Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

OPRAVA SIKLU

WIFI, LTE, dvoubodové spoje, antény atd. Vlákna zaměřené přímo na problematiku MikroTik/RouterBoard a Ubiquiti prosím směrujte do příslušného fóra, viz výše.
pata
Příspěvky: 112
Registrován: 12 years ago

OPRAVA SIKLU

Příspěvekod pata » 5 years ago

Dnes MORDOR, odneslo to jedno SIKLU EH710TX...10m kabel FTP/PE + PoE zdroj original je OK. leč ETH1 port s PoE nee...
A tedy se ptam tech co uz si s timhle zadali nekdy v min? Nevite kolik a kdo se zabyvat opravou? Je to cca 3Mesice po zaruce :/ Smozrejme se zepútam i naseho dodavatele, ale jde mi o to zda to nejde nekde levnejc...pripadne.
0 x

Uživatelský avatar
k3dt
Příspěvky: 44
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod k3dt » 5 years ago

EH7xx jsou bohuzel sr**ka... nam jich odeslo pri bourkach vic jak 10ks. Byl u nas i jeden z typku ze Siklu zjistovat kde je problem, protoze na sajtach byly i 1200TX, 1200TL, BT a tim se nikdy nic nestalo.. problem se zrejme nenasel, ale nastesti vsecky kusy vzali zpet. U vetsiny nefungujicich kusu byl jen vadnej celni panel.. ale co chciplo presne za soucastku jsme dal nezkoumali.
0 x

pata
Příspěvky: 112
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod pata » 5 years ago

k3dt píše:EH7xx jsou bohuzel sr**ka... nam jich odeslo pri bourkach vic jak 10ks. Byl u nas i jeden z typku ze Siklu zjistovat kde je problem, protoze na sajtach byly i 1200TX, 1200TL, BT a tim se nikdy nic nestalo.. problem se zrejme nenasel, ale nastesti vsecky kusy vzali zpet. U vetsiny nefungujicich kusu byl jen vadnej celni panel.. ale co chciplo presne za soucastku jsme dal nezkoumali.


no tak tohle se stalo, cca 5 mesicu po zaruce...., a na tom sajtu odeslo jen a pouze toto SIKLU EH710TX, nic jineho..., meli jste ty siklace v zaruce? od koho to bylo kupovany..ja to mam pres i4 a tam mi rekli oprava cca skoro cela cena nove jednotky.... :/
0 x

Uživatelský avatar
k3dt
Příspěvky: 44
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod k3dt » 5 years ago

Oprava bude vzdycky za batoh protoze se to posila do Izraele. Jestli mate jinou TX7xx jednotku zkuste swapnout ty celni panely.. zaruku tim nezrusite.. pokud to bude fungovat, tak bude problem jen v nejaky soucastce toho celniho panelu.. a tam jich je fakt jen par. V zaruce byly nastesti tak jsme to dal moc nezkoumali.
0 x

Ispič
Příspěvky: 186
Registrován: 6 years ago

Příspěvekod Ispič » 5 years ago

Napiš to tomu šulinovi co vychvaloval Siklu v tématu 80Ghz na 4km :D
Já mám siklu různých verzí asi 10 spojů, a problém byl pouze u jedné jednotky která se restartovala do defaultu (asi závada na reset tlačítku, už se to teďka dlouho nestalo), jsem nikdy se žádným neměl problém. Nejstarší jsou ty uplně první co se k nám začali dovážet (6 let?), takže za mě musím říct levné, ale dobré.
0 x

loopie
Příspěvky: 66
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod loopie » 5 years ago

Hezký den,
nedávno jsme řešili nezáruční opravu 1200TX a v Siklu nám vyšli celkem vstříc. Platili jsme pouze dopravu (cca 6000), oprava samotná byla zdarma. Celé to netrvalo déle než měsíc. Kupováno v ipmedia.

Jarda
0 x