Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

AP 60ghz

WIFI, LTE, dvoubodové spoje, antény atd. Vlákna zaměřené přímo na problematiku MikroTik/RouterBoard a Ubiquiti prosím směrujte do příslušného fóra, viz výše.
skripek
Příspěvky: 32
Registrován: 10 years ago

Re: AP 60ghz

Příspěvekod skripek » 5 years ago

wwire píše:Pokud to je na SXT60 s ETSI EN 305 550 podle VO-R 10, tak je to legal dozajista :)



Ale prdlajz, kombinace LHG a WAP , jsem zvědavý když má zítra sněžit jestli jim to pojede :-)
0 x

methernet
Příspěvky: 52
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod methernet » 5 years ago

3com píše:V Hulíně jsem si toho všiml, že je nový sloup s kamerama přímo na té hlavní cestě před prodejnou Albert a pod kamerama uplink LHG60 na protilehlý panelák. Víc na očích než tam už to ani nejde :-D


Nevypadá náhodou 60GHz anténa stejně jako 5GHz?
0 x

Uživatelský avatar
3com
Příspěvky: 627
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod 3com » 5 years ago

methernet píše:
3com píše:V Hulíně jsem si toho všiml, že je nový sloup s kamerama přímo na té hlavní cestě před prodejnou Albert a pod kamerama uplink LHG60 na protilehlý panelák. Víc na očích než tam už to ani nejde :-D


Nevypadá náhodou 60GHz anténa stejně jako 5GHz?


Pro toho kdo má 5 a více dioptrií ano.
2 x

methernet
Příspěvky: 52
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod methernet » 5 years ago

3com píše:
methernet píše:
3com píše:V Hulíně jsem si toho všiml, že je nový sloup s kamerama přímo na té hlavní cestě před prodejnou Albert a pod kamerama uplink LHG60 na protilehlý panelák. Víc na očích než tam už to ani nejde :-D


Nevypadá náhodou 60GHz anténa stejně jako 5GHz?


Pro toho kdo má 5 a více dioptrií ano.


No offence.. :D LHG znám jenom z fotek z katalogu, takže ten rozdíl mi unikl. Jak se to dá poznat?
0 x

Uživatelský avatar
Gemb
Příspěvky: 2633
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod Gemb » 5 years ago

methernet píše:
3com píše:
methernet píše:
Nevypadá náhodou 60GHz anténa stejně jako 5GHz?


Pro toho kdo má 5 a více dioptrií ano.


No offence.. :D LHG znám jenom z fotek z katalogu, takže ten rozdíl mi unikl. Jak se to dá poznat?

Asi tak, ze LHG 60 ma hustejsie sito + pred ozarovacom je velky cierny chladic. LHG 5 to ma bez chladicu a redsie sito.
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 5 years ago

Černý chladič jako kráva
0 x

Uživatelský avatar
3com
Příspěvky: 627
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod 3com » 5 years ago

Síto ještě jemnější než u LHG ac ,kde je jemnější než klasické LHG n normy, černý chladič, a pak ledky zboku a ještě i kovový polohovatelný držák...
1 x

Uživatelský avatar
reset
Příspěvky: 2902
Registrován: 16 years ago
Bydliště: intERnet

Příspěvekod reset » 5 years ago

wwire píše:Pokud to je na SXT60 s ETSI EN 305 550 podle VO-R 10, tak je to legal dozajista :)


je tam limit max 20dB (§10) , coz zadne zarizeni nesplnuje, takze legal oni omylem
0 x
ERnet tady, ERnet tam, ERnet vsude kam se podivam

sacnok
Příspěvky: 345
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod sacnok » 5 years ago

3com píše:Síto ještě jemnější než u LHG ac ,kde je jemnější než klasické LHG n normy, černý chladič, a pak ledky zboku a ještě i kovový polohovatelný držák...


Jo jo, ledky svítí modře a jsou z dálky pěkné vidět... :sunglasses:
1 x

Uživatelský avatar
Gemb
Příspěvky: 2633
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod Gemb » 5 years ago

Tak ako ste na tom ? U nas intenzivne snezi uz par hodin, velke chumace, viditelnost na 300m asi. Ziadny spoj nam nespadol a najdlhsi na 1.6km si zlepsil signal na -51dbm
0 x

Uživatelský avatar
Myghael
Příspěvky: 1309
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod Myghael » 5 years ago

Taky jsem měl obavy, ale drží bez problému. :)
0 x
Si vis pacem, para bellum.

MikroTik, UBNT, Cisco, TP-Link... rozhoduje vhodnost toho či onoho pro konkrétní použití, ne jaké logo nalepili v Číně na krabici. Na tomto fóru vystupuji jen a pouze sám za sebe.

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 5 years ago

od přepnutí nastavení na auto a nasazení 6.43.7 a vejš není žádný problém.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

george.tu
Příspěvky: 117
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod george.tu » 5 years ago

Gemb píše:Tak ako ste na tom ? U nas intenzivne snezi uz par hodin, velke chumace, viditelnost na 300m asi. Ziadny spoj nam nespadol a najdlhsi na 1.6km si zlepsil signal na -51dbm


takhle jsme na tom, jezdíme, ometáme. 1 stupeň nad nulou a hustě sněží...
20190108_123701.jpg
20190108_123701.jpg (225.85 KiB) Zobrazeno 2989 x
1 x

pedro4444
Příspěvky: 849
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod pedro4444 » 5 years ago

u nas pod nulou a pohoda sito je ciste :)
george to tu antenu mate v akej nadmorskej vyske? ze ci to nie je az moc v kalamitnej oblasti :)

ziadny vyhrevne teleso z domu alebo podobne nie je v blizkosti lebo to mi tam toho sneh az moc pride ako keby nebezalo to lhg a ste ho zapli nasnezene :D
Přílohy
Výstřižek.JPG
Výstřižek.JPG (25.08 KiB) Zobrazeno 2974 x
0 x

pata
Příspěvky: 112
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod pata » 5 years ago

george.tu píše:
Gemb píše:Tak ako ste na tom ? U nas intenzivne snezi uz par hodin, velke chumace, viditelnost na 300m asi. Ziadny spoj nam nespadol a najdlhsi na 1.6km si zlepsil signal na -51dbm


takhle jsme na tom, jezdíme, ometáme. 1 stupeň nad nulou a hustě sněží...
20190108_123701.jpg


pekny....takze tohle v podstate resi RADOM....to nachumeleni zepredu..co tak dobre drzi spodni "noha" i kdyz to uz odpadava... :)
0 x