Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Cim vodotesne izolovat krabici na antene ?

WIFI, LTE, dvoubodové spoje, antény atd. Vlákna zaměřené přímo na problematiku MikroTik/RouterBoard a Ubiquiti prosím směrujte do příslušného fóra, viz výše.
Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Cim vodotesne izolovat krabici na antene ?

Příspěvekod pcwifi » 13 years ago

Seslo se mi tu par ElboxRF - Teraant 5ghz 19db a rad bych na samotnou antenu upevnil nejaky boxik, napr. toto

Obrázek

Samozrejme v mensi velikosti cca 15x11cm. Na pozici kde je originalni uchyceni mechaniky na antenu udelat upevneni s krabici,na distancni sloupky RB711 nebo Wisp,original uchyt od anteny zabudovat do one krabice tak aby sel plne vyuzit k upevneni na stozar,v tom problem nevidim. Jedine cim si nejsem jist je cim zaizolovat stycnou plochu,kde na sebe dolehaji kraje anteny a krabice,staci li nejaky obyc silikon ci neco vic...

Krabice me vyjde na nejakych 110kc,chvile prace a silikon nebo neco jineho ? se taky cenove mele kolem 130kc...
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

Uživatelský avatar
stouracpetr
Příspěvky: 623
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod stouracpetr » 13 years ago

Doporucuji Mamut glue high tack .Vypada jako silikon,ma stalou pridrznost,vydrzi mnohem dele.Barva bila.Vyhradne toto lepidlo pouzivame na anteny,ktere vyrabime,po cca 3 letech-pevnost a vodotesnost nemenna,lehce zezloutne.

Petr Stourac
1 x

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 13 years ago

velmi diky za typ, doporuceny "silikon" vypada dobre, zkusim a uvidime 8)
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

basty
Příspěvky: 2475
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod basty » 5 years ago

Nevite, kde se da sehnat silikon v male tube jako je u jirousek?
0 x

rsaf
Příspěvky: 1669
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod rsaf » 5 years ago

0 x

Uživatelský avatar
Myghael
Příspěvky: 1309
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod Myghael » 5 years ago

Jirous tam dává Lukopren S. Ten se dá i koupit: https://www.lucebni.cz/51-silikonove-tmely
0 x
Si vis pacem, para bellum.

MikroTik, UBNT, Cisco, TP-Link... rozhoduje vhodnost toho či onoho pro konkrétní použití, ne jaké logo nalepili v Číně na krabici. Na tomto fóru vystupuji jen a pouze sám za sebe.

dagus
Příspěvky: 1288
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod dagus » 5 years ago

Soudal dělá ideal velikost balení jako zubní pasta, cena až tak top není, ale beru ho i tak kvůli balení.
0 x

mpcz
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod mpcz » 5 years ago

Myghael píše:Jirous tam dává Lukopren S. Ten se dá i koupit: https://www.lucebni.cz/51-silikonove-tmely

Lukopren-ů S je tam 8 druhů. Některé méně vhodné. mpcz, 7mar2019
0 x