Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Ericsson MINI-LINK PT 6352

WIFI, LTE, dvoubodové spoje, antény atd. Vlákna zaměřené přímo na problematiku MikroTik/RouterBoard a Ubiquiti prosím směrujte do příslušného fóra, viz výše.
Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Re: Ericsson MINI-LINK PT 6352

Příspěvekod hapi » 6 years ago

nejspíš pojede na nižší jako siae. Ale budme rádi aspoň za tuhle dokumentaci.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

whef
Příspěvky: 997
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod whef » 6 years ago

No nevím, proč to tedy na vancu nabízí, jako jednu variantu až do 10Gbit, jestli se tedy vyrábí dvě revize. Otázka jestli už nevyrábí jenom jednu a ta dokumentace není od starého rádia. Kolik rozhraní to má v základu ? V popisu píšou, že jsou osazeny všechny, ale jak jsem koukal do manuálu jen tak rychle, tak nemusí být. Asi jsou na to potřeba nějaké special průchodky, nebo přímo kabely ? Moc jsem to nestudoval, tak jen tak pro info.

hapi píše:nejspíš pojede na nižší jako siae. Ale budme rádi aspoň za tuhle dokumentaci.
0 x

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 6 years ago

whef píše:No nevím, proč to tedy na vancu nabízí, jako jednu variantu až do 10Gbit, jestli se tedy vyrábí dvě revize. Otázka jestli už nevyrábí jenom jednu a ta dokumentace není od starého rádia. Kolik rozhraní to má v základu ? V popisu píšou, že jsou osazeny všechny, ale jak jsem koukal do manuálu jen tak rychle, tak nemusí být. Asi jsou na to potřeba nějaké special průchodky, nebo přímo kabely ? Moc jsem to nestudoval, tak jen tak pro info.

hapi píše:nejspíš pojede na nižší jako siae. Ale budme rádi aspoň za tuhle dokumentaci.

ma 4 rozhraní pro sfp ci sfp+.Aktivni je ale v zakladu pouze jeden jakykoliv slot.Sloty jsou chraneny krytem.V zakladu mas jeden pro sfp a napajeni.Opticky kabel s krytkou stoji pakatel, cca do 1kkc 50metrovy.Co prodava vanco umi 10gbit.
0 x

Pintero
Příspěvky: 1352
Registrován: 17 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Pintero » 6 years ago

Kód: Vybrat vše

Typická spotřeba do 58 W

fakt to žere 58W ??
0 x

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 6 years ago

The typical power consumption for one packet radio, excluding power cable loss, is < 65 W.

takže ano
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 6 years ago

Pintero píše:

Kód: Vybrat vše

Typická spotřeba do 58 W

fakt to žere 58W ??

ano jako temer kazda 80ka a take zalezi jaky mas TX.(mereno)
0 x

pata
Příspěvky: 112
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod pata » 6 years ago

Kolegove, uz jste si natetnto spoj nekdo poridil ten jejich inband management za priplatek tech 5500 penez, nebo to valite pres VLANY ten dohled?
0 x

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 6 years ago

pata píše:Kolegove, uz jste si natetnto spoj nekdo poridil ten jejich inband management za priplatek tech 5500 penez, nebo to valite pres VLANY ten dohled?

Mám nekolik techto spoju,jen jeden spoj mám s licensi na inband, zbytek jede na VLANe a je to bezpecnejsi.
0 x

Pintero
Příspěvky: 1352
Registrován: 17 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Pintero » 6 years ago

Můžete někdo prosím napsat jednoduchou kuchařku jak ten spoj rozjet? Mě se nějak nedaří - asi už je toho na mě v pátek moc.. :frowning2:
Díky.
0 x

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 6 years ago

Pintero píše:Můžete někdo prosím napsat jednoduchou kuchařku jak ten spoj rozjet? Mě se nějak nedaří - asi už je toho na mě v pátek moc.. :frowning2:
Díky.

co ti nejde? rad poradim step by step. :-)
0 x

zzam
Příspěvky: 115
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod zzam » 6 years ago

Management valíme přes VLAN, dokoupit licenci na to neplánujeme.
0 x

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 6 years ago

zzam píše:Management valíme přes VLAN, dokoupit licenci na to neplánujeme.

presne tak.nema to smysl.
0 x

Pintero
Příspěvky: 1352
Registrován: 17 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Pintero » 6 years ago

KoZLiCeK píše:co ti nejde? rad poradim step by step. :-)

Klasicky jsem vybalil první krabici, pak všechny a zjišťoval co chybí a co ne (konektory, krytky na konektory...) Je to můj první Erik, takže jsem vůbec netušil, co je v základu a co není (...není nic) takže jsem to doobjednal a mám snad vše co k tomu potřebuji.
První co si nejsem jistý - antény potřebuji levou i pravou montáž, držák ale nejde easy přehodit a anténa má u límce nýty nahoře - nebude tam voda?
- jak jsem vybaloval krabice, tak jsem zamíchal "SIM" karty - je jedno do jakého spoje je vložím? Orientace SIMky výřezem ven?
0 x

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 6 years ago

Pintero píše:
KoZLiCeK píše:co ti nejde? rad poradim step by step. :-)

Klasicky jsem vybalil první krabici, pak všechny a zjišťoval co chybí a co ne (konektory, krytky na konektory...) Je to můj první Erik, takže jsem vůbec netušil, co je v základu a co není (...není nic) takže jsem to doobjednal a mám snad vše co k tomu potřebuji.
První co si nejsem jistý - antény potřebuji levou i pravou montáž, držák ale nejde easy přehodit a anténa má u límce nýty nahoře - nebude tam voda?
- jak jsem vybaloval krabice, tak jsem zamíchal "SIM" karty - je jedno do jakého spoje je vložím? Orientace SIMky výřezem ven?

1.) co si predstavujes pod pojmem zaklad? kdyz objednávam erika, tak v zakladu mam jednotku ,antenu, prechod antenu, power konektor a krytku na sfp.vic neni treba.
2.) anntenu muzes dat na levo i napravo.antena ma "odvod" z obouch stran.Dle toho jak potrebujes das prechodovou cast tak aby konektory sly dolu.
3.) SIM pamety se asi mouzou prohodit, to si nejsem jisty.Vyrez sim pameti ve slotu je venku(vidis ho).
0 x

Pintero
Příspěvky: 1352
Registrován: 17 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Pintero » 6 years ago

Já jsem v dodávce měl jen radia a antény, bez pwr konektorů a krytek, pak se to vysvětlilo, chyba v dodávce.
Každopádně simky jsem zkusmo vložil, aktivoval dočasnou licenci, do mng jednotek se dostal, nastavil radiové parametry, TX zapnul, ale jednotky pořád nejsou radiově spojeny. :frowning2:
0 x