Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Upgrade kit JRC-24 MIMO

WIFI, LTE, dvoubodové spoje, antény atd. Vlákna zaměřené přímo na problematiku MikroTik/RouterBoard a Ubiquiti prosím směrujte do příslušného fóra, viz výše.
Jenya
Příspěvky: 486
Registrován: 17 years ago

Re: Upgrade kit JRC-24 MIMO

Příspěvekod Jenya » 11 years ago

No proto 8)
0 x

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 11 years ago

to uz je lepsi...na nasi REG tam mam 841 resp. 919kc s dph. Libi se mi ze maj verze na N konektor a ne titerne SMA.

PW
0 x

Tomáš Nesrsta
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tomáš Nesrsta » 11 years ago

pcwifi píše:to uz je lepsi...na nasi REG tam mam 841 resp. 919kc s dph. Libi se mi ze maj verze na N konektor a ne titerne SMA.

PW


To ma taky a za kolik tam mate paraboly 24db, obyc a extreme. Ja tam mam 4557 / 5945 vc dph. a u blby i4 mam 3979 / 5052. To se asi v ipmedii zblaznili ne? ten rozdil je celkem brutalni :twisted:
0 x

neverhappy
Příspěvky: 565
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod neverhappy » 11 years ago

To ma taky a za kolik tam mate paraboly 24db, obyc a extreme. Ja tam mam 4557 / 5945 vc dph. a u blby i4 mam 3979 / 5052. To se asi v ipmedii zblaznili ne? ten rozdil je celkem brutalni

To same a ve wifi aspa lehce pres 6000 s DPH
0 x

Jenya
Příspěvky: 486
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Jenya » 11 years ago

i4 ma nej ceny co jsem nasel, teda mam nejakou dealerskou kategorii ovsem.
Přílohy
i4.JPG
i4.JPG (39.75 KiB) Zobrazeno 2233 x
0 x

tom-tom
Příspěvky: 1089
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod tom-tom » 11 years ago

Si děláte srandu s tou cenou za kit u Ipmedie? Takže Discomp to nakupuje za 500-600 bez DPH a chce nás podojit. Tak za těch 1500 si to můžou leda tak strčit do pr*ele :)
Jsem zvědavý, za kolik to nabídne Aspa. Poslední dobu sleduju, že ikdyž u nich za rok protočíme slušnou sumu, tak ceny co máme u nich se slevou, jinde jsou i méně a bez slevy.
Asi ty nákupy u nich omezíme.
0 x

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 11 years ago

mě by spíš zajímalo jestli se to vejde do malí jirousky nebo ne.
0 x

net.work
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod net.work » 11 years ago

vejde
0 x

Uživatelský avatar
midnight_man
Příspěvky: 3680
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod midnight_man » 11 years ago

0 x

Repkins
Příspěvky: 719
Registrován: 18 years ago
Bydliště: Brno

Příspěvekod Repkins » 11 years ago

Ty Jirousy má kupodivu i4 fakt nejlevněji. Onehdá jsem je tam bral. Bylo to zhruba po roce od poslední objednávky, takže jsem klesl na základní dealer kategorii a i přesto jsou tam nejlevnější. Ale jinak RBčka 711 už tam vycházejí pro mě asi tak o 150 Kč dráž než jinde, takže tam nic neberu. Akorát se mě v IPmedii zdá, že tam mají nějakej velkej EKO poplatek 20,-/kus, když na anténu je 5,-/kus.
0 x

Uživatelský avatar
midnight_man
Příspěvky: 3680
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod midnight_man » 11 years ago

ten discomp je fakt ....nenazrany. Pockame co povie aspa.cz tam bereme :)
0 x

neverhappy
Příspěvky: 565
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod neverhappy » 11 years ago

Ted me napada ze kdyz v Ipmedii koupin jrc 24 extrem za 3140,- a 2ks upgrade kit za 1362,- celkem me tedy vyjdou na 4502,- bez DPH a zbydou mi 2 ks nahradni ozarovace
Zatimce kdyz tam koupim 24dB mimo tak je mam za 4934 a nic mi nezbyde.
Takze je levnejsi 24dB jirous extrem a k tomu kit na mimo, nez koupit rovnou mimi verzi, nebo je dotlacit na cenu jako u i4wifi
0 x

Uživatelský avatar
midnight_man
Příspěvky: 3680
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod midnight_man » 11 years ago

a co s tym ozarovacom budes robit? :D
0 x

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 11 years ago

cim vice tim lepe...na to bude padat prach nekde v koute 8) prijde mi to taky nesmyslny mit takovou vec do rezervy...

PW
0 x

tom-tom
Příspěvky: 1089
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod tom-tom » 11 years ago

Ten kluk není hloupý, ušetří na jednom setu 432 korun.... a za to co mu zbyde, ještě ve sběrných surovinách dostane nějaký peníz, který nemusí prohnat účetnictvím :)
0 x