Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

dohledání provozovatele WiFi, Brno

WIFI, LTE, dvoubodové spoje, antény atd. Vlákna zaměřené přímo na problematiku MikroTik/RouterBoard a Ubiquiti prosím směrujte do příslušného fóra, viz výše.
Uživatelský avatar
svestka
Příspěvky: 1423
Registrován: 13 years ago
antispam: Ano

dohledání provozovatele WiFi, Brno

Příspěvekod svestka » 4 years ago

Ahoj. Trochu nestandartní prosba: v rámci centra Brna potřebujeme dohledat provozovatele 5 Ghz APček s SSID: SlAbAkH (MAC 64:D1:54:5F:54:0D) a AjMdaN (E4:8D:8C:F3:15:6B). Bohužel si neustále lezeme kanálově do zelí, a začíná to připomínat hon na kličkujícího zajíce. Oni přeladí na náš kanál, my musíme taky, atd. a pořád dokola.

Kdyby tu někdo měl povědomí, budeme rádi za kontakt.

Díky

UP: + SSID KreMtroRiUm (MAC E4:8D:8C:FB:A2:95), ten samý problém, oni snad ani neskenují pásmo kvůli už existujícím sítím, když dělají nové AP :(
0 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)

Uživatelský avatar
Gemb
Příspěvky: 2633
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod Gemb » 4 years ago

Neviem ale predpokladám ze toto je v preplnených lokalitách úplne bežné.... Niektoré 5ghz u nás preladujem pravidelne a niektoré bežia roky.... Ideálne si to dat dakde na 5100 pokiaľ si dostatočne odvazny.
0 x

Uživatelský avatar
svestka
Příspěvky: 1423
Registrován: 13 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod svestka » 4 years ago

Gemb píše:Neviem ale predpokladám ze toto je v preplnených lokalitách úplne bežné.... Niektoré 5ghz u nás preladujem pravidelne a niektoré bežia roky.... Ideálne si to dat dakde na 5100 pokiaľ si dostatočne odvazny.


Ono zrovna v dané lokalitě dělá ČTÚ to jediné co umí, tedy měří 5GHz.
0 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 4 years ago

Pripomina mi to hvezdoneti manyry :( ale ja jen placam obcas :) nejsou na tom saitu treba dva omnitiky ac :)
1 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

Uživatelský avatar
svestka
Příspěvky: 1423
Registrován: 13 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod svestka » 4 years ago

S_a_M píše:Pripomina mi to hvezdoneti manyry :( ale ja jen placam obcas :) nejsou na tom saitu treba dva omnitiky ac :)


Netuším odkud to svítí. Jen z jednoho ssid jde vyčíst asi "krematorium", ale že by se mi chtělo někde tam běhat a měřit, to fakt ne :)
Nicméně je to jeden poskytovatel, evidentně má nějaký "algoritmus" na vymýšlení ssidček.
0 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)

rsaf
Příspěvky: 1669
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod rsaf » 4 years ago

Asi krematorium, protože ta tvá rádia chce upálit.
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 4 years ago

rsaf píše:Asi krematorium, protože ta tvá rádia chce upálit.

A nebo drží smutek za Karla
0 x

Uživatelský avatar
Salamander
Příspěvky: 97
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod Salamander » 4 years ago

Nemuzou to byt spoje ke kameram co tam ma BKOM? U krematoria urcite neco maji a v centru Brna taky.
0 x

Uživatelský avatar
svestka
Příspěvky: 1423
Registrován: 13 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod svestka » 4 years ago

Salamander píše:Nemuzou to byt spoje ke kameram co tam ma BKOM? U krematoria urcite neco maji a v centru Brna taky.

že by šetřili a dělali to na 5ghz?
0 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)

Uživatelský avatar
Salamander
Příspěvky: 97
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod Salamander » 4 years ago

svestka píše:
Salamander píše:Nemuzou to byt spoje ke kameram co tam ma BKOM? U krematoria urcite neco maji a v centru Brna taky.

že by šetřili a dělali to na 5ghz?


Na nekterych mistech kde nemaji optiku jo.
0 x