Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

TL-WR840N(ISP)

WIFI, LTE, dvoubodové spoje, antény atd. Vlákna zaměřené přímo na problematiku MikroTik/RouterBoard a Ubiquiti prosím směrujte do příslušného fóra, viz výše.
Kaja
Příspěvky: 371
Registrován: 18 years ago

TL-WR840N(ISP)

Příspěvekod Kaja » 6 years ago

Vsiml jsem si, ze v novem firmware (3.16.0 0.9.1 v6011.0 Build 180123 Rel.7840nb) je obsazeno menu pro CPE WAN Management Protocol resp TR-069.
Overoval nekdo z Vas funkcnost?
Zjistovali jste nekdo z Vas jak presne funfuje AgileSuite? Jestli jen pres TFTP cpe do jednotky firmware, nebo nejak spolupracuje s CWMP.

K.
0 x

whef
Příspěvky: 997
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod whef » 6 years ago

Dnes byl na toto téma webinář od TP-linku, no osobně nevím jestli se mi bude chtít tou složitou cestou dělat konfigy. Můžeš si to pustit ze záznamu na parner portálu.

Kaja píše:Vsiml jsem si, ze v novem firmware (3.16.0 0.9.1 v6011.0 Build 180123 Rel.7840nb) je obsazeno menu pro CPE WAN Management Protocol resp TR-069.
Overoval nekdo z Vas funkcnost?
Zjistovali jste nekdo z Vas jak presne funfuje AgileSuite? Jestli jen pres TFTP cpe do jednotky firmware, nebo nejak spolupracuje s CWMP.

K.
0 x

Kaja
Příspěvky: 371
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Kaja » 6 years ago

Na webinar jsmem ted koukal. ale o CWMP tam neni vubec nic.

Skoda, ze k tomu genetaroru nejsou zdrojaky aby to slo trochu zautomatizovat.
Vypada to, ze pres TFTP tam po wanu cpou ty vygenerovany konfigy.
Ale nejak jsem nepochopil tu spolupraci s DHCP serverem (mozna tomu routeru pres option da adresu toho TFTP).
K.
0 x