Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Spoj SIAE ALFOplus2 až 2000 Mbit/s

WIFI, LTE, dvoubodové spoje, antény atd. Vlákna zaměřené přímo na problematiku MikroTik/RouterBoard a Ubiquiti prosím směrujte do příslušného fóra, viz výše.
Ispič
Příspěvky: 186
Registrován: 6 years ago

Re: Spoj SIAE ALFOplus2 až 2000 Mbit/s

Příspěvekod Ispič » 6 years ago

Druhá strana je konektnutá na tu kterou se nedá dostat? Pokud ne, tak ta jednotka vůbec nenabíhá. Já jsem s tímto zápasil když jsem neměl dostatečnou wattáž zdroje. Dalo se do toho dostat s tou rescue ip ale vždy to napsalo, že nesouhlasí heslo. Zkus to napájet pomocí poe, a pokud se na to dostaneš kabelem přes telnet, uvidíš že to zůstává viset při startu. Když to napájíš přes konektor, nedá se dostat na konzoli telnetem.
0 x

hocimin1
Příspěvky: 1154
Registrován: 17 years ago
Bydliště: Náchod

Příspěvekod hocimin1 » 6 years ago

pri rescue IP je tam heslo takove jake ste si zadal. Pokud jste ho nemenil, tak je vychozi. Pokud ano, tak ho bohuzel musite trefit :o)
0 x

iTomB
Příspěvky: 875
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod iTomB » 6 years ago

A jeste se muzes pripojit pres seriovou konzoli
0 x

Uživatelský avatar
milan.mocko@dcn.sk
Příspěvky: 23
Registrován: 7 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod milan.mocko@dcn.sk » 6 years ago

Jozo123 píše:Dobry den, mozem vas poprosit o radu, vcera som konfiguroval spoj alfoplus2 a na jednej odu som si odpalil mgmt a nemozem sa tam uz dostat pomocou web rozhrania. Skusal som sa pripojit cez software Web LCT ale nieco nerobim spravne. Nefunguje mi to ani na protikuse v ktorom mam managment funkcny.

Moja otazka znie je mozne sa k odu pripojit pomocou klasickej rs232 -> auxiliary port ?? ked to prepojim do mgmt tak to nekomunikuje...teraz tu citam ,ze konzola je v auxiliary ale napajacom...

Popripade neviete co mozem robit nespravne s tym web lct... nedokazem to ozivit v rescue mode... ked sa snazim ist cez fallback ip tak prejde 20 pingov a nestihnem sa ani prihlasit do anteny a spojenie zmizne...

Vopred vdaka za kazdu radu..


Zdravim,
napiste mi na milan.mocko@dcn.sk a poslem Vam potrebne info ako to spravit.
Milan Mocko
0 x
Milan Mocko
DCN – Data Communication Networks, spol. s r.o.
www.dcn.sk
GSM: +421 903 702080

hocimin1
Příspěvky: 1154
Registrován: 17 years ago
Bydliště: Náchod

Příspěvekod hocimin1 » 6 years ago

milan.mocko@dcn.sk píše:
Jozo123 píše:Dobry den, mozem vas poprosit o radu, vcera som konfiguroval spoj alfoplus2 a na jednej odu som si odpalil mgmt a nemozem sa tam uz dostat pomocou web rozhrania. Skusal som sa pripojit cez software Web LCT ale nieco nerobim spravne. Nefunguje mi to ani na protikuse v ktorom mam managment funkcny.

Moja otazka znie je mozne sa k odu pripojit pomocou klasickej rs232 -> auxiliary port ?? ked to prepojim do mgmt tak to nekomunikuje...teraz tu citam ,ze konzola je v auxiliary ale napajacom...

Popripade neviete co mozem robit nespravne s tym web lct... nedokazem to ozivit v rescue mode... ked sa snazim ist cez fallback ip tak prejde 20 pingov a nestihnem sa ani prihlasit do anteny a spojenie zmizne...

Vopred vdaka za kazdu radu..


Zdravim,
napiste mi na milan.mocko@dcn.sk a poslem Vam potrebne info ako to spravit.
Milan Mocko


Ha a proc to info nedate verejne.
0 x

Uživatelský avatar
milan.mocko@dcn.sk
Příspěvky: 23
Registrován: 7 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod milan.mocko@dcn.sk » 6 years ago

lebo nie som nonstop na ispfore a teda takto to vieme rychlejsie doriesit.
nakoniec to sa to podarilo vyriesit.
ak budete mat ktokolvek problem so SIAE spojom, ktory nebudete vediet riesit svojimi silami, dajte mi vediet na email a pomozeme.
0 x
Milan Mocko
DCN – Data Communication Networks, spol. s r.o.
www.dcn.sk
GSM: +421 903 702080

iTomB
Příspěvky: 875
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod iTomB » 6 years ago

milan.mocko@dcn.sk píše:lebo nie som nonstop na ispfore a teda takto to vieme rychlejsie doriesit.
nakoniec to sa to podarilo vyriesit.
ak budete mat ktokolvek problem so SIAE spojom, ktory nebudete vediet riesit svojimi silami, dajte mi vediet na email a pomozeme.


Co zpusobi u 80G AlfoHD, ze spoj nejede a S/N je najednou 15 ... Z puvodnich cca 29-31 (hodnota kolisa ...)
0 x

Uživatelský avatar
milan.mocko@dcn.sk
Příspěvky: 23
Registrován: 7 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod milan.mocko@dcn.sk » 6 years ago

​Zdravim,
napiste mi na milan.mocko@dcn.sk a mozeme sa na to pozriet.
Milan Mocko
0 x
Milan Mocko
DCN – Data Communication Networks, spol. s r.o.
www.dcn.sk
GSM: +421 903 702080

CrazyApe
Příspěvky: 790
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod CrazyApe » 4 years ago

Zdarec, nevite nekdo jeslti tento spoj umí prez 2 ethernety přenášet treba 1,9Gigabitu že bych to spojil nejak na switchi a shapnul a jedno SFP mit jako oddělenou L2 zbytek 100Mbps ? Tak, jak to umi treba ALFO1?
Díkes
0 x

K3NY
Příspěvky: 442
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod K3NY » 4 years ago

CrazyApe píše:Zdarec, nevite nekdo jeslti tento spoj umí prez 2 ethernety přenášet treba 1,9Gigabitu že bych to spojil nejak na switchi a shapnul a jedno SFP mit jako oddělenou L2 zbytek 100Mbps ? Tak, jak to umi treba ALFO1?
Díkes

chces tedy 2xporty mit jako LACP a jeden separe?
pokud vim tak porty nejsou combo, takze by to jit melo
0 x

CrazyApe
Příspěvky: 790
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod CrazyApe » 4 years ago

K3NY píše:
CrazyApe píše:Zdarec, nevite nekdo jeslti tento spoj umí prez 2 ethernety přenášet treba 1,9Gigabitu že bych to spojil nejak na switchi a shapnul a jedno SFP mit jako oddělenou L2 zbytek 100Mbps ? Tak, jak to umi treba ALFO1?
Díkes

chces tedy 2xporty mit jako LACP a jeden separe?
pokud vim tak porty nejsou combo, takze by to jit melo


Ano, presne tak. Ze dvou portů LACP a třetí separe L2 linka. Napsal jsem to koukám trochu jak mongol ... :D
0 x

dagus
Příspěvky: 1288
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod dagus » 4 years ago

To by mělo jít v pohodě. Tváří se ten spoj jako 4xeth-radio 2gbit-4eth. Co si na tom uděláš je na tobě.
0 x

simog72
Příspěvky: 31
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod simog72 » 4 years ago

just an update , a sellers guy contacted me declaring availability of ALFoplus2 with 10G port (one 10G port out of total of 4 ports)
also the maximum capacity reported in your posts is not correct ..with 112Mhz channels and 4096QAM the link go at least at 2.4Gbps
1 x

SpeedyGT
Příspěvky: 123
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod SpeedyGT » 4 years ago

Nemá někdo tip, kde by měly skladem 120 antény na 18GHz Siae Alfoplus 2 s přechodem? Buď Arkivator nebo klidně Commscope. Vanco nemá, díky za případné nápady.
0 x

simog72
Příspěvky: 31
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod simog72 » 4 years ago

SpeedyGT píše:Nemá někdo tip, kde by měly skladem 120 antény na 18GHz Siae Alfoplus 2 s přechodem? Buď Arkivator nebo klidně Commscope. Vanco nemá, díky za případné nápady.


hi
contact me in private msg..
0 x