Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Dobrá aplikace na detekci wifi sítí

WIFI, LTE, dvoubodové spoje, antény atd. Vlákna zaměřené přímo na problematiku MikroTik/RouterBoard a Ubiquiti prosím směrujte do příslušného fóra, viz výše.
Radek.Kovacik
Příspěvky: 162
Registrován: 11 years ago

Re: Dobrá aplikace na detekci wifi sítí

Příspěvekod Radek.Kovacik » 5 years ago

Capsman to umí měnit i dynamicky dle aktuálního stavu nebo taky pouze po restartu MT?
0 x

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 5 years ago

je tam možnost zapnout rescan a tušim i čas po kterym rescanuje a zvolí kanál znova.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

DarkLogic
Příspěvky: 1315
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod DarkLogic » 5 years ago

Podle ceho se kanal vubec vybira? Dela spektralni analyzu nebo jen vyskenuje kanaly cizich wifin nebo treba na zaklade chybovosti pri komunikaci s klientskymi zarizenimi zkousi vybrat nejlepsi kanal?
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 5 years ago

Sken a vyuziti kanalu jak pise hapi vetsinou to udela a vybere kanal co bych vybral ale musi to byt zapnute.
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 5 years ago

Ted z5 k tematu poprosim jablickar co pouzivate za apku cena az tak nerozhoduje dulezita je funkcnost ja totiz na nic poradneho nenarazil co by predcilo cesky wifianalyzer na androidu.
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

janusz
Příspěvky: 1
Registrován: 4 years ago

Příspěvekod janusz » 4 years ago

S_a_M píše:Ted z5 k tematu poprosim jablickar co pouzivate za apku cena az tak nerozhoduje dulezita je funkcnost ja totiz na nic poradneho nenarazil co by predcilo cesky wifianalyzer na androidu.


Nevim jestli myslis iPhone nebo Mac. Ale na iPhone zadna aplikace neni protoze Apple neumoznuje zobrazeni detailnejsich wifi informaci jako okolni site, sila signalu, frekvence apod.
1 x

pedro4444
Příspěvky: 849
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod pedro4444 » 4 years ago

jj na pc inssider je topka...
a na mobile ako bolo spominane wifi analyzer alebo wifiman...
0 x