Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Site Survey na TL-WR841N

WIFI, LTE, dvoubodové spoje, antény atd. Vlákna zaměřené přímo na problematiku MikroTik/RouterBoard a Ubiquiti prosím směrujte do příslušného fóra, viz výše.
DarkLogic
Příspěvky: 1315
Registrován: 13 years ago

Site Survey na TL-WR841N

Příspěvekod DarkLogic » 6 years ago

Poradí někdo, jak se dá na TL-WR841N v13 s novým FW dělat Site Survey. Vždycky se to obcházelo tak, že se v základním nastavení Wireless kliklo na WDS a objevilo se tlačítko Site Survey. Teď tam ale není ani volba WDS. Je nějaký jiný způsob, jak oskenovat okolní sítě na tomhle routeru?
0 x

Peyrak
Příspěvky: 1588
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Peyrak » 6 years ago

v13 nebrat, je to shit
0 x

DarkLogic
Příspěvky: 1315
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod DarkLogic » 6 years ago

On už si člověk verzi nevybere - co přijde, to má. Navíc předpokládám, že stejný problém bude i u jiných modelů, např. TL-WR840N - podle emulátoru to vypadá stejně problematicky. Když jsem to chtěl nahradit třeba Netisem, tak mi přišlo, že má nějaké dlouhé odezvy (bylo to znát při práci přes SSH). Zkusil jsem Mikrotik hAP lite, tam se mi to zase chovalo divně na mobilu, že to přenášelo jen pár Mb/s (viz jiné vlákno). Takže vybrat něco, co by nemělo chyby a bylo za dobré peníze, prakticky nejde a TP-Link jinak běhá dobře.

Ale nechci tady řešit výběr vhodného routeru, na to jsou jiná vlákna. Jen se prostě ptám, jestli je nějaká možnost skenování sítí v nové verzi TL-WR841N.
0 x

Pintero
Příspěvky: 1352
Registrován: 17 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Pintero » 6 years ago

DarkLogic píše:On už si člověk verzi nevybere - co přijde, to má.

Přesně, já dnes přepojoval 3 zákazníky od jiného poskytovatele a měli Netis, Tendu, TP-Link....
0 x