Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Internet předklášteří 2

Dotazy od zákazníků týkající se internetových přípojek nebo čehokoliv souvísejícího s Internetem.
skopix
Příspěvky: 4
Registrován: 6 years ago

Internet předklášteří 2

Příspěvekod skopix » 6 years ago

1) Rozhodně nejsem FAKE jsem jen člověk který se bude stěhovat a chce normální internet
2) nevím komu napsat aby odemčel předchozí vlákno (všichni admini mají aktivitu 2 roky zpátky??)


3) Rád bych dořešil svůj "problém"
pokud byste mě to nechali dorešit, zjistili byste, že teď jsem nakonec došel k tomu, že UNET vychází asi nejlíp, tedy za předpokladu že Rychlost (kb/s) 22528 / 1536 je reálná rychlost při agregaci 4,5MB/s ?



//co je sakra na tom, že řeknu že rychlost/agregace je směšná v době psaní postu jsem netušil jak je ten net od operátorů s agregací (včera jsem si to vše vyptal)? to že nikdo nedokáže nabídnout nic pořádnýho není problém můj (teda je, nemam si co vybrat).
PROSÍM ADMINA ABY ODEMČEL PŘEDCHOZÍ TÉMA A TYTO 2 SLOUČIL, díky :)
0 x

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 6 years ago

Odpoveděl sis na svoje otazky tak už bych to dál neřešil.Tady se řeší hlavně jiné věci než připojení end usera.
0 x

skopix
Příspěvky: 4
Registrován: 6 years ago

Příspěvekod skopix » 6 years ago

tak proto jsem to dal to fora pro "Dotazy od zákazníků týkající se internetových přípojek nebo čehokoliv souvísejícího s Internetem." já jsem budoucí zákazník :)
0 x

Peyrak
Příspěvky: 1588
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Peyrak » 6 years ago

nech si to od nich pustit na zkoušku, s tím by nikdo neměl mít problém, u Unetu je kvalita silně závislá na kvalitě partnera, který to dané území obhospodařuje, jednotná je jen cenová politika
1 x

jahpisin
Příspěvky: 248
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod jahpisin » 6 years ago

mimochodem pokud by jsi chtel tu rychlost 4,5mb/s tak je to 36Mbit....kazdej bude mit agregaci...nikdo ti neda za par stovek garantovanou linku. Pokud tam neni zadnej bezdrat poskytovatel, mas jedine volnou bud xdsl s kvalitou jaka tam je momentalne, nebo LTE ...a to, ze to bude habrovat je vec jina.......za me jedine doporuceni prestehuj se tam kde je kvalitni pripojeni. Mam nejradsi kdyz se nekdo prestehuje do nejake prdele a pak zacne knourat jak tam neni moznost se pripojit k netu.

pripadne je tam jeste
www.ycnet.cz
0 x