, že tady v okolí bude mít někdo infrastrukturu, ke které se půjde dát za normálních podmínek připojit.
0 x

peckma
Příspěvky: 19
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod peckma » 4 years ago

Zkus Miracle Telecom. Nabízí službu Everywhere connect to DC tower. 1Gbps na dark fiberu do kaory za 390Kč za měsíc.
0 x

Julian
Příspěvky: 369
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Julian » 4 years ago

peckma píše:Zkus Miracle Telecom. Nabízí službu Everywhere connect to DC tower. 1Gbps na dark fiberu do kaory za 390Kč za měsíc.


Nedelejte si z nej srandu, neni to pekne.

Pokud v tvem dome neni jiny kabel, jak UPC/O2 tak mas bohuzel smulu a je tvou jedinou moznosti vice profi sluzby. Pripadne pockat az se uvolni 60Ghz pasmo a pak budou levnejsi i rychla bezdratova reseni na kratkou vzdalenost.
0 x

skrivy
Příspěvky: 61
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod skrivy » 4 years ago

Hale, já jsem v pohodě s tím někomu tady zaplatit PtP propoj, popř. zkusit dohodnout vytvoření popu. Ale musí to mít hlavu a patu. Takže když se najde někdo, kdo mi řekne, že ve vzdalenosti A má optiku a je schopný mi dát buď ten a ten konekt nebo udělat ten a ten propoj a bude to stát X zřizovák, Y měsíčně za Z konektivitu (nebo jen propoj), přičemž ta čísla budou dávat smysl, tak není problém.

Co jsem dnes zjistil, tak bezdrátem se toho dá už tlačit docela dost a za pro mně rozumný peníze. Ikdyž optika přímo v domě není, tak to nevidím úplně jako neřešitelný problém.


+ teď energetika rozkopala celé Vinohrady, aby vyměnila kabeláž, ale předpokládám, že se k nim nikdo nepřidal, aby si tu položil infrastrukturu a zrušil tu monopol upc.
0 x

zajdee
Příspěvky: 256
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zajdee » 4 years ago

S energetikou se veze jen UPC (pripojuje domy, kde jeste neni) a CETIN (GPON optika do bytu). U CETIN GPONu je ovsem stropem 100M na uplinku (obchodni rozhodnuti) a navic jim to vsechno silene dlouho trva...
1 x

Julian
Příspěvky: 369
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Julian » 4 years ago

Presna adresa je jaka a kdo je majitelem? Klidne do SZ
0 x