Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Andrew / CommScope

WIFI, LTE, dvoubodové spoje, antény atd. Vlákna zaměřené přímo na problematiku MikroTik/RouterBoard a Ubiquiti prosím směrujte do příslušného fóra, viz výše.
intercooler
Příspěvky: 1
Registrován: 10 years ago

Andrew / CommScope

Příspěvekod intercooler » 5 years ago

Ahojte

,kto vie kto predáva antény CommScope typ VHLP.

Písal som výrobcovi a odpoveď žiadna.

Ďakujem
0 x

Cheprer
Příspěvky: 930
Registrován: 13 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Olomouc a okoli

Příspěvekod Cheprer » 5 years ago

Hele to je trochu problem.
U nás se sice vyrábí, ale není žádný přímý profejce. Zkusím ti prohledat kontakt na jednoho borca z jedné firmy či jim tady jako jediní dělají zastoupeni.
Na jaký spoj to chceš anténu?
Nepočítej že třeba na Huawei si něco koupis. To ti neprodaji protože Huawei má výhradní právo na odběr kvůli tuším že nějakým patentu těch antén k jejich spojům a nemohou je samostnatne prodavat. Teda jenom nektery. Záleží na freq.. Pasmo. U licenci to přej pro některý jde, ale třeba sem to řešil pro eband který jsem koupil s 30cm antenama a chtěl jsem tam dat 60cm a tu zrovna vubec.
0 x
Ferenc Richard
info[at]RFservis[dot]cz
+420 774 164 886
Vystavba telek. reseni LTE, 3G, 2G [HUAWEI,NOKIA..]
Mikrovlny ericsson, huawei, ray, alcoma...
Vytyčování met. a opt. siti o2
Servis a udrzba mob. a fix stanic.
Poskytovani telek. sluzeb Olomoucky kraj.

K3NY
Příspěvky: 442
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod K3NY » 5 years ago

ja jsem pro CommScope pracoval v Nemecku. Kde se to da koupit vubec netusim, co vim tak anteny se bouchaj v Brne Modricich, cast elektroniky se dela v Pradubicich Svitkov. Nemeli sme moc pristup k tomu pro koho co je, ale co si pamatuju tak objednavky byly jen pro velke spolecnosti typu ATaT, Verizon, T-mobile atd. Vsechno chodilo v seriich 300ks+ zadna kusovka.
0 x

Peyrak
Příspěvky: 1588
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Peyrak » 5 years ago

mám tyto antény na 11G racomu, ale kde jsem k tomu přišel musím zjistit
0 x