Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Ericsson MINI-LINK PT 6352

WIFI, LTE, dvoubodové spoje, antény atd. Vlákna zaměřené přímo na problematiku MikroTik/RouterBoard a Ubiquiti prosím směrujte do příslušného fóra, viz výše.
Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Ericsson MINI-LINK PT 6352

Příspěvekod hapi » 6 years ago

Nemá někdo víc informací? nemůžu najít ani datasheet nebo manual. Prodává to ještě někdo kromě vanka?

Jakou to má vlastně max rychlost? někde čtu 5Gbit a někde 10Gbit. Bez datasheetu/manualu je to hrůza.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

zzam
Příspěvky: 115
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod zzam » 6 years ago

Sice máme už 2 měsíce zakoupené, ale pořád nedodáno. Snad příští týden by spoje mohly dorazit, tak pak můžu podat report. Více info třeba zde http://konference.ispconsulting.cz/site ... icsson.pdf
0 x

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 6 years ago

jo tohle jsem taky našel a taky jsem to našel v různých verzích to pdfko. Teď tu někdo ze slovenska psal že existuje silnější verze. Vanko na webu nemá třeba 0.6m parabolu.

Tohle je od ericssonu docela zklamání, prolezl sem web a net ale zjistit třeba citlivosti a podobný věci se mi nepodařilo. Nechci kupovat na slepo podle toho že to někde někdo má.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 6 years ago

Nasazeny 2 spoje.10gbit/s umí v singlu pri sirce 2000mhz👍
Naposledy upravil(a) KoZLiCeK dne 26 Jan 2018 07:40, celkem upraveno 2 x.
0 x

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 6 years ago

hapi píše:jo tohle jsem taky našel a taky jsem to našel v různých verzích to pdfko. Teď tu někdo ze slovenska psal že existuje silnější verze. Vanko na webu nemá třeba 0.6m parabolu.

Tohle je od ericssonu docela zklamání, prolezl sem web a net ale zjistit třeba citlivosti a podobný věci se mi nepodařilo. Nechci kupovat na slepo podle toho že to někde někdo má.

-77 to má pro nejnizsisi modulaci a nejsnizsi šířku (125mhz).Od -60 jede full 1G.Standart je +14db ale umí +18db TX.Oproti hracce siklu je to jiny level.
1 x

zzam
Příspěvky: 115
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod zzam » 6 years ago

hapi píše:jo tohle jsem taky našel a taky jsem to našel v různých verzích to pdfko. Teď tu někdo ze slovenska psal že existuje silnější verze. Vanko na webu nemá třeba 0.6m parabolu.

Tohle je od ericssonu docela zklamání, prolezl sem web a net ale zjistit třeba citlivosti a podobný věci se mi nepodařilo. Nechci kupovat na slepo podle toho že to někde někdo má.


Vanco má 60cm parabolu, lze za 1500 Kč dokoupit. Jinak cenová politika u Ericssonu je pro nás jako odběratele poměrně nepopulární - dostaneš spoj v základní konfiguraci 1GB a aktivním 1 portem, chceš nějakou službu navíc? Tak si připlatíš, například dokoupení vysílacího výkonu 4dBm vyjde cca 10000Kč bez Dph:
cenik.PNG
cenik.PNG (66.1 KiB) Zobrazeno 6604 x


parametry.PNG
parametry.PNG (85.23 KiB) Zobrazeno 6604 x
0 x

soooc
Příspěvky: 1586
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod soooc » 6 years ago

Příplatek za transparentnost pro VLAN se naučili od bankéřů? :-D
0 x
Petr Šlinz
UBNT mám rád!

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 6 years ago

hmm, to abych se radši nepoohlídnul po siae alfoplus80HDX. Tam mě žádný překvapení nečekají jako třeba za zaplacení 10Gbit portu.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 6 years ago

soooc píše:Příplatek za transparentnost pro VLAN se naučili od bankéřů? :-D

To je INBAND managment.
0 x

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 6 years ago

inband? takže když nechci k pojítku tahat další kabel pro dohled tak budu platit?
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 6 years ago

hapi píše:inband? takže když nechci k pojítku tahat další kabel pro dohled tak budu platit?

Ne, managment je vzdy na jine VLANE nez bezny provoz,coz je dobre.Jinak si musis zaplatit ether provider mode.
K jednotce privedes napajení a opticky kabel.nic vic.Samozrejmne ma na sobe ethernet pro nastaveni jednotky.
0 x

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 6 years ago

hapi píše:hmm, to abych se radši nepoohlídnul po siae alfoplus80HDX. Tam mě žádný překvapení nečekají jako třeba za zaplacení 10Gbit portu.

to je +- nastejno mimo ceny spoje.
0 x

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 6 years ago

možná na stejno ale nečekaji mě tam překvápka typu zaplat si 10Gbit port a ještě je platim po jednom.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 6 years ago

KoZLiCeK píše:
hapi píše:inband? takže když nechci k pojítku tahat další kabel pro dohled tak budu platit?

Ne, managment je vzdy na jine VLANE nez bezny provoz,coz je dobre.Jinak si musis zaplatit ether provider mode.
K jednotce privedes napajení a opticky kabel.nic vic.Samozrejmne ma na sobe ethernet pro nastaveni jednotky.


takže je management pouze ve vlan a když chci aby nemusel bejt ve vlan zaplatim 5k5? tohle se dá u siae prostě nastavit zadarmo.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 6 years ago

hapi píše:
KoZLiCeK píše:
hapi píše:inband? takže když nechci k pojítku tahat další kabel pro dohled tak budu platit?

Ne, managment je vzdy na jine VLANE nez bezny provoz,coz je dobre.Jinak si musis zaplatit ether provider mode.
K jednotce privedes napajení a opticky kabel.nic vic.Samozrejmne ma na sobe ethernet pro nastaveni jednotky.


takže je management pouze ve vlan a když chci aby nemusel bejt ve vlan zaplatim 5k5? tohle se dá u siae prostě nastavit zadarmo.

Bohuzel,ale taky proc mit inband. Ono u siae je to jiz zaplacene v cene... proto stoji vic.Bohuzel siae take neumi mensi sirku pasma jak 250, a mensi modulacni schemata.
0 x