Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

AP 60ghz

WIFI, LTE, dvoubodové spoje, antény atd. Vlákna zaměřené přímo na problematiku MikroTik/RouterBoard a Ubiquiti prosím směrujte do příslušného fóra, viz výše.
Uživatelský avatar
stouracpetr
Příspěvky: 623
Registrován: 15 years ago

Re: AP 60ghz

Příspěvekod stouracpetr » 5 years ago

Gemb píše:Fotka by nebola ?


stouracpetr píše:Prvni kusy budou k dispozici kolem 20.12.
0 x

mpcz
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod mpcz » 5 years ago

stouracpetr píše:Nulta serie limcovych radomu uz je ve vyrobe-laser.Zitra se zkusim dohodnout na urychleni -pokud by se natlakova akce zdarila,budou prvni kusy k dispozici kolem 20.12.,v pripade standartniho postupu kolem 14.1.

Jen prosím technický dotaz, co to je "ve vyrobe-laser". Děkuji, mpcz, 12.12.2018
0 x

Uživatelský avatar
stouracpetr
Příspěvky: 623
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod stouracpetr » 5 years ago

1 x

neverhappy
Příspěvky: 565
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod neverhappy » 5 years ago

lhg60.PNG
lhg60.PNG (14.76 KiB) Zobrazeno 3116 x
Zkousel jsem 6.44beta40 a zajimavy vysledek. Je to v UDP, takze to nema zadnou vypovidajici hodnotu. Jen pro zajimavost.
0 x

pgb
Příspěvky: 722
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod pgb » 5 years ago

v betě se měnil btest, konečně umí využít více jader, proto naměříš víc. 60G je halfduplex s linkrate 2.3Gbps a duplexní gigabit jsem z toho při pár spojeních dostal ....
0 x

basty
Příspěvky: 2475
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod basty » 5 years ago

Zkousel uz nekdo ten align v bete?
0 x

mpcz
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod mpcz » 5 years ago

mpcz píše:
stouracpetr píše:Nulta serie limcovych radomu uz je ve vyrobe-laser.Zitra se zkusim dohodnout na urychleni -pokud by se natlakova akce zdarila,budou prvni kusy k dispozici kolem 20.12.,v pripade standartniho postupu kolem 14.1.

Jen prosím technický dotaz, co to je "ve vyrobe-laser". Děkuji, mpcz, 12.12.2018

Děkuji, vím jak vypadá laser, takovou mašinu už nějaký pátek mám v dílničce. Ale právě proto se ptám, jelikož se primárně jedná o plastový dekl. (Alespoň to předpokládám). A ta vlnová délka odpovídá pouze kovovým materiálům. mpcz, 12dec2018
0 x

Uživatelský avatar
stouracpetr
Příspěvky: 623
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod stouracpetr » 5 years ago

Jedna se o limcovy radom,a limec je z hliniku...
0 x

mpcz
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod mpcz » 5 years ago

Jasné, děkuji. mpcz, 12dec2018
0 x

mpcz
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod mpcz » 5 years ago

george.tu píše:má tady někdo vyzkoušený ten nástřik WX2100? dnes mi lehl jeden spoj, teplota kolem 0 a sněží - nejhorší kombinace, ometal jsem i satelitní parabolu.
20181211_091800.jpg
20181211_091802.jpg

Teď přemýšlím, co s tím, jestli testovat ten spray, nebo sehnat nějaký radom a zkusit kolik to ubere signálu? všechno se tu jen polemizuje, rád bych slyšel kdo má co vyzkoušené? nebo nějaké vyhřívání? mám tu folii za pár desetikorun k vyhřívání zrcátek 12V, nalepit tam 2 do serie a hodit si to do poe portu a zapínat si to na dálku? co myslíte?
20181211_144459.jpg

Zdravím, jen pro zajímavost, jak dlouho by trval tento neutěšený stav - viz foto, třeba ti, co neodmetali? Slezlo to samo v přijatelné době nebo bylo třeba to odmetat? Dík, mpcz, 14dec2018
20181211_091800.jpg
20181211_091800.jpg (125.71 KiB) Zobrazeno 2655 x
0 x

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 5 years ago

horší otázku tam už nemáš? to je děs.

Bude to tam tak dlouho dokud bude pod nulou.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

basty
Příspěvky: 2475
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod basty » 5 years ago

Podívám se do křištááálu. :)
0 x

mpcz
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod mpcz » 5 years ago

Děkuji, pro ty, kteří jen nemachrují / nejsou nemocní / postiženi Linuxem a jsou schopni normální odpovědi, jen upřesnění. Podobná situace se sněhem vzniká pravidelně již léta na anténách PW a odpověď i bez KK je u nich jednoduchá: trvá to cca hodinu, dvě a je zase na pár týdnů pokoj. NIKDY to netrvalo déle. mpcz, 14dec2018
0 x

dagus
Příspěvky: 1288
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod dagus » 5 years ago

Jakože ten namrzlej sníh zázrakem sleze? Nebo jsem to snad nějak nepochopil? Starnet bude prodavat sluzbu na lhg s odmetením 24/7 zdarma?
0 x

george.tu
Příspěvky: 117
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod george.tu » 5 years ago

Když jsem to ometal, drželo to fakt hodně, vůbec to nechtělo dolu, takže věřím, že by to samo nesjelo. Jak jsem psal teplota byla 0-1 stupeň nad nulou. Ze satelitní paraboly tomu stačilo trochu pomoc a sjelo to skoro samo, ta je hladká, z tohohle sejta to šlo o poznání hůř, asi tím že ten sníh bylo jakoby částečně zalezlej do těch dírek... Ometl jsem schávlně jen spodek abych viděl, jestli by to sjelo, kdyby tam nebyla ta nožička a ani prd, normálně to drželo od půlky paraboly nahoru... takže fakt jediné řešení bude ten radom, nastříkat ho sprayem a doufat, že z něj to bude sjíždět lépe.
0 x