Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

war board

WIFI, LTE, dvoubodové spoje, antény atd. Vlákna zaměřené přímo na problematiku MikroTik/RouterBoard a Ubiquiti prosím směrujte do příslušného fóra, viz výše.
Leeonek
Příspěvky: 3485
Registrován: 18 years ago

Re: war board

Příspěvekod Leeonek » 18 years ago

reno píše:ahojte všichni, tak jsem si koupil dva ks warů /4x wifi/ , jsem však docela zklamán sw který se tam nachází /star-vx/, na svých páteřích máme výhradně rb232 a mikrotiky včetně šejprů, ale to se nedá fakt srovnat, v tomto sw naprosto chybí funkce jako je třeba site survey, zaloha apod. no prostě děs, no a hlavně jsem to stále nerozchodil jako transparentní bridge tak jak všude avizují /protože mikrotik to neumí tedy kromě eoip a wds/. no nevím pokud ten sw nezlepší asi se budu bít dlouho do hlavy, nemožnost zjistit okolní sítě je funkce bez které se v zarušené Opavě prostě neobejdu. :oops: asi krok vedle


Nevíte někdo jestli na to jde narvat MK?
0 x

reno
Příspěvky: 19
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod reno » 18 years ago

no vzhledem k tomu že je tam specialni MIPS procesor od intelu tak asi neee, nicmene chce to jeste pobádat protože jsem videl že staros cpou do routerboardu který ma taky podobný MIPS procesor, nicméně už jsem to částěčně rozchodil a ten výkon je fakt znát
0 x