Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

60GHz IgniteNet MetroLinq

WIFI, LTE, dvoubodové spoje, antény atd. Vlákna zaměřené přímo na problematiku MikroTik/RouterBoard a Ubiquiti prosím směrujte do příslušného fóra, viz výše.
Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Re: 60GHz IgniteNet MetroLinq

Příspěvekod pcwifi » 8 years ago

dodaci terminy byli dle vseho odsunuty na nikdy, jinak si to nedovedu predstavit... permanentni mazani medu kolem huby ze to asi bude tehdy a tehdy a sami vi kulovy... kdyby to discomp nemel v nabidce, nedrazdil by aspon potencionalni zajemce.
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

David2006
Příspěvky: 3243
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod David2006 » 8 years ago

Alternativo o tom má za pár dní točit na své konfeře. Pokud to nemaj, měli by to říct dopředu. Nepotáhnu se do cajzlova zbůhdarma.
0 x

montykh
Příspěvky: 88
Registrován: 12 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod montykh » 8 years ago

Mám zprávu z Discompu, že pár kusů dorazí někdy kolem vánoc, ale poptávka všech nebude uspokojena.
0 x

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 8 years ago

:lol: nooo pamatuju na termin tusim zari ? at dou do hajzlu...
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

blizzy
Příspěvky: 65
Registrován: 17 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod blizzy » 8 years ago

takze se asi nedockame :-(
to se budu muset poohlednout po necem jinem a nejak to vymyslet jinak
0 x


Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 8 years ago

to neni ochutnavka to je pohled na zeleza a srouby a nejakyho trolla... navic takoveto reseni kdy na drzak ve zdi je paka jak prase, to je skutecne svetoborny, pusobi to spise dojmem ze to nekdo pri vyvoji hodne posral nez poradne doladil.
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

blizzy
Příspěvky: 65
Registrován: 17 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod blizzy » 8 years ago

tak takovy drzak mohl vymyslet jenom deb... - bych rad vedel jak bude jemne doladovat treba na stozaru :-D
0 x

bezdratsmrdi
Příspěvky: 75
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod bezdratsmrdi » 8 years ago

Fuj.

Moc se mi to nějak nelíbí celý ten "metrolinq". Tohle snad musel vidět i ten chlap, že se mu to při každým pokusu o zaměření totálně rozkejve a rozhodí a když si teda konečně utáhne šrouby, tak nějak nevidím možnost to doladit v horizontálním směru. A přetaženým šroubem se dozaměřuje na desetinky blbě :D Napsal jsem mu k tomu komentář. Vzhledem k datu videa doufám, že šlo jen o alfa verzi a návrh držáku a jeho test.

Čemuž by nasvědčovalo to, že na fotkách v krámech je už o trochu méně fórový držák http://www.ispsupplies.com/brands/Metro ... -1-US.html
Naposledy upravil(a) bezdratsmrdi dne 22 Nov 2015 11:40, celkem upraveno 1 x.
0 x

David2006
Příspěvky: 3243
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod David2006 » 8 years ago

1:16minuta. Jak s tím kejvnul nahoře byla vidět nějaká megazaměřovací kravinka.



....datum publikování videa 19.11.2015.

Málem mi tekly slzy jak vás to všechny potěšilo :lol: .
0 x

bezdratsmrdi
Příspěvky: 75
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod bezdratsmrdi » 8 years ago

Každýho jsi nenachytal... Datum videa jsem zmínil. To máš ten spoj doma a udělal sis profil a v garáži zbouchal držák?
0 x

David2006
Příspěvky: 3243
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod David2006 » 8 years ago

Podle mě je ten držák na videu nová vylepšená verze :mrgreen: .

Koukám mají i deskový tvar antény, asi na tom dělají dva separé :D . Ale držák bude jen jeden 8) .

http://www.ispsupplies.com/brands/Metro ... -1-US.html
Naposledy upravil(a) David2006 dne 22 Nov 2015 11:51, celkem upraveno 1 x.
0 x

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 8 years ago

ten drzak je pípa a cele to bude mit ve vetru třesavku, to bude skutecne pri frekvenci 60Ghz kdy by se to nemelo hnout ani o pul milimetru zajimave... no este ze je tam ta 5G zaloha, aspon to na ni bude prepinat jak votekly.
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

David2006
Příspěvky: 3243
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod David2006 » 8 years ago

Btw chápu to správně že mě po nasazení nemusí trápit útlum kyslíku z hlediska proměnlivosti (řekněme +/- 1dB) to bude pořád stejné třeba -55dB na 1km a útlum se pak bude měnit jen deštěm/sněhem nebo trošku pentlich mlhou? Prostě ten kyslík je tam jako vložený faktor (který je na počasí nezávislý), ale na to se přijde hned při instalaci.
0 x

David2006
Příspěvky: 3243
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod David2006 » 8 years ago

Aby ta zaměřovací utilitka nebyla dražší než ten spoj :) .

http://zcomax.co.uk/products/ignitenet/ ... ideo-demo/
0 x